Přinášíme vám akční nabídky, které najdete v lékárnách. Nakoukněte do aktuálních letáku oblíbených lékáren jako PharmaPoint, Lekárna.cz, BENU lékárna, Dr. Max, Pilulka, Medifin a dalších. Zajímá vás jaké akce zrovna probíhají? Na našich stránkách můžete porovnat všechny nabídky a nakoupit co nejvýhodněji. Zásobte se léky, vitamíny nebo zdravotnickými potřebami za akční ceny!

Nevíte, kde zakoupíte léky, vitamíny, zdravotnické potřeby nebo další lékárenské zboží za nejlepší ceny? Prolistujte si akční letáky lékáren a už si s tím nemusíte dělat žádné starosti. Připravili jsme pro vás letáky lékáren, díky kterým můžete porovnat nabídky v různých lékárnách a vybrat si to pravé. Přinášíme vám letáky klasických kamenných lékáren i lékáren online.

Akční letáky lékáren na jednom místě

Některé lékárny stále vydávají klasické papírové letáky, které však na našich stránkách najdete i v online podobě. Podívejte se například na PharmaPoint leták, kde najdete léky na bolest, alergii nebo vitamíny za akční ceny. Kromě toho PharmaPoint vydává i magazín, kde se dozvíte mnoho užitečných rad. Stejně tak je to i u Alphega lékárna letáku a magazínu. Klasické letáky také vydává i BENU lékárna. BENU lékárna leták nabízí akce měsíce, kde vybere oblíbené produkty pro aktuální období a nabízí je za skvělé ceny. BENU lékárna má speciální letáky pro kamenné lékárny a pro e-shop.

Papírovými letáky přinášejí i lékárny Dr.Max nebo Medifin. V Dr.Max letáku najdete kromě akčních nabídek i rady a tipy. Mrkněte se na nabídku nízkých cen. Dr.Max slevuje zboží i dlouhodobě. Medifin letáky jsou velmi podobné těm od PharmaPoint. Podívat se můžete také na leták TETA drogerie, součástí jejichž vybraných prodejen jsou TETA lékárny.

Newslettery internetových lekáren

Akční letáky vydávají i online lékárny jako například Pilulka.cz nebo Lékárna.cz. Internetové lékárny nemají papírové letáky, a tak jsem se rozhodli je pro vás vytvořit z newsletterů a internetových stránek společností. Prolistujte si Pilulka.cz leták nebo Lékárna.cz leták a nenechte si ujít speciální nabídky, slevy, výprodeje a další speciální akce.

Doplňte si lékárničku a nezruinujte si při tom peněženku. Letáky bývají většinou stylizované podle aktuálního ročního období, například na podzim a v zimě najdete v akci více léků na chřipku a nachlazení, oproti tomu na jaře a v létě opalovací krémy v akci nebo léky na alergii.

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se