Slever
6,6 %
Rádi zkoušíte nové věci, ať už jde o let balónem, romantickou večeři v exotickém podniku nebo v současnosti nesmírně populární únikovou hru? Server Slever.cz pro vás má mnohem víc, než hledáte – umí vám totiž nabídnout věci, o jakých by vás ani nenapadlo uvažovat. Od cestování přes luxusní masáže a odpočinkové wellnes pobyty až po chytré a neotřelé způsoby, jak strávit nedělní odpoledne.

Získejte peníze zpět z každého nákupu na internetu

Příklad nákupu s Tipli

  • 10 % zpět Vyberte si obchod

    Jana objevila na Tipli svůj oblíbený obchod.

  • 320 Kč Nakupte jako obvykle

    Jana se proklikla do zvoleného obchodu a nakoupila jako vždy.

  • 32 Kč Získejte peníze zpět

    Jana obdržela část peněz zpět.

Zjistěte, jak Tipli funguje »

Co říkají lidé o Tipli

Lucie Janíčková Naprostá spokojenost, ať už se jedná o slevové kupóny, či vrácení určitého…
Knapajda Slávka Jsem velice spokojená-Tipli je u všech obchodů kam chodím online nakupovat a…

O obchodu Slever

Rádi zkoušíte nové věci, ať už jde o let balónem, romantickou večeři v exotickém podniku nebo v současnosti nesmírně populární únikovou hru? Server Slever.cz pro vás má mnohem víc, než hledáte – umí vám totiž nabídnout věci, o jakých by vás ani nenapadlo uvažovat. Od cestování přes luxusní masáže a odpočinkové wellness pobyty až po chytré a neotřelé způsoby, jak strávit nedělní odpoledne.

Bohatá nabídka zlevněného zboží

Slever však nenabízí jen zážitky a dovolené. Najdete zde i spoustu drobných předmětů, kterými můžete obdařit sebe nebo své blízké – samozřejmě za výhodné ceny. Knihy, módní doplňky, relaxační svíčky či auto-moto příslušenství – nepřeberné množství originálních předmětů, které projasní vaši domácnost a podtrhnou vaši osobnost. Na Slever dokonce pořídíte i online výklad karet.

Český slevový server s tradicí

Slever.cz je český slevový server, který na trhu působí již od roku 2010. Pro vaši spokojenost každého prodávajícího před spoluprací pečlivě kontrolují. Za každý nákup na Slever.cz sbíráte kredity, které můžete uplatnit u dalšího nákupu a snížit tak jeho cenu. Zúčastnit se můžete i mnoha soutěží, které pro své zákazníky Slever.cz pořádá. Dárkový poukaz pro nákup na Slever.cz můžete pořídit svým známým a ti si tak budou moci vybrat dárek přesně podle svého gusta. Využít můžete i akce Slever Tour, která spočívá v tom, že při nákupu 4 nebo více různých pobytů najednou, získáte dodatečnou slevu na pobyty ve výši 10%.

Spolehlivý a bezpečný nákup

Slevový server Slever.cz si je vědom, jak důležité je pro zákazníka mít co nejvíce informací, takže nabízí detailní popis produktu, včetně fotografií a recenzí ostatních zákazníků. Zaplatit na Slever.cz můžete pohodlně pomocí své kreditní karty nebo přes PayPal. Vaše platba je vždy dokonale zabezpečena.

Podobné obchody

Recenze Slever

Ladislav Vencl 19.08.2017

Spolehlivý slevový portál

Články

TOP 10 tipů na relaxační pobyty

Utečte pracovním povinnostem – aspoň na pár dní. Nemusíte se rovnou vydat na 14denní dovolenou do...
2.6.2017 Zobrazit článek

Velikonoční inspirace z našich obchodů

Velikonoce jsou už za pár dní tady v celé své kráse a měli bychom si je vychutnat - ať už se u...
7.4.2017 Zobrazit článek

Zapomněl na MDŽ? Vynahraďte si to!

Mezinárodní den žen je za námi. Neužila jste si ho tak, jak jste si představovala? Váš milý na...
9.3.2017 Zobrazit článek

Podmínky obchodu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 838 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.