Obchody / Služby / SBERBANK O SBERBANK -

SBERBANK

O obchodu SBERBANK

Historie a vlastníci Sberbank

Na českém trhu působí Sberbank od roku 1993. Od roku 1997 jako samostatná akciová společnost. Jediným akcionářem Sberbank CZ, a.s. je Sberbank Europe AG, která sídlí ve Vídni. Sberbank je členem jedné z největších bankovních skupin na světě, která působí ve více než 20 zemích světa.

Sberbank spořící účet

Vedení spořícího účtu u Sberbank je zdarma. s FÉR spořením PLUS můžete získat ale především velmi atraktivní roční úrok 0,53 %. Pokud budete mít u Sberbank ještě příslušné FÉR konto, dosáhnout můžete na úrok ještě vyšší – až 0,83 %. Peníze máte navíc kdykoliv k dispozici, protože spoření je bez fixace.

Transparentní Sberbank půjčka

Konkurenční výhodou Sberbank jsou transparentní úrokové sazby. Dopředu víte, jaký budete mít u požadovaného úvěru a doby splatnosti úrok, aniž byste museli cokoliv konzultovat nebo bance poskytovat osobní údaje. Můžete se tak předem rozhodnout, zda máte o nabídku zájem.

Sberbank hypotéka – na bydlení i na cokoliv

Mezi služby Sberbank patří i hypoteční úvěry. Kromě běžného financování bydlení můžete hypotéky také konsolidovat nebo si půjčit peníze na cokoliv. S FÉR hypotékou si můžete splátky rozložit i na 30 let a získat doplňkovou část k úvěru až do výše 500 000 Kč. Třeba na zařízení nového bytu.

Sberbank pobočky a bankomaty

Poboček nemá v současné době banka v Česku mnoho. Je jich několik desítek, a najdete je ve velkých městech, mezi kterými jednoznačně vládne Praha. Jiné banky v Česku mají ale poboček ještě méně, Sberbank má oproti nim v tomto směru výhodu.

Vlastních bankomatů má Sberbank také nemnoho, ale není to problém. Hotovost si totiž můžete v Česku vybrat zdarma i ze všech bankomatů společností ČSOB a Era. A to je dohromady více než tisíc zařízení! S FÉR kontem OPTIMAL vybíráte zdarma i v zahraničí.

Sberbank online banking

Mezi služby, které získáte k účtu vedenému u Sberbank patří také internetové bankovnictví Online Banking. Prostřednictví webové aplikace můžete provádět pasivní i aktivní bankovní operace, jako je sledování pohybu na účtu, změny nastavení, posílání peněz nebo zadávání trvalých plateb. Bezpečnost Sberbank online služeb je zajištěna pomocí kódů generovaných elektronickým tokenem.

Majitelé chytrých mobilů s Android nebo iOS ocení jistě i mobilní aplikaci Smart Banking. Díky ní budete mít přístup k osobním financím neustále. A využít můžete i moderního zadávání plateb pomocí QR kódu.

Produkty Sberbank

 • půjčky
 • hypotéky
 • majetkové pojištění
 • běžný účet
 • spořící účet
 • kreditní karty

Hľadáte podobnú banku na Slovensku? Môžeme vám odporučiť CSOB.sk.

Podobny bank mbank.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O SBERBANK

Sberbank je univerzální banka nabízející finanční služby pro fyzické osoby, podnikatele a malé i velké firmy. Za své FÉR produkty získala řadu ocenění a standard služeb neustále udržuje. Láká především na spoření s nadstandardní úrokovou sazbou. Kód banky Sberbank je 6800.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod SBERBANK.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se