Přinášíme vám akční letáky vašich oblíbených obchodních center. Nakoukněte do nejnovějších letáků a nenechte si ujít speciální nabídky a ceny. Podívejte se, co si obchoďáky pro vás připravili nového a jaké akce se zrovna chystají. U nás najdete na jednom místě letáky z OC Letňany, OC Chodov, OC Nový Smíchov, OC Šestka, OC Eden, OC Nisa, OC Lužiny, OC Harfa, OC Haná, OC Futurum a další.

Nakupujte rádi za skvělé ceny? Tak to nezapomeňte nahlédnout do akčních letáků z obchodních center. Váš oblíbený obchoďák, nebo pokud chcete mall, nabízí několik obchodů ve kterých nakoupíte oblečení, elektroniku, kosmetiku, sportovní pomůcky, obuv, doplňky a spoustu dalšího. Kromě toho nechybí ani prostor k zaparkování, restaurace a zábava.

Všechny akční letáky obchodních center na jednom místě

Na našich stránkách si můžete na jednom místě prolistovat letáky z nákupních center jako například OC Letňany, OC Chodov, OC Nový Smíchov, OC Šestka, OC Eden, OC Nisa, OC Lužiny, OC Harfa, OC Haná, OC Futurum a mnoha dalších. Například v Obchodním centru Letňany, Obchodním centru Nový Smíchov, Obchodním Centru Chodov najdete obchody známých značek, kina, hypermarkety, restaurace, kavárny a další.

Pokud se nacházíte blízko letiště, potěší vás letáky z Obchodního centra Šestka, které se zaměřuje především na módu. Zajímá vás, co nabízí Obchodní centrum Eden, Obchodní centrum Nisa, Obchodní centrum Lužiny, Obchodní centrum Harfa, Obchodní centrum Haná nebo Obchodní centrum Futurum? Tak to jste na správném místě, prolistujte si letáky, speciální nabídky a akce. Nechce se inspirovat a zjistěte, co nového se ve vašem oblíbeném obchoďáku chystá.

Prior leták - oblečení a doplňky za super ceny

Pokud máte v blízkosti Obchodní dům Prior, máme pro vás Prior leták. Prior vydává letáky několikrát měsíčně. Letáky jsou stylizované podle aktuální sezóny například na Vánoce, začátek školního roku nebo zavařování. Kromě toho vychází i Prior katalog, který se nese v tématu aktuálního ročního obchodí. Setkat se tak můžete s katalogem jaro/léto a podzim/zima.

Už máte jasno, kde nakupíte nejvýhodněji? Další letáky obchodních center pro vás připravujeme na našich stránkách. Nenechte si ujít to nejlepší z vašich oblíbených obchodních domů.

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.