Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 200 Kč.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Hello bank

Hello bank

www.hellobank.cz
Hello bank je nástupcem společnosti Cetelem. Zaměřuje se na digitální bankovnictví a poskytuje množství služeb zdarma. Pro společnost je důležitá komunikace se zákazníky, jednoduchost a férovost. V nabídce Hello bank zaujme především bezplatný běžný účet s nadstandardním úročením. Kód Hello bank je 3050.

O obchodu Hello bank

Hello bank nahradila Cetelem

Společnost Cetelem byla v Česku založena v roce 1996 a postupně se stala jedním z největších poskytovatelů nebankovních úvěrů u nás. Jak se měnila doba a potřeby zákazníků, měnila se i společnost Cetelem. Postupem času se společnost rozhodla poskytovat bankovní služby a od roku 2015 funguje v Česku jako pobočka francouzské BNP Paribas Personal Finance SA. V roce 2017 změnila své jméno na Hello bank! a zařadila se mezi další moderní banky v ČR.

Dnešní pozice Hello bank

Hello bank je spolu s Cetelem obchodní značkou odštěpného závodu BNP Paribas Personal Finance SA. Tento závod je součástí konglomerátu BNP Paribas. V Česku je Hello bank zatím krátce, zázemí má však v již zavedené finanční společnosti. Díky tomu je Hello bank dynamická a svěží jako nová banka, ale přitom velmi stabilní.

Hello účet zdarma a se spořením

Hello bank nabízí běžný účet zdarma. Neplatíte za jeho vedení ani za běžné bankovní služby. Dostanete k němu zdarma platební kartu a až 3 bezkontaktní platební nálepky. S Hello bank máte navíc u běžného účtu roční úrok 0,6 %. Na pobočku nemusíte, účet založíte online za několik minut. Stejně snadno zařídíte i spořící účet.

Hello bank internetové bankovnictví

Internetové bankovnictví je u Hello bank silnou stránkou. Přihlásit se do něj můžete nejen z počítače, ale i tabletu nebo mobilu. Své finance tak můžete spravovat kdykoliv. Abyste měli přehled o všem najednou, zobrazují se v internetbankingu na úvodní stránce všechny důležité informace. Jedním kouknutím vidíte zůstatky na účtech, kolik máte naspořeno, nebo jak jste na tom se splátkami.

Ještě jednodušší život budete mít s aplikací pro mobily. Kontrolu nad bankovními produkty vám poskytne kdykoliv a kdekoliv. Můžete využívat platby pomocí QR kódu nebo platebních šablon, nastavit si limity pro platební karty nebo prohlížet historii transakcí. A ještě spoustu dalších věcí. Zdlouhavé zadávání hesel vám navíc ušetří přihlášení otiskem prstu.

Klientská zóna se mění na Hello banking

Kdo byl dříve zákazníkem Cetelemu, měl k dispozici internetové rozhraní Klientská zóna. To se se změnou společnosti také změnilo – na Hello banking. Abyste netápali, jak se přihlásit, najdete na webu banky vstřícný návod formou videa. A protože v jednoduchosti je krása, zůstávají vaše přihlašovací údaje stejné. Kdybyste přesto potřebovali poradit, je nejlepší využít diskuzi v rámci komunity Hello spolu. Najdete ji také na internetových stránkách banky.

Hello bank pobočky a bankomaty

V Česku má Hello bank množství poboček zatím minimální. Vyhovovat bude převážně lidem, kteří netrvají na osobním kontaktu a raději vše vyřídí z domu od počítače, nebo rádi využijí mobilní aplikaci.

Když potřebujete hotovost, nemusíte řešit, kde vybrat. První tři výběry v měsíci můžete provést u kteréhokoliv bankomatu v Česku a nezaplatíte ani korunu. Za ty další budete ale platit vždy, proto je levnější platit kartou nebo nálepkou.

Produkty Hello bank

 • půjčky
 • běžný účet
 • spořící účet
 • kreditní karty

Tipli je medzinárodný nákupný a vernostný klub. Na Slovensku pre vás máme podobnú banku slsp.sk.

Podobny bank pocztowy.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Půjčka od Hello Bank: Peníze rychle a s…

Nedávno vzniklá Hello Bank! se prezentuje jako společnost, která má ráda nové technologie a...
14.12.2018 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1356 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo