Obchody / Služby / VZP O VZP -

VZP

O obchodu VZP

Jakou má za sebou VZP Pojišťovna historii?

Od roku 1992 byla součástí VZP ČR, po vstupu České republiky do Evropské unie v roce 2004 působí VZP samostatně. VZP vznikla jako dceřinná společnost Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky. Od 1.5.2004 došlo k ukončení pojišťovací činnosti VZP ČR v oblasti smluvního zdravotního pojištění a role aktivního pojistitele přešla na novou dceřinou společnost s obchodním názvem Pojišťovna VZP, a.s.

VZP - Všeobecná zdravotní pojišťovna

Klienti pojišťovny oceňují to, že mohou vybírat z nejširší sítě poskytovatelů zdravotních služeb, protože většina lékařů a mnoho zdravotnických zařízení má s VZP uzavřenou smlouvu. Všeobecná zdravotní pojišťovna nedělá jen to, co má v popisu práce. Vychází klientům vstříc, a snaží se být progresivním společníkem na cestě ke zdraví. Pojišťovna se zapojila do práce Mezinárodní asociace vzájemných pojišťoven (AIM) a Evropské sítě boje proti podvodům a korupci ve zdravotnictví (EHFCN).

VZP cestovní pojištění

Klienti Všeobecné zdravotní pojišťovny mají Evropský průkaz zdravotního pojištění, na jehož základě mají právo požadovat lékařskou péči v zemích Evropské unie. Tato péče však nemusí být vždy dostačující, a po klientovi může být požadována úhrada spoluúčasti a další poplatky. Proto je výhodnější a bezpečnější sjednat si cestovní pojištění, které poskytuje VZP Pojišťovna. Klienti mají možnost vybrat si několik typů pojištění na cesty, a to podle toho, na jakou cestu/dovolenou se chystají. Dále všichni klienti, kteří si u pojišťovny sjednají také komerční cestovní pojištění, mají nárok na slevu až 30 %.

Moje VZP

Stále více věcí klient může vyřídit u VZP online, včetně většiny potřebných formulářů, které jsou k dispozici ke stažení a předvyplnění doma. Klient má u Všeobecné zdravotní pojišťovny možnost online registrace do aplikace Moje VZP. Díky tomu se nabízí možnost pravidelné kontroly plateb zdravotního pojištění a ověření, že nedošlo k žádným nedoplatkům na pojistném. Díky aplikaci mají zákazníci k dispozici i přehled vykázané zdravotní péče. S aplikací Moje VZP klienti nemusí na pobočky, mohou s pojišťovnou komunikovat elektronicky a mít všechny informace na jednom místě.

VZP pobočky

Síť pobočky Všeobecné zdravotní pojišťovny je velmi rozsáhálá po území České republiky. Klient má možnost vyhledat nejbližší pobočku, která mu vyhovuje, na stránkách pojišťovny v sekci kontakty. Na vybrané z poboček se klient může dokonce objednat online, a ušetřit si tak čas.

VZP Point

VZP Point umožňuje bezpečnou výměnu digitálně podepsaných dat a poskytování informací z informačního systému pojišťovny. VZP point poskytuje jednotný vstup do informačního systému a zajišťuje s ním komunikaci. Klient má možnost přihlásit se do něj kdykoliv a kdekoliv. Výhodou VZP pointu je zjednodušení administrativy, zrychlení komunikace s pojišťovnou a i velká úspora času.

VZP klub pevného zdraví

Členství v Klubu pevného zdraví přináší klientům množství výhod v podobě slev u smluvních partnerů Všeobecné zdravotní pojišťovny. Nabídku partnerských slev pojišťovna stále rozšiřuje a doplňuje o výhody pro podporu prevence a zdraví.

VZP příspěvky

Příspěvky na podporu prevence kardiovaskulárního onemocnění, diabetu, poruch duševního zdraví či onkologických onemocnění. To vše mohou děti a dospělí čerpat od VZP. Výjimkou nejsou ani příspěvky na očkování jak pro děti, tak i dospělé. Speciální příspěvek má pojišťovna pro nemocné celiakií, a pro chronicky nemocné děti pojišťovna nabízí léčebně-ozdravné pobyty u moře. VZP myslí i na těhotné a ženy po porodu a dárce krve.

VZP produkty

Jednoduchý srovnávač cestovního pojištění poradí, kde seženete smlouvy nejlevněji. Víte, jak si vede VZP mezi ostatními pojišťovnami?

Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť NN Poisťovňa.

Podobny sklep Groupon.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod VZP.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se