Glami

Glami

Podívejte se na internetový vyhledávač módy Glami a můžete si prohlížet nabídku zboží od velkého množství e-shopů. Glami vám představí nespočet obchodů, o kterých jste doposud ani neslyšeli, což je výhodné, když se vám nelíbí nic ve vašich oblíbených e-shopech. Díky Glami si můžete prohlížet různé kousky pro ženy, muže i děti a vybrat si zboží pro celou rodinu. Na internetu sice nenarazíte na Glami e-shop, ale zato se můžete podívat na bohatou nabídku zboží. Glami v současné době působí v Maďarsku, Rumunsku, Francii, Německu, Turecku, Rusku, Řecku, Chorvatsku, Slovinsku, Slovensku, Španělsku, Brazílii, Estonsku, Litvě, Lotyšsku, Itálii a Bulharsku. 

Obrázek

Jak ušetřit s Glami

V obchodě Glami můžete ušetřit díky tomu, že se zaregistrujete do Glami a vytvoříte si osobní účet. Po registraci vám budou chodit na váš e-mail slevy a akční nabídky, díky kterým můžete ušetřit. V tomto internetovém vyhledávači se také můžete podívat do kategorie "Slevy", v níž se schovává nespočet kousků za výhodné nabídky. V této sekci se nachází dámské, pánské i dětské zboží, díky čemuž si mohou vybírat ve slevách úplně všichni a ušetřit část peněz při nakupování. Sledujte také profil pravidelně na Tipli, kde se může časem objevit Glami slevový kupon nebo Glami slevový kód.

Jak získat Glami slevový kupon

Abyste získali Glami slevový kupon, měli byste pravidelně sledovat tento internetový módní vyhledávač. Na jeho webových stránkách se totiž Glami slevový kupon může objevit kdykoliv a mnoho zákazníků tak bude mít objednávku o něco levnější. Další možností je využití Glami slevových kódů, které najdete na Tipli v horní části profilu obchodu. Některé Glami slevové kupony se mohou objevit i na sociálních sítích, jako je například Glami Facebook nebo Glami Instagram. Veškeré výhody a slevové kupony získá každý, kdo se na Glami zaregistruje a vytvoří si na této stránce profil.

Glami.cz slevy – výprodeje, Black Friday

Glami se pravidelně řadí mezi obchody, které se zapojují do Black Friday. Tato akce se běžně odehrává ke konci listopadu, takže ji mnoho lidí využívá pro nákup vánočních dárků nebo jiných věcí, jež si chtěli koupit už dlouho. Jakmile nastane Black Friday v Glami, můžete se těšit na velké slevy a vybírat nové kousky. V internetovém vyhledávači módy Glami se můžete také kdykoliv podívat do kategorie "Slevy" a vybírat zboží se slevou. 

Glami šaty, obuv i kabelky

Na Glami naleznete téměř každý kousek z vašeho šatníku, na který si vzpomenete. Bláznivá trička, hezké mikiny, luxusní Glami kabáty, elegantní boty, pohodlné džíny i půvabné sukně. Na tomto internetovém vyhledávači je velice oblíbená kategorie Glami boty, kde se nachází přes 40 000 nabídek. Mezi další oblíbené položky patří i Glami kabelky nebo Glami batohy, doplňky, Glami peněženky, Glami plavky a další nezbytné kousky do šatníku. Glami je jak pro ženy, tak pro muže i děti. Cokoliv člověk potřebuje na každodenní nošení nebo speciální příležitosti se nachází na tomto internetovém vyhledávači. Pokud si potrpíte na kvalitním značkovém oblečení nebo máte své oblíbené značky, na které nedáte dopustit, tak na portálu Glami se značky dělí do kategorií, aby vám bylo hledání co nejvíce ulehčeno. Díky tomu lidé se sportovním, elegantním nebo výstřednějším stylem mají už dopředu vybrané kousky, které si mohou rovnou prolistovat a vybrat. Vybírat si můžete z těchto kategorií: 

 • oblečení
 • boty
 • sport
 • doplňky
 • šperky a hodinky
Obrázek

Pro využívat Glami.cz

Velikou výhodou Glami je to, že zde naleznete bohatou nabídku produktů v široké škále velikostí. Je tedy úplně jedno, jakou má člověk postavu, protože na Glami není nikdo omezován. Ať už je vaše postava drobná nebo plnoštíhlá, jednoduše si nastavte na Glami filtr, který vám vybere kousky přímo pro vás. Další velikou výhodou je to, že oblečení lze vybírat podle tabulky velikostí a je tak méně pravděpodobné, že by zákazníci museli zboží často vyměňovat kvůli nepadnoucí velikosti. Nezapomeňte také na to, že s Glami nemusíte prohlížet každý e-shop zvlášť, ale máte je všechny na jednom místě. Stačí, když si vyberete zboží, které sháníte a poté nastavíte filtr na vaše oblíbené prodejce. Celou nabídku vašich oblíbených značek tak budete moci prohlížet najednou a ušetříte tím hodně času. 

Abyste měli Glami neustále po ruce, lze si do chytrého zařízení nainstalovat aplikaci Glami. Tu si můžete stáhnout do mobilního zařízení s operačním systémem Android na Google Play a pro telefony s operačním systémem iOS je ke stažení na App Store. Díky této aplikaci můžete čerpat inspiraci na módu odkudkoliv. Zboží si můžete v aplikaci přidávat do oblíbených nebo rovnou přejít do daného e-shopu a zboží si zakoupit.

Glami reklamace a vrácení zboží

V případě, že máte jakýkoliv problém se zbožím, obraťte se přímo na e-shop, v němž jste nakupovali. Glami je pouze módní vyhledávač, který vám usnadní výběr před nákupem.

Glami recenze

Zejména u kosmetiky najdete na Glami recenze, které mohou mnohým z nakupujících pomoc. Často si zákazníci neví rady, který produkt je pro ně ideální a kolikrát ani netuší, jestli jim daná konzistence bude vyhovovat. Z tohoto důvodu jsou na Glami umisťovány podrobné recenze, ve kterých je produkt přiblížen na maximum.

Doprava a platba

Doprava a platba je závislá na podmínkách daného obchodu, který si na Glami vyberete. Nejčastější a nejrychlejší způsob platby bývá možnost platby kartou on-line, dále je to platba převodem předem nebo možnost platby na dobírkuNa Glami se doprava zdarma zobrazuje u každého produktu, pokud ji daný obchod nabízí. Pokud ne, máte u položky zobrazenou cenu dopravy. Možností dopravy může být mnoho, opět závisí na nabídce konkrétního obchodu.

Glami slevové kódy, které jste zmeškali

Glami výprodej se slevami až -50 %

30.06.2019

Obchody, kde vás odměníme

O Glami

Využijte vyhledávač módy z internetových obchodů a prohlížejte nabídku od různých ochodů na jednom místě. Internetový vyhledávač módy s názvem Glami vybere kousky přesně podle vašeho stylu i velikosti. Díky tomuto vyhledávači uvidíte ihned nabídku z různých e-shopů, která je uzpůsobená podle vašich představ. Před vybíráním zboží na Glami totiž vyplníte jednoduchý dotazník, který následně vybere kousky podle toho, jak jste v dotazníku odpověděli. Na Glami naleznete módu, obuv a doplňky pro ženy, muže i děti.

Kategorie obchodu

Glami v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Glami.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se