Tea learning
12,5 %
Angličtina je jazyk, jakým dnes mluví celý svět. Chcete ji ovládat perfektně slovem i písmem? Nechte se vést profesionály z Tea-Learning.cz. S pomocí jejich online nástrojů pro jazykovou výuku, testů a multimediálních výukových materiálů si budete připadat, jako byste anglicky mluvili od nepaměti.

Získejte peníze zpět z každého nákupu na internetu

Příklad nákupu s Tipli

  • 10 % zpět Vyberte si obchod

    Jana objevila na Tipli svůj oblíbený obchod.

  • 320 Kč Nakupte jako obvykle

    Jana se proklikla do zvoleného obchodu a nakoupila jako vždy.

  • 32 Kč Získejte peníze zpět

    Jana obdržela část peněz zpět.

Zjistěte, jak Tipli funguje »

Co říkají lidé o Tipli

Martina Jarošová Všechno funguje skvěle. Taky jsem měla technický problém a nepřipsaly se mi…
Alexandra Kostková AHOJ VŠICHNI, jsem takový nevěřící Tomáš, ale i přesto jsem si zkusila objednat…

O obchodu Tea learning

Angličtina je jazyk, jakým dnes mluví celý svět. Chcete ji ovládat perfektně slovem i písmem? Nechte se vést profesionály z Tea-Learning.cz. S pomocí jejich online nástrojů pro jazykovou výuku, testů a multimediálních výukových materiálů si budete připadat, jako byste anglicky mluvili od nepaměti.

Praktická angličtina pro každého

Tea-Learning vás učí skrze komunikaci. Můžete si tak být jisti, že se skutečně naučíte praktickou angličtinu potřebnou v každodenním životě. Potřebujete angličtinu k práci? Využijte nabídky obchodní angličtiny a začněte komunikovat anglicky na profesionální úrovni nejen ve firmě, ale klidně i s celým světem. Maturujete z angličtiny a nejste si jistí v kramflecích? Zapojte se do programu pro maturující z angličtiny a předveďte se před komisí jako rodilý mluvčí. Na co ještě čekáte? No time to waste!

Začněte se učit opravdu efektivně

Využijte výhod online studia a učte se efektivně angličtinu vždy, když to potřebujete a máte zrovna čas. V práci, ve škole, doma nebo na cestách. Na počítači, v tabletu i mobilu. Vybrat si můžete z 6 úrovní pokročilosti, více než 250 lekcí a 2500 testovacích otázek. Konečně narazíte na opravdu přehledně vysvětlenou gramatiku a slovní zásobu, kterou opravdu využijete.

Získáte jistotu a sebevědomí při komunikaci v angličtině, jejímž základem je široká slovní zásoba. Vaši zlepšenou angličtinu využijete jak během studia, tak během pracovní kariéry a v neposlední řadě během dovolené v zahraničí. Tea learning všem svým zákazníkům garantuje profesionální a osobní přístup.

Podobné obchody

Recenze Tea learning

Marek Krajčo 02.08.2017

Výborné interaktivní kurzy, nemám co bych vytknul , opravdu na sobě cítím zlepšení v angličtině

Články

Bláznivá vs. klasická novoroční předsevzetí

Novoroční předsevzetí jistě všichni dobře známe. Většina z nás už si také někdy alespoň jedno...
31.12.2017 Zobrazit článek

Jak se naučit cizí jazyk snadno a rychle

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. A každá fráze a každé slovíčko, které se před dovolenou...
9.6.2017 Zobrazit článek

Podmínky obchodu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1133 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.