Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Fantasy obchod slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 3 % na vše v obchodě Fantasy obchod

Platí do 23.07.2021

 
   

Vyrůstali jste na knihách LOTR? Váš oblíbený film je Harry Potter a seriál Game of Thrones? Na počítači nehrajete nic jiného než Zaklínače? Pak.…

O obchodu Fantasy obchod

Vyrůstali jste na knihách LOTR? Váš oblíbený film je Harry Potter a seriál Game of Thrones? Na počítači nehrajete nic jiného než Zaklínače? Pak jste tu správně! Fantasy obchod je ideální volbou pro každého fanouška fantasy a scifi. Na výběr máte z neuvěřitelného množství 8 578 knih, her, replik a fantasy oblečení. Stylizovat se do vaší oblíbené postavy ještě nebylo jednodušší!

Fantasy obchod má vše, co fanoušek fantasy potřebuje

Fantasy obchod funguje od roku 2005 a stal se prvním čistě internetovým obchodem zaměřený na LARP a fantasy v ČR. Deskové hry, fantasy vybavení do bytu, známé i méně známé fantasy knihy, komiksy, historické kostýmy, zbraně a rekvizity. A co ještě nesmí chybět u každého fanouška fantasy? No přece chutná medovina a dýmky!

Léty prověřený eshop, který si svých zákazníků váží

Fantasyobchod se o své zákazníky opravdu zajímá! Máte speciální přání? Napište jim a Fantasy obchod udělá vše proto, aby vaše přání splnil. Nákupy jsou naprosto spolehlivé. Pokud nejste spokojení, můžete zboží do 30 dní vrátit bez udání důvodu. Při nákupu nad 1999 Kč je v ceně doprava a pro pravidelné zákazníky je připraven zajímavý věrnostní program. Potřebujete ještě nějaký důvod proč nakoupit právě na Fantasy obchod?

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze Fantasy obchod

5.0

David K.

16.04.2021 5.0

Naprostá spokojenost. Komunikace výborná a dodání během 32 hodin.

Vojtěch B.

30.11.2019 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Fantasy obchod

Vyrůstali jste na knihách LOTR? Váš oblíbený film je Harry Potter a seriál Game of Thrones? Na počítači nehrajete nic jiného než Zaklínače? Pak jste tu správně! Fantasy obchod je ideální volbou pro každého fanouška fantasy a scifi. Na výběr máte z neuvěřitelného množství 8 578 knih, her, replik a fantasy oblečení.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  3 % zpět z ceny nákupu v obchodě Fantasy obchod?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.