O obchodu Slever

Rádi zkoušíte nové věci, ať už jde o let balónem, romantickou večeři v exotickém podniku nebo v současnosti nesmírně populární únikovou hru? Server Slever.cz pro vás má mnohem víc, než hledáte – umí vám totiž nabídnout věci, o jakých by vás ani nenapadlo uvažovat. Od cestování přes luxusní masáže a odpočinkové wellness pobyty až po chytré a neotřelé způsoby, jak strávit nedělní odpoledne.

Bohatá nabídka zlevněného zboží

Slever však nenabízí jen zážitky a dovolené. Najdete zde i spoustu drobných předmětů, kterými můžete obdařit sebe nebo své blízké – samozřejmě za výhodné ceny. Knihy, módní doplňky, relaxační svíčky či auto-moto příslušenství – nepřeberné množství originálních předmětů, které projasní vaši domácnost a podtrhnou vaši osobnost. Na Slever dokonce pořídíte i online výklad karet.

Český slevový server s tradicí

Slever.cz je český slevový server, který na trhu působí již od roku 2010. Pro vaši spokojenost každého prodávajícího před spoluprací pečlivě kontrolují. Za každý nákup na Slever.cz sbíráte kredity, které můžete uplatnit u dalšího nákupu a snížit tak jeho cenu. Zúčastnit se můžete i mnoha soutěží, které pro své zákazníky Slever.cz pořádá. Dárkový poukaz pro nákup na Slever.cz můžete pořídit svým známým a ti si tak budou moci vybrat dárek přesně podle svého gusta. Využít můžete i akce Slever Tour, která spočívá v tom, že při nákupu 4 nebo více různých pobytů najednou, získáte dodatečnou slevu na pobyty ve výši 10%.

Spolehlivý a bezpečný nákup

Slevový server Slever.cz si je vědom, jak důležité je pro zákazníka mít co nejvíce informací, takže nabízí detailní popis produktu, včetně fotografií a recenzí ostatních zákazníků. Zaplatit na Slever.cz můžete pohodlně pomocí své kreditní karty nebo přes PayPal. Vaše platba je vždy dokonale zabezpečena.

Recenze Slever

Ladislav K.

18.10.2020 5.0

Jitka

28.08.2019 5.0

skvělý obchod doporučuji

Pavlína B.

17.07.2018 5.0

skvělý obchod

Obchody, kde vás odměníme

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Slever.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se