Obchody / Služby / ČPP O ČPP -

ČPP

O obchodu ČPP

Historie ČPP

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., jinak známá pod zkratkou ČPP byla založena 22. června 1995. Od té doby na českém trhu poskytuje pojistné služby. Od roku 2005 je součástí skupiny Vienna Insurance Group a v roce 2018 se stala vítězem 18. ročníku ankety Pojišťovna roku.

Co Česká podnikatelská pojišťovna nabízí?

ČPP si udržuje tradičně silnou pozici v pojištění pozidel, zejména povinném ručení. Ve velké konkurenci domácích pojišťoven se ČPP profiluje jako stabilní a silná společnost. Svým klientům poskytuje moderní produkty a řešení v oblasti životního i neživotního pojištění.

ČPP povinné ručení

Jedním z nejžádanějších produktů České podnikatelské pojišťovny je pojištění aut. Právě množství pojištěných vozidel z ČPP dělá třetího největšího poskytovatele tohoto pojištění. Pojišťovna nabízí povinné ručení ve třech variantách: SPOROPOV, SPECIALPOV, SUPERPOV, přičemž každé z nich skýtá výhody a nabídky, ze kterých si zákazník vybere to, co potřebuje. Na internetových stránkách pojišťovny klient nalezne kalkulačku povinného ručení, která podle několika základních údajů o vozidle spočítá předpokládanou cenu povinného ručení. Povinné ručení u ČPP lze sjednat i v pohodlí domova za pomoci online formuláře.

ČPP cestovní pojištění

Dalším zástupcem vyhledávaných produktů je právě ČPP je pojištění na cesty. Ať už klient cestuje pracovně, za odpočinkem nebo s touhou sportovat, cestovní pojištění od ČPP jej ochrání po celém světě. Nenechat se zaskočit nechtěnými událostmi jako například zdravotní potíže, úraz, odcizení zavazadel či ztrátou dokladů není nic příjemného. Tomu se dá předejít sjednáním cestovního pojištění online, které je vyřízené během 3 minut.

ČPP pobočky

Česká podnikatelská pojišťovna nabízí na území ČR rozsáhlou síť poboček. Pobočky se nachází ve všech okresech a větších městech. Od 1. 1. 2018 nelze na obchodních místech provádět platbu v hotovosti. Přehled poboček s mapou a funkcí vyhledání nejbližšího obchodního místa je na internetových stránkách pojišťovny.

Vyzkoušejte takésrovnávač cestovního pojištění, který vám ušetří spoustu času i peněz. Zjistěte, jak si vede společnost ČPP mezi ostatními pojišťovnami.

ČPP produkty

Obchody, kde vás odměníme

O ČPP

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. je univerzální pojišťovna poskytující svým klientům moderní a inovativní produkty v oblastech životního i neživotního pojištění. Pojišťovna je součástí Vienna Insurance Group.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod ČPP.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se