Heureka slevové kupóny a slevy

Žebříček TOP 50 nejoblíbenějších produktů na Heureka

 
   

Podívejte se na žebříček TOP 50 produktů a získejte vámi vybraný produkt za nejnižší cenu na internetu s Heureka.cz. více

O obchodu Heureka

Heureka 

Heureka byla založena v roce 2007 pro ČR, a o rok později se rozšířila o Slovensko. Na Heureka.cz můžete hledat z 25 milionů produktů, porovnávat ceny a nabídky desítek tisíc obchodů, přes elektroniku, po domácí potřeby i dokonce kosmetiku. Vybírat můžete podle recenzí a hodnocení dalších zákazníků. Nakupujte s přehledem. A jaké Heureka poskytuje služby

Heureka porovnání cen 

Heureka je v porovnávání slev skvělým pomocníkem, který vám jednoduše ukáže, kde je váš produkt nejlevnější. Vyhledejte například "heureka mobil"  a jednoduše zjistíte žebříček nejlepších a nejoblíbenějších mobilů. Potom stačí jen zadat konkrétní typ zboží, a můžete si porovnat, kde váš vybraný produkt nakoupit nejlevněji. Nakupujte levně a rovnou na Heureka! 

Heureka

Heureka obchody 

Heureka disponuje desítky tisíc obchodů, ze kterých si můžete vybrat právě ten, ze kterého nakoupíte. Mezi jedny z nejoblíbenějších a nejserióznějších obchodů patří: 
Booking.comAliexpressSmarty.czAboutYouDatartDr.MaxBENULékárnaeObuvBonPrixPilulka.czNOTINO
ELNINO.CZ4HomeAstratex.czSUPERZOOZoohitVivantisOkayAnswear.czEuronics a BIBLOO

Heureka aplikace 

Mějte Heureka stále s sebou v telefonu nebo tabletu díky mobilní aplikaci. Na aplikaci můžete vyhledávat, porovnávat, prohlížet fotografie produktů a zjišťovat informace o produktech, či dokonce rovnou zjistit, zda je vámi zvolený produkt skladem. Velkou výhodou mobilní aplikace je vyhledávání zboží pomocí čárového kódu. Vyhledávání je tudíž daleko snadnější než dříve! 

Mobilní aplikace Heureka

Heureka kontakt 

Pokud si nevíte rady, na Heureka vám rádi poradí, volejte na zákaznickou linku +420 488 570 070 nebo napište email na info@heureka.cz. Sledujte Heureka na sociálních sítích, konkrétně na Facebooku, Instagamu, Twitteru a Youtube. 

Podobný eshop najdete na Slovensku Hej.sk a v Polsku Dealextreme.pl

Podobné obchody

O Heureka

Heureka je srovnávač cen a největší nákupní portál na českém internetu. Každý měsíc navštíví tento web několik set tisíc uživatelů, přičemž vyhledávají z širokého portfolia 27 milionů produktů a desítek tisíc internetových obchodů. Heureka je vždy aktuální, nemusíte se tedy obávat zastaralých cen či dalších informací. S Heureka je nakupování levnější.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Heureka.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.