ProgresGuru.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

ProgresGuru.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 10 % na vše v obchodě ProgresGuru.cz

Platí do 17.10.2021

 
   

Chcete efektivně využívat čas trávený na cestách? Poslouchejte audioknihy, které vám přinesou i něco do života. Obchod

O obchodu ProgresGuru.cz

Jste nadšenec do kvalitní beletrie a při dlouhých cestách rádi využíváte čas poslechem audioknihy? Poslouchejte audioknihy, které vám přinesou i něco do života. Obchod Progres Guru převádí do mluveného slova knihy, které se hodně čtou a sbírají samá pozitivní hodnocení. Dobrá vzdělávací publikace rozvíjí vaše osobní já, ve všech směrech. Pracujte na sobě s audioknihami, brzy se stanete lepšími a úspěšnějšími lidmi!

Kvalitní četba ve vašich uších 

Ponořte se do světa science-fiction, červené knihovny či seberozvojové literatury a poslechněte si vaší oblíbenou knížku při cestě v autě či před spaním. Internetový obchod ProgresGuru.cz nabízí nepřeberné množství audioknih k poslechu v každé situaci. Vyberete si z široké nabídky knižních titulů, mezi které patří beletrie, rozvojová literatura, knihy o byznyse či odpočinkové knihy k relaxačnímu poslechu a mnoho dalšího. 

ProgresGuru.cz audio

Mobilní aplikace Progres Guru

K pohodlnému a ničím nerušenému poslechu kvalitní rozvojové a relaxační literatury vám pomůže také chytrá Progres Guru mobilní aplikace, kam můžete stahovat všechny zakoupené tituly. V aplikaci máte veškeré audioknihy přehledně uspořádané a můžete si je pustit vždy tam, kde jste s poslechem přestali.

Dárkové poukazy

Hledáte originální dárek, kterým byste obdarovali své blízké? Darujte jim audioknihu a s ní inspiraci! Internetový obchod Progres Guru nabízí jedinečné dárkové poukazy na nákup audioknih. Takovým dárkem můžete potěšit někoho ve své rodině a podpořit tak jeho kreativitu, motivaci a inspiraci. Dárkové poukazy Progres Guru lze zakoupit v hodnotě od 500 Kč nebo si můžete zvolit vlastní hodnotu poukazu.

Máte dotaz? Nechte si poradit

Nevíte-li si rady s nákupem na e-shopu Progres Guru, můžete kontaktovat zákaznickou podporu na e-mailové adrese audioknihy@progresguru.cz nebo na telefonním čísle (+420) 739 007 900. Zde vám ochotný personál poradí s výběrem vhodného produktu, on-line nákupem či reklamací zboží.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě ProgresGuru.cz a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 10 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na ProgresGuru.cz

Jak využít slevový kupón? Následujte několik jednoduchých kroků a sleva ProgresGuru.cz bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon na produkty, které si v e-shopu ProgresGuru.cz chcete zakoupit.

2. Přejděte do obchodu

Kliknutím na tlačítko „Získat nabídku" přejdete do e-shopu ProgresGuru.cz.

Progresguru.cz sleva

3. Vyberte si produkty

Na e-shopu ProgresGuru.cz si vyberete zvolené produkty se slevou získanou na Tipli.cz.

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O ProgresGuru.cz

Chcete efektivně využívat čas trávený na cestách? Poslouchejte audioknihy, které vám přinesou i něco do života. Obchod ProgresGuru převádí do mluveného slova knihy, které se hodně čtou a sbírají samá pozitivní hodnocení. Dobrá vzdělávací publikace rozvíjí vaše osobní já, ve všech směrech. Pracujte na sobě s audioknihami, brzy se stanete lepšími a úspěšnějšími lidmi!

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 10 % zpět z ceny nákupu v obchodě ProgresGuru.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.