Slevový kód Rajče.net

Ušetřete v akcích na Rajce.net

Platí do 15.07.2024

 
 

Fotky, fotoknihy a originální dárky o stovky korun levněji na rajce.net.

Rajče.net

Rajče.net je webový portál, na kterém si lidé mohou ukládat své fotografie. Na tomto webu je budou mít uložené v bezpečí a nehrozí, že by se jim jen tak smazaly. Dále lze na Rajčeti své fotografie sdílet s přáteli či rodinou nebo si vytvořit z těchto fotek profesionální fotoknihu, kalendář, pexeso, fotky na zeď, fotomagnetky na lednici nebo plakát. Všechny tyto produkty jsou poté vhodné jako domácí výzdoba nebo jako dárek pro rodinu / známé. Rajče.net je tu pro lidi od roku 2005 a za tu dobu se na tento web nahrálo obrovské množství fotek a neustále přibývají další. 

Obrázek

Jak ušetřit s Rajče.net

Pokud byste rádi ušetřili při nakupování na Rajče.net, určitě byste měli pravidelně sledovat stránky tohoto největšího českého fotoalba, které je dostupné pro všechny. Jen díky tomu můžete včas přijít na to, že si Rajče připravilo pro své zákazníky výhodný slevový kód Rajče.net. Při jeho využití ušetříte část peněz z nákupu, jež si poté můžete uschovat na další nákupy. Dále můžete s tímto webem ušetřit tak, že se na něm zaregistrujete. Vytvoření registrace trvá pouhou chviličku a hned poté vám na e-mail budou chodit různé výhodné nabídky, když bude nějaké tento web pořádat. Sledujte také pravidelně profil obchodu na Tipli, kde se mohou objevit slevové kupony nebo slevové kódy Rajče.net.

Jak získat slevový kupon na Rajče fotky

Jedním ze způsobů, jak získat slevové kódy, je pravidelně kontrolovat stránky Rajče.net. Na stránkách můžete v průběhu celého roku narazit na slevové kódy, díky kterým nakoupíte levněji. Také máte možnost využít Rajče slevové kódy, které najdete na Tipli v horní části profilu obchodu. Abyste nepropásli nejnovější slevové akce, sledujte Rajče.net na Facebooku a Instagramu. Pokud si na tomto webu vytvoříte uživatelský profil a zadáte váš e-mail, může vám na něj přijít oznámení o slevových kuponech, které právě platí na Rajče.net.

Rajče.net slevy - Black Friday

Na tomto webu sice nenaleznete kategorii slevy, ale Rajče.net si pro své zákazníky často připravuje slevové kódy nebo jiné výhodné nabídky. Každým rokem se také zapojuje do velké nákupní akce s názvem Black Friday. Jakmile se koná Black Friday Rajče.net, můžete se těšit na slevy na fotodárky. Pokud tedy nakupujete například vánoční dárky v listopadu nebo byste rádi využili této výhodné nabídky, nezapomeňte se při Black Friday podívat i na tento web a nakoupit se slevou.

Na Rajče.idnes.cz si můžete uložit fotografie a pořídit fotodárky

Pokud si zrovna na Rajče.net nebudete chtít ukládat fotografie do bezpečí, můžete si nechat vyrobit z vámi vybraných fotografií originální fotodárky. Tyto fotodárky skvěle ozdobí každou domácnost a dodají rodinnou atmosféru. Zároveň je můžete darovat blízkým nebo přátelům. Jakmile se podíváte na nabídku od Rajče.net, můžete si vybírat z těchto produktů:

 • fotoknihy
 • kalendáře
 • pexesa
 • magnetky
 • fotky
 • plakáty
 • doplňky
Obrázek

Proč nakupovat na Rajče

Nejenom, že si na Rajče můžete nahrávat své fotografie, kde je budete mít v bezpečí, ale také si na tomto webu můžete z těchto fotografií vytvořit různé produkty. Fotokniha nebo foto pexeso je skvělým dárkem pro přátele, rodinu nebo známé a jedná se o hezký osobní dárek. Až si tedy nebudete vědět rady, čím někoho obdarovat, nezapomeňte na Rajče.net, který vám s dárkem pomůže. V případě, že byste Rajče.net využívali pouze pro ukládání fotografií, stáhněte si do chytrého zařízení také mobilní aplikaci, se kterou budete mít vaše fotografie neustále po ruce. Aplikaci si můžete stáhnout do mobilního telefonu s operačním systémem Android na Google Play a pro telefony s operačním systémem iOS na App Store.

Rajče.net reklamace

Pokud by vám domů přišlo zboží od Rajče.net nějak poškozené, pořiďte si fotografie vadného produktu a vše popište do e-mailu, který nakonec odešlete na adresu: fotodarky@rajce.net. Dále s vámi ze zákaznického servisu vyřeší vše potřebné a možná vás požádají i o to, abyste produkt zaslali na opravu zpět do výroby. Jestliže vám bude reklamace uznána, bude vám poté opravená zásilka zaslána zpět na adresu. Vždy kontrolujte balíček už při převzetí u kurýra a pokud si všimnete, že je nějak poškozen, nepřebírejte jej. Na Rajče.net se nevztahuje reklamace na tyto vady:

 • na výslednou obrazovou kvalitu fotografií, kterou způsobil sám zákazník, protože fotografie nahrál již při vytváření objednávky ve špatné kvalitě
 • na barevnou správnost na výsledné fotografii, protože zákazník nahrál nekvalitní fotografie
 • na chyby, kterých se dopustil zákazník již při tvorbě objednávky v editoru
 • na vady, jež byly způsobené běžným opotřebováním
 • na automaticky navržený produkt
 • na ořezy fotek u fotodárku, který si zákazník nechal sám vygenerovat editorem a fotografie poté nezkontroloval (např. chybějící část těla)

Soukromí na Rajče.net

Na Rajče.net můžete nahrávat vaše fotografie, které lze následně sdílet s ostatními nebo si nastavit soukromí podle potřeb. Zároveň si můžete prohlížet i veřejné fotografie ostatních uživatelů. Záleží jen na vás, zda své fotografie uveřejníte pro ostatní uživatele nebo je uděláte soukromé, aby si je mohli prohlížet pouze vaši přátelé. Zúčastnit se můžete mnoha soutěží, které si pro vás Rajče.idnes.cz připravilo. 

Jak používat Rajče.net

Pokud přemýšlíte nad tím, že si vytvoříte účet na Rajče.net, neváhejte a rovnou se běžte zaregistrovat. Používání Rajčete je zcela zdarma a pro každého. Nejprve si vytvořte uživatelský účet. Ten vytvoříte tak, že přejdete na hlavní stránku Rajce.idnes.cz a v pravém horním rohu kliknete na "Založit účet". Poté vyplňte vaše osobní údaje a na konci registrace vám bude vytvořeno uživatelské jméno, pod kterým vás najdou i vaši přátelé. Pokud byste chtěli, do tabletu nebo mobilu si můžete stáhnout aplikaci Rajče (do kapsy). Jakmile budete mít hotovo, přihlaste se do vašeho účtu. Nyní můžete přidávat nová alba s fotografiemi na web nebo si prohlížet alba jiných uživatelů.

Rajče.net slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kód Rajče.net 28% sleva na fotodárky

11.09.2023

Slevový kód Rajče.net 23 % na nákup

22.05.2023

Slevový kód Rajče.net 25 % na fotodárky

15.04.2023

Slevový kód Rajče.net 25 % na všechny dárky

14.04.2023

Slevový kód Rajče.net 20 % na fotodárky

14.04.2023

Slevový kód 30 % sleva na produkty

04.12.2022

Slevový kupon až 25 % na fotoprodukty

15.07.2022

Slevový kupón 20 % na fotoknihy

11.04.2021

Slevový kupón 25% na magnetky

01.01.2021

Slevový kupón 35 % na fotoprodukty

30.06.2020

Jak uplatnit slevové kupóny na Rajče.net

Pokud jste si na Rajče.net vybrali slevový kupon, ale nevíte si rady s jeho uplatněním, využijte jednoduchý návod, který jsme pro vás níže sepsali. Z nabídky slevových kuponů si vyberte ten, který vás zaujal nejvíce. Zkopírujte slevový kód u kuponu, který jste zvolili. Klikněte na tlačítko „Použít kupon“ a přesměrujeme vás přímo na e-shop. V prvním kroku objednávky v košíku zaškrtněte „Mám slevový poukaz“, následně zkopírovaný kód vložte a klikněte na tlačítko „Potvrdit“. 

Obrázek

Pokud vám nepůjde slevový kód slevový kód Rajče.net uplatnit, zkontrolujte, že jste jej opsali správně. Další možnou chybou může být to, že platnost kuponu již vypršela, a proto vám nepůjde slevový kód uplatnit. Některé slevové kódy lze uplatnit pouze na vybrané produkty a v případě nefunkčního slevového kódu Rajče.net je potřeba se podívat, zda jste zvolili správné produkty.

Recenze Rajče.net

Jan H.

10.08.2022 5.0

Vše bylo v pořádku.

Ahanka

22.09.2017 5.0

Spokojenost, dobrá komunikace.

Jiří J.

16.07.2017 5.0

Na Rajčeti mám i svůj fotografický účet, takže darovat fotoalbum byla jasná věc. Fotoalbum z mých fotek šlo připravit jednoduše a udělalo radost, i když nejvíc si ho stejně asi budu prohlížet já :D

Obchody, kde vás odměníme

O Rajče.net

Jestliže byste rádi fotografie z dovolené ukázali širokému okolí známých, ale je jich příliš moc nebo byste si chtěli vytvořit zálohu svých vzpomínek a uložili ji bezpečně, podívejte se na web Rajče.net. Na tomto portálu můžete vytvářet fotoalba či fotoknihy, posílat fotografie přátelům jednoduchým odkazem a budete mít jistotu, že se vaše cenné vzpomínky nikdy neztratí. Zároveň si fotografie můžete nahrát na web Rajče.net, kde budou v bezpečí a uchovány na dlouhou dobu.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Rajče.net.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se