Obchody / Služby / Česká spořitelna O Česká spořitelna -

Česká spořitelna

O obchodu Česká spořitelna

Co Česká spořitelna nabízí?

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem patří tato banka k nejdéle fungujícím firmám na českém trhu. Pro rok 2017 má 4,67 milionů zákazníků a celkem 2,83 milionů vydaných platebních karet. Pravidelně se účastní nejen vzdělávacích programů, ale myslí také na zdraví každého z nás. Česká spořitelna má za cíl nejen zlepšení finanční gramotnosti u všech věkových kategorií, ale především se aktivně podílí na pomoci handicapovaným a mentálně postiženým lidem.

Česká spořitelna internetbanking neboli Servis 24

Internetové bankovnictví České spořitelny nabízí převod plateb a poskytuje veškerý přehled o dění na všech účtech. Novinkou internetového bankovnictví České spořitelny je George - nonstop online poradce, který nabízí chytré vyhledávání, automatické třídění plateb i vyšší úroveň zabezpečení účtu. Usnadňuje také ukládání všech složenek, které se vám mohou hodit k reklamaci. Jednoduše si je vyfotíte, uložíte do aplikace George a v případě potřeby ji budete mít ihned po ruce. Rozhodně doporučujeme mít po ruce také něco dalšího. Jde o Česká spořitelna letáky, kde můžete pravidelně sledovat novinky a výhodné nabídky, které někomu z vás jistě přijdou vhod.

Kde najdete Česká spořitelny pobočky?

Odpověď je jednoduchá. Pobočky České spořitelny se nachází v téměř každém menším i velkém městě. V případě potíží či zájmu o nový produkt od České spořitelny můžete bez problémů navštívit během otevírací doby každou z nich. Výjimkou nejsou ani víkendy, před návštěvou si však zkontrolujte provozní dobu v daném městě, abyste nešli zbytečně. Bankomat Česká spořitelna je také samozřejmostí, v každém městě jich obvykle najdete více, než jeden. Důvodem pro návštěvu jedné z poboček může být také výhodná akce, kterou Česká spořitelna nabízí. Sledujte proto pravidelně Česká spořitelna slevy a zajistěte si služby či produkt s výhodami.

Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť NN-poistovna.sk.

Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O Česká spořitelna

Spolehněte se na nejdéle fungující a nejtradičnější banku v České republice. Díky dlouholetým zkušenostem Česká spořitelna nabízí kvalitní služby a produkty, které pro vás mohou být jistotou. Služby České spořitelny využívají jak jednotlivci, tak malé a velké firmy.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Česká spořitelna.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se