Ageo.cz
2,7 %
Nebaví vás tahat se dvakrát do měsíce s objemným nákupem z drogerie? Neskladný toaletní papír, těžké čistící prostředky na úklid domácnosti a prací prášek – kdo se s tím má tahat? Přestaňte se mučit a spolehněte se na online drogerii Ageo.cz. Nabízí vám široký sortiment pečlivě roztříděného zboží, které v domácnosti vždy najde své místo.

Získejte peníze zpět z každého nákupu na internetu

Příklad nákupu s Tipli

  • 10 % zpět Vyberte si obchod

    Jana objevila na Tipli svůj oblíbený obchod.

  • 320 Kč Nakupte jako obvykle

    Jana se proklikla do zvoleného obchodu a nakoupila jako vždy.

  • 32 Kč Získejte peníze zpět

    Jana obdržela část peněz zpět.

Zjistěte, jak Tipli funguje »

Co říkají lidé o Tipli

Jana Mitizková Je to zaujímavé, že to funguje. Nie je to také strašné. Celkom sa mi darí v tom…
Růžena Pěchová Dobrý den.vážení přátelé.Tipli je skvělý a ohromný obchod,kde si můžete…

O obchodu Ageo.cz

Nebaví vás tahat se dvakrát do měsíce s objemným nákupem z drogerie? Neskladný toaletní papír, těžké čistící prostředky na úklid domácnosti a prací prášek – kdo se s tím má tahat? Přestaňte se mučit a spolehněte se na online drogerii Ageo.cz. Nabízí vám široký sortiment pečlivě roztříděného zboží, které v domácnosti vždy najde své místo.

Nejen drogerie pohodlně až před váš práh

Internetová drogerie Ageo.cz prodává také domácí potřeby, takže se na ně můžete obrátit vždy, když zrovna potřebujete cokoliv, tělovou hygienou počínaje, přes čistící prostředky, kosmetiku a luxusními parfémy konče. Prodávají pouze originální zboží přímo od výrobců a prověřených distributorů. Velkou část sortimentu můžete koupit v akci. Akční nabídka je časově omezená a mění se každý den.

Doprava zdarma a mnoho dalších výhod

Ageo.cz vám kromě akční nabídky nabízí také další benefity. Jestliže nakoupíte nad 1200 Kč, tak dostanete dopravu zdarma na svůj nákup. Využít můžete služeb kvalitního zákaznického servisu, kteří se vám budou snažit za každé situace vyhovět. Svou objednávku můžete do 30 minut od zakoupení změnit, takže máte jistotu, že si koupíte přesně to, co chcete. V případě jakéhokoliv problému s výrobkem, ho můžete klasicky reklamovat a Ageo.cz vaši reklamaci rychle vyřídí.

Široký výběr za nízké ceny

Ageo.cz vám nabízí přes 35 000 produktů oblíbených značek, které znáte ze své drogerie za výhodné ceny. Kromě toho vám vše pohodlně doručí domů i tentýž den. Přestaňte si ničit záda nošením těžkých tašek a užívejte si nákup v drogerii pohodlněji.

Podobné obchody

Recenze Ageo.cz

Klára R. 01.08.2017

Online drogerka Ageo je super. Proč chodit do obchoďáku, když mi všechno dovezou?

Kristýna Vojtová 03.05.2017

Maximalni spokojenost, super ceny, rychle dodani :-)

Články

AliExpress návod: 8. díl – Jak zvolit správnou…

Tolik krásného oblečení a bot na AliExpress jen za hubičku. Člověk by nejraději koupil všechno....
25.2.2017 Zobrazit článek

Přidejte se! Orsay club je plný výhod

Nakupujete na Orsay každou chvilku a jejich kolekce se vám líbí? Sbírejte body v Orsay clubu a...
5.9.2017 Zobrazit článek

Nákupy z Číny – Everbuying

Lidé nakupují z Číny čím dál tím častěji – vyjde to totiž nesrovnatelně levněji, než když si...
4.2.2017 Zobrazit článek

Podmínky obchodu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít šetřit s Tipli Zjistěte, jak Tipli funguje