Bydlíte na vesnici nebo v menším městě, kde nejsou supermarkety? Nebojte, máme pro vás aktuální akční letáky i z vaší sámošky. Jaké akce na vás čekají tento týden? Nakoukněte do Eso Market letáku, Flop letáku, MP Krásno letáku, Pramen letáku nebo třeba COOP letáku. Nenechte si ujít speciální ceny vašich oblíbených produktů.

Nakupujte v tradiční české samoobsluze, chcete-li sámošce? Mrkněte se, jaké akce a slevy zrovna probíhají na vaší oblíbené prodejně, přinášíme vám aktuální letáky, které u nás najdete na jednom místě. Které prodejně dáte název moje samoobsluha?

Všechny akční letáky samoobsluh na jednom místě

Prohlédněte si například Eso market leták. Letáky obchodu Eso Market jsou rozděleny podle velikostí prodejen, na malý a velký leták. Letáky vycházejí dvakrát do měsíce.

Dále pro vás máme Flop leták. Obchůdek Flop má letáky také rozděleny podle typů prodejen, a to na leták A, leták B. K tomu ještě vydává speciální leták TOP, kde jsou připraveny speciální akce pro věrné zákazníky. Letáky obsahují i stránky s názvem Víkendová akce, kde najdete zboží, které o konkrétním víkendu najdete za bezkonkurenční ceny.

Na našich stránkách nechybí ani MP Krásno leták nebo Pramen leták pro tento týden i příští týden. V Pramen letáku můžete najít speciální nabídku – Šťastné dny nebo křížovku pro dlouhou chvíli.

COOP leták - zboží za nejlepší ceny

Nesmíme zapomenout na COOP leták. Samoobsluha COOP vydává několik letáků, které bývají rozděleny podle typu prodejny. Nakouknout tak můžete do letáku Menu TUTY a TIP, TIP extra, letáku Super cena nebo Regionální akce. Sdružení COOP provozuje i další obchody, jejichž letáky pro vás také máme: Trefa leták nebo Terno leták.

Jak se vám líbí akce, které si pro vás připravila vaše samoobsluha nebo večerka? Už víte, co si nakoupíte příští týden? Nové letáky přidáváme několikrát týdně, sledujte naše stránky a žádná speciální nabídka vám už neunikne.

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.