Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Tea learning slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 12,5 % na vše v obchodě Tea learning

Platí do 30.10.2020

 
   

Angličtina je jazyk, jakým dnes mluví celý svět. Chcete ji ovládat perfektně slovem i písmem? Nechte se vést profesionály z ... více

O obchodu Tea learning

Angličtina je jazyk, jakým dnes mluví celý svět. Chcete ji ovládat perfektně slovem i písmem? Nechte se vést profesionály z Tea-Learning.cz. S pomocí jejich online nástrojů pro jazykovou výuku, testů a multimediálních výukových materiálů si budete připadat, jako byste anglicky mluvili od nepaměti.

Praktická angličtina pro každého

Tea-Learning vás učí skrze komunikaci. Můžete si tak být jisti, že se skutečně naučíte praktickou angličtinu potřebnou v každodenním životě. Potřebujete angličtinu k práci? Využijte nabídky obchodní angličtiny a začněte komunikovat anglicky na profesionální úrovni nejen ve firmě, ale klidně i s celým světem. Maturujete z angličtiny a nejste si jistí v kramflecích? Zapojte se do programu pro maturující z angličtiny a předveďte se před komisí jako rodilý mluvčí. Na co ještě čekáte? No time to waste!

Začněte se učit opravdu efektivně

Využijte výhod online studia a učte se efektivně angličtinu vždy, když to potřebujete a máte zrovna čas. V práci, ve škole, doma nebo na cestách. Na počítači, v tabletu i mobilu. Vybrat si můžete z 6 úrovní pokročilosti, více než 250 lekcí a 2500 testovacích otázek. Konečně narazíte na opravdu přehledně vysvětlenou gramatiku a slovní zásobu, kterou opravdu využijete.

Získáte jistotu a sebevědomí při komunikaci v angličtině, jejímž základem je široká slovní zásoba. Vaši zlepšenou angličtinu využijete jak během studia, tak během pracovní kariéry a v neposlední řadě během dovolené v zahraničí. Tea learning všem svým zákazníkům garantuje profesionální a osobní přístup.

Podobné obchody

Recenze Tea learning

5.0

Marek K.

02.08.2017 5.0

Výborné interaktivní kurzy, nemám co bych vytknul , opravdu na sobě cítím zlepšení v angličtině

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Tea learning

Angličtina je jazyk, jakým dnes mluví celý svět. Chcete ji ovládat perfektně slovem i písmem? Nechte se vést profesionály z Tea-Learning.cz. S pomocí jejich online nástrojů pro jazykovou výuku, testů a multimediálních výukových materiálů si budete připadat, jako byste anglicky mluvili od nepaměti.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 12,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Tea learning?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.