Nevíte, kde zakoupíte léky, vitamíny, zdravotnické potřeby nebo další lékárenské zboží za nejlepší ceny? Prolistujte si akční letáky lékáren a už si s tím nemusíte dělat žádné starosti. Připravili jsme pro vás letáky lékáren, díky kterým můžete porovnat nabídky v různých lékárnách a vybrat si to pravé. Přinášíme vám letáky klasických kamenných lékáren i lékáren online.

Některé lékárny stále vydávají klasické papírové letáky, které však na našich stránkách najdete i v online podobě. Podívejte se například na PharmaPoint leták, kde najdete léky na bolest, alergii nebo vitamíny za akční ceny. Kromě toho PharmaPoint vydává i magazín, kde se dozvíte mnoho užitečných rad. Stejně tak je to i u Alphega lékárna letáku a magazínu. Klasické letáky také vydává i BENU lékárna. BENU lékárna leták nabízí akce měsíce, kde vybere oblíbené produkty pro aktuální období a nabízí je za skvělé ceny. BENU lékárna má speciální letáky pro kamenné lékárny a pro e-shop.

Papírovými letáky přinášejí i lékárny Dr.Max nebo Medifin. V Dr.Max letáku najdete kromě akčních nabídek i rady a tipy. Mrkněte se na nabídku nízkých cen. Dr.Max slevuje zboží i dlouhodobě. Medifin letáky jsou velmi podobné těm od PharmaPoint.

Akční nabídky vydávají i online lékárny jako například Pilulka.cz nebo Lékárna.cz. Internetové lékárny nemají papírové letáky, a tak jsem se rozhodli je pro vás vytvořit z newsletterů a internetových stránek společností. Prolistujte si Pilulka.cz leták nebo Lékárna.cz leták a nenechte si ujít speciální nabídky, slevy, výprodeje a další speciální akce.

Doplňte si lékárničku a nezruinujte si při tom peněženku. Letáky bývají většinou stylizované podle aktuálního ročního období, například na podzim a v zimě najdete v akci více léků na chřipku a nachlazení, oproti tomu na jaře a v létě opalovací krémy v akci nebo léky na alergii.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1254 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.