Obchody / Služby / Hello bank O Hello bank -

Hello bank

O obchodu Hello bank

Hello bank nahradila Cetelem

Společnost Cetelem byla v Česku založena v roce 1996 a postupně se stala jedním z největších poskytovatelů nebankovních úvěrů u nás. Jak se měnila doba a potřeby zákazníků, měnila se i společnost Cetelem. Postupem času se společnost rozhodla poskytovat bankovní služby a od roku 2015 funguje v Česku jako pobočka francouzské BNP Paribas Personal Finance SA. V roce 2017 změnila své jméno na Hello bank! a zařadila se mezi další moderní banky v ČR.

Dnešní pozice Hello bank

Hello bank je spolu s Cetelem obchodní značkou odštěpného závodu BNP Paribas Personal Finance SA. Tento závod je součástí konglomerátu BNP Paribas. V Česku je Hello bank zatím krátce, zázemí má však v již zavedené finanční společnosti. Díky tomu je Hello bank dynamická a svěží jako nová banka, ale přitom velmi stabilní.

Hello účet zdarma a se spořením

Hello bank nabízí běžný účet zdarma. Neplatíte za jeho vedení ani za běžné bankovní služby. Dostanete k němu zdarma platební kartu a až 3 bezkontaktní platební nálepky. S Hello bank máte navíc u běžného účtu roční úrok 0,6 %. Na pobočku nemusíte, účet založíte online za několik minut. Stejně snadno zařídíte i spořící účet.

Hello bank internetové bankovnictví

Internetové bankovnictví je u Hello bank silnou stránkou. Přihlásit se do něj můžete nejen z počítače, ale i tabletu nebo mobilu. Své finance tak můžete spravovat kdykoliv. Abyste měli přehled o všem najednou, zobrazují se v internetbankingu na úvodní stránce všechny důležité informace. Jedním kouknutím vidíte zůstatky na účtech, kolik máte naspořeno, nebo jak jste na tom se splátkami.

Ještě jednodušší život budete mít s aplikací pro mobily. Kontrolu nad bankovními produkty vám poskytne kdykoliv a kdekoliv. Můžete využívat platby pomocí QR kódu nebo platebních šablon, nastavit si limity pro platební karty nebo prohlížet historii transakcí. A ještě spoustu dalších věcí. Zdlouhavé zadávání hesel vám navíc ušetří přihlášení otiskem prstu.

Klientská zóna se mění na Hello banking

Kdo byl dříve zákazníkem Cetelemu, měl k dispozici internetové rozhraní Klientská zóna. To se se změnou společnosti také změnilo – na Hello banking. Abyste netápali, jak se přihlásit, najdete na webu banky vstřícný návod formou videa. A protože v jednoduchosti je krása, zůstávají vaše přihlašovací údaje stejné. Kdybyste přesto potřebovali poradit, je nejlepší využít diskuzi v rámci komunity Hello spolu. Najdete ji také na internetových stránkách banky.

Hello bank pobočky a bankomaty

V Česku má Hello bank množství poboček zatím minimální. Vyhovovat bude převážně lidem, kteří netrvají na osobním kontaktu a raději vše vyřídí z domu od počítače, nebo rádi využijí mobilní aplikaci.

Když potřebujete hotovost, nemusíte řešit, kde vybrat. První tři výběry v měsíci můžete provést u kteréhokoliv bankomatu v Česku a nezaplatíte ani korunu. Za ty další budete ale platit vždy, proto je levnější platit kartou nebo nálepkou.

Produkty Hello bank


Tipli je medzinárodný nákupný a vernostný klub. Na Slovensku pre vás máme podobnú banku slsp.sk.

Podobny bank pocztowy.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O Hello bank

Hello bank je nástupcem společnosti Cetelem. Zaměřuje se na digitální bankovnictví a poskytuje množství služeb zdarma. Pro společnost je důležitá komunikace se zákazníky, jednoduchost a férovost. V nabídce Hello bank zaujme především bezplatný běžný účet s nadstandardním úročením. Kód Hello bank je 3050.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Hello bank.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se