Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 200 Kč.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

NETFLIX

NETFLIX

www.netflix.com/cz
Sledujte seriály, filmy, a další pořady bez omezení. Díky Netflix se můžete ponořit do svých oblíbených pořadů a vychutnat si je, aniž by vás vyrušila jediná reklama. Nuda nehrozí a vždy je co objevovat, protože databáze Netflix je neustále rozšiřována o nové pořady.

O obchodu NETFLIX

Co je Netflix?

Netflix je služba nabízející sledování pořadů po internetu. Princip fungování je jednoduchý: platíte měsíčně určitou částku a za to můžete sledovat v neomezeném množství cokoliv z široké databáze filmů, seriálů, dokumentů a dalších show.

Pořady bez omezení

Sledovat můžete kdykoliv a kdekoliv. Doma, na chalupě, cestou do školy, tajně v práci… Netflix je dostupný jako běžná webová stránka pro všechny prohlížeče, fajnšmekři ale používají aplikaci pro chytré mobily nebo Smart TV. A stejně na dosah je Netflix i s tabletem.

Netflix CZ

Americká společnost Netflix byla založena v roce 1997. Rychle získala na oblibě a dnes zaujímá ve světě přední pozici v oblasti sledování digitálních filmů, seriálů a show.

Dnes funguje společnost ve 190 zemích světa a její dosah se neustále rozrůstá. Využívat služeb Netflix v Česku lze od ledna 2016. Ačkoliv je množství pořadů k dispozici v češtině (titulky či dabing), jsou seriály a filmy skvělým důvodem, proč si zlepšit angličtinu.

Netflix cena

Služby Netflix jsou revoluční – neplatíte za množství sledovaných pořadů, ale za kvalitu (obrazové rozlišení videa) a počet zařízení, na kterých lze využívat sužby ve stejnou chvíli. To vše za bezkonkurenční cenu. V Česku jsou dostupné 3 cenové plány:

 • BASIC – v jednom okamžiku můžete sledovat pořady jen na jednom zařízení a pouze ve standardním rozlišení. Kategorie je ideální pro jednotlivce, protože rozpočet zatíží nejméně.
 • STANDARD – pořad pustíte až na dvou zařízeních současně a vychutnat si ho můžete v HD rozlišení. Řešení pro partnery nebo rodiny – nehádejte se, čí seriál bude na obrazovce.
 • PREMIUM – Sledovat můžete současně až na čtyřech zařízeních, navíc si obsah vychutnáte ve FULL HD rozlišení. Nejlepší řešení pro rodinu – každý sleduje, co má rád a celé to přitom stojí méně než společná návštěva kina.

Netflix seriály

Málo co je tak typickým pro kulturu mileniálů jako sledování seriálů na Netflix. Ty nejpopulárnější jako Orange Is the New Black, House of Cards nebo Stranger Things jsou jen špička ledovce. Nemusíte čekat až bude další díl v televizi, s Netflix můžete shlédnout celý příběh najednou. Vybrat si lze z originální produkce, nebo můžete sledovat na Netflix televizní pořady.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Bux.sk.
 • Podobny sklep cyfrowypolsat.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Starbucks: jak získat termohrnek?

Kávové šílenství nosí jméno Starbucks a není divu! Do populární kavárny se zákazníky hrnou nejen...
14.2.2018 Zobrazit článek

Dr. Max - tipy, jak ušetřit nákupem v…

Každý máme někdy den, kdy nejsme úplně ve své kůži a potřebujeme sáhnout do lékárničky pro...
7.3.2018 Zobrazit článek

7 tipů, jak na Mall.cz ušetřit

Na Mall.cz se nakupuje více než dobře. A když navíc můžete nakupovat se slevou, je to úplně...
12.7.2017 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1356 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo