Obchody / Hobby a Sport / Audioteka.cz O Audioteka.cz -

Audioteka.cz

5.0 (8x)

O obchodu Audioteka.cz

Audioteka.cz vám dopřeje nejen krásné chvilky s poslechem audioknih, ale pomůže také s cizím jazykem. Angličtina a němčina jsou vám málo? Co takhle zkusit francouzštinu, litevštinu, turečtinu nebo švédštinu? Najdete zde nejen nejnovější bestsellery, ale také populárně naučné knihy, poezii, publicistiku či audioprůvodce.

Vybírejte audioknihy levně

Ať už se připravujete na nový školní rok, chcete se začíst do něčeho odborného nebo sháníte zásobu knížek na dlouhé večery, zde najdete vše, co by mohlo zalahodit vašemu čtenářskému vkusu. Knížky můžete zakoupit v elektronické podobě jako eknihy. S mnohaletou tradicí patří portál Audioteka k nejoblíbenějším online knihkupectvím. A zcela právem!

Audiotéka.cz knihy

Užijte si skvěle namluvené příběhy kdekoli

Audioknihy nabízejí možnost efektivního využívání času při jízdě autobusem nebo letadlem, ve chvíli odpočinku na gauči nebo při sportu. V Audiotece najdete tisíce audioknih, které jsou předčítány těmi nejlepšími interprety a které jsou vyrobeny se zaměřením na vysokou kvalitu zvuku. Vyberte si audioknihy, které vás zajímají a vyzkoušejte si 10 % z knížky zdarma. Poté jen objednejte, zaplaťte a poslouchejte celé dílo, ať jste kdekoliv.

Knižní novinky i bestsellery

Obchod Audioteka.cz vám pravidelně přináší také skvěle namluvené knižní novinky i nejprodávanější bestsellery. Vyberete si z bohaté nabídky skvěle namluvených detektivek, pohádek, cizojazyčné beletrie, populárně naučné literatury či knih o osobním rozvoji. Vychutnejte si poslech své oblíbené knihy ráno, odpoledne či večer. Poslouchat můžete kdykoli a ať jste kdekoli. 

Audioteka aplikace

Poslouchejte své oblíbené knižní tituly kdekoli a kdykoli. Stáhněte si chytrou aplikaci Aplikaci a mějte všechny zakoupené audioknihy přehledně uspořádané na jednom místě. Aplikace je určená pro poslech audioknih na mobilním telefonu či tabletu a stáhnout si ji můžete pro operační systémy iOs, Android i Windows.Buďte ve spojení s vaší oblíbenou literaturou ať jste zrovna na cestách či doma. 

Audiotéka.cz audioknihy

Jednoduchý nákup v e-shopu Audiotéka.cz

Vybírejte své oblíbené namluvené knižní tituly snadno a rychle. V přehledně uspořádaném e-shopu si vyberete audioknihu podle kategorie, do které je e-shop rozdělen. Podle kategorie si jednoduše vyberete knižní žánr, který hledáte. Objeve také sekci „Slevy", kde najdete zlevněné audioknihy za skvělé ceny

Způsob platby

V Audiotéka e-shopu můžete svoji objednávku zaplatit hned několika způsoby:

 • on-line platební kartou
 • on-line převodem přímo z vašeho internetového bankovnictví
 • prostřednictvím platební aplikace G Pay
 • prostřednictvím platebního serveru PayPal

Vyzkoušejte Audiotéka účet

Založte si účet v Audiotece, abyste kdykoli a kdekoli měli přístup k vaší sbírce audioknih. Stačí pouze emailová adresa a heslo a na Audiotece si vytvoříte svou vlastní virtuální poličku, kde najdete všechny zakoupené audioknihy.

V podobném obchodě můžete nakoupit také na Slovensku na Hej.sk. V Polsku pak můžete nakoupit třeba na Inbook.pl

Audioteka.cz slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kód Audioteka.cz 30 % pro členy

01.09.2023

Slevový kód Audioteka.cz 30 % pro členy Audiotéka Klubu

01.08.2023

Slevový kód Audioteka.cz 30 % na nákup

24.04.2023

Slevový kód Audioteka.cz 30 % na vydavatelství Témbr

23.04.2023

Slevový kód Audioteka.cz 30 % na audioknihy GRADA

23.04.2023

Slevový kód Audioteka.cz 30 % na bestsellerové novinky 2022

23.04.2023

Slevový kód Audioteka.cz 30 % na bestsellery

23.04.2023

Slevový kupon 20 % na nákup

31.08.2022

Slevový kupon na časopis FORBES zdarma na Audioteka.cz

13.04.2020

Slevový kupon 25 % na vybrané audioknihy na Audioteka.cz

09.04.2020

Jak uplatnit slevové kupóny na Audioteka.cz

Jak využít slevový kupon? Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, ve kterém zjistíte, že získat slevu na Audioteka.cz je skutečně jednoduché.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu Audiotéka uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete Audiotéka slevový kód. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

Audioteka slevový kupón

3. Zadejte slevový kód

V obchodě si vyberte audioknihu nebo jiné produkty. Přejděte k objednávce v e-shopu Audioteka.cz. Přihlašte se do svého profilu nebo se zaregistrujte. V horní části prvního kroku objednávky naleznete nápis „Použít slevový kód". Kliknutím na tento nápis se zobrazí kolonka, které vložte zkopírovaný slevový kód. Následně potvrďte tlačítkem „Přepočítat“. Sleva vám bude odečtena z celkové částky nákupu. 

Audioteka slevový kód Audiotéka kód

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Ještě jste nenašli produkt, který jste hledali? Můžeme vám doporučit Knihy Dobrovský, nebo třeba Alza, kde pro vás máme přichystané další akční nabídky, díky kterým ušetříte ještě víc.

Recenze Audioteka.cz

Myra H.

22.12.2019 5.0

Lukáš

30.06.2019 5.0

Super služba, vřele doporučuji, používám již řadu let

Ivo K.

08.05.2019 5.0

Spokojen

Obchody, kde vás odměníme

O Audioteka.cz

Máte rádi mluvené slovo? Nevylezete z domu, aniž byste ve sluchátkách měli svou oblíbenou knížku nebo nejnovější bestseller? Chcete si zlepšit cizí jazyk poslechem audioknížek? Audioteka.com přesně tohle všechno nabízí! Potřebujete jen správnou mobilní aplikaci a paměť telefonu dost velkou na to, aby se tam všechny ty fantastické audioknížky vešly. Protože věřte, že s takovým báječným výběrem u jedné nezůstanete!

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Audioteka.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se