Obchody / Služby / ONLINE jazyky O ONLINE jazyky -

ONLINE jazyky

5.0 (1x)

O obchodu ONLINE jazyky

Angličtina, Němčina, Francouzština, Španělština, Ruština nebo Italština? Všechny tyto jazyky můžete mít na Onlinejazyky.cz jediným kliknutím na dosah ruky. A pak už záleží jen na vás, za jak dlouho budete schopni si v daném jazyce popovídat s rodilým mluvčím. Interaktivní výuka využívá nejmodernější prvky a maximálně usnadní učení se nového jazyka. A ještě to bude zábava. V nabídce jsou kurzy pro začátečníky i pokročilé, zaměřené na různé profese, firmy, školy i jednotlivce.

Onlinejazyky.cz: Kurzy pro jednotlivce, firmy i školy

Onlinejazyky.cz jsou specialistou na elearning cizích jazyků v českém prostředí, vyvinuto Čechy pro české studenty. Už nepotřebujete tahat těžké knihy. Stačí se zaregistrovat na online kurz a máte vyhráno. Učí šest světových jazyků od obecných úrovní po odborné. Vyhovuje individuálním studentům stejně jako firemním klientům, školám, lektorům i kamenným jazykovým školám jako partner a dodavatel kvalitních zdrojů.

Cizí jazyk 20 minut denně

Onlinejazyky.cz nabízí různě dlouhé kurzy. Kurzy obsahují výklad gramatiky a cvičení v rozsahu půl roku či kratší při doporučené dávce studia 20 minut denně. Studovat je možné i déle než půl roku. Přístup do kurzu je po dobu 3 let a po této lhůtě je možné bezplatné prodloužení. Jednotlivé kapitoly kurzů nelze kupovat zvlášť. Onlinejazyky.cz nabízí pouze celé jazykové kurzy, které vedou ke zvýšení jazykové úrovně.

Po absolvování jazykového kurzu získáte i certifikát

Využijte další služby, které online kurzy nabízí. Po dokončení online kurzu si můžete vygenerovat certifikát o absolvování jazykového kurzu. Pro vygenerování certifikátu je potřeba mít splněno minimálně 95 % kurzu. Tento certifikát můžete uplatnit při pracovním pohovoru a nebo předložit svému zaměstnavateli.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť AliExpress.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić AliExpress.

Recenze ONLINE jazyky

Marek

16.07.2017 5.0

Super možnost jak se učit cizí jazyky. Zatím jsem u druhé lekce, ale líbí se mi jejich koncept učení jazyků, že se můžu učit, vždy když zrovna mám čas.

Obchody, kde vás odměníme

O ONLINE jazyky

Máte rádi cizí jazyky? Chcete se naučit ještě jeden, ale nemáte čas docházet na výuku do jazykové školy nebo dokonce nemáte ve svém širokém okolí možnost na nějaký kurz chodit? Máme pro vás snadné řešení – OnlineJazyky.cz! Naučte se jakýkoli světový jazyk z pohodlí domova v přehledných online kurzech.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod ONLINE jazyky.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se