Zbožomat.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 4 % na vše v obchodě Zbožomat.cz

Platí do 22.09.2020

 
   

Potřebujete, aby někdo hlídal trendy za vás a přitom vám nabídl tu nejlepší možnou cenu? Právě jste našli, co jste hledali! Zbožomat více

O obchodu Zbožomat.cz

Potřebujete, aby někdo hlídal trendy za vás a přitom vám nabídl tu nejlepší možnou cenu? Právě jste našli, co jste hledali! Zbožomat je originální slevový portál především s módním zaměřením, který se vám vždy trefí do vkusu. Pro pány i dámy se zde najde nepřeberné množství obuvi, oblečení i doplňků za výborné ceny. A tím nabídka zdaleka nekončí.

Spolehlivý nákup

Nákupu na Zbožomatu se bát opravdu nemusíte, protože e-shop získal cenné certifikáty Spolehlivá Firma 2016 nebo Česká kvalita od Asociace pro elektronickou komunikaci. Na veškeré zboží máte samozřejmě klasickou 24 měsíční záruční lhůtu. Svou objednávky si můžete osobně vyzvednout na čtyřech místech – v Brně, Ostravě, Hradci Králové a Plzni, případně nechat zaslat přímo až domů. U objednávky nad 1000 Kč máte nárok na dopravu zadarmo.

Zboží pro všechny příležitosti

Ať už chystáte Halloweenskou párty, koukáte po dárku pro svého čtyřnohého mazlíčka nebo sháníte něco, co oživí vaši domácnost – na Zbožomatu vás vždy něco zaujme. A kdyby vám stálá záruka výhodné ceny nebyla dost, vždy se můžete poohlédnout po tom, co Zbožomat nabízí ve svých výprodejích – levněji už to prostě nejde.

Originální produkty v akci

Na zbožomat.cz můžete zakoupit produkty, které nikde jinde nenajdete. V rubrice Designovky vás většina produktů překvapí svou originalitou a zábavností. Ke všem produktům z nabídky naleznete na jejich stránkách dostatek informací, včetně diskuze zákazníků, takže přesně víte, co kupujete a jak to používat. Jen si dejte pozor na to, že akce a slevy jsou časově omezené.

Podobné obchody

Recenze Zbožomat.cz

5.0

Gabriela K.

01.03.2019 5.0

Rychlé dodání, spokojenost.

Michaela H.

26.09.2018 5.0

Nakupuji často. Ceny nízké. Doporučuji

Sluníčko

11.07.2018 5.0

Výborně. Velmi potěšená za vrácení peněz.

Anna T.

10.10.2017 5.0

bleskové dodání objednaného zboží, bezvadná komunikace obchodu a uznaný a potvrzený cashback, vřele doporučuji

Jiří P.

28.07.2017 5.0

jako vždy spokojeni

Patrik K.

01.06.2017 5.0

super

Miloš P.

11.11.2019 5.0

Martin

09.09.2018 5.0

Květoslava J.

28.05.2018 5.0

O Zbožomat.cz

Potřebujete, aby někdo hlídal trendy za vás a přitom vám nabídl tu nejlepší možnou cenu? Právě jste našli, co jste hledali! Zbožomat je originální slevový portál především s módním zaměřením, který se vám vždy trefí do vkusu. Pro pány i dámy se zde najde nepřeberné množství obuvi, oblečení i doplňků za výborné ceny. A tím nabídka zdaleka nekončí.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  4 % zpět z ceny nákupu v obchodě Zbožomat.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.