Mader.CZ

O obchodu Mader.CZ

Mader.cz je především internetový obchod s širokou nabídkou elektroniky a příslušenství. Rozsáhlý sortiment tohoto internetového obchodu zahrnuje vše od počítačů, přes mobilní telefony, tablety, fotoaparáty, skenery, až po paměťové karty a čtečky. Navštívit můžete také kamenné prodejny.

Mader Liberec

Kromě eshopu má obchod Mader.cz také síť šesti kamenných prodejen s elektronikou. Pobočka v Liberci slouží nejen jako výdejní místo, ale také jako korespondenční adresa pro reklamace. Otevírací doba prodejny je od pondělí do pátku v čase 8:30 až 17:30. Navštívit můžete také prodejnu v Hradci Králové, Vrchlabí, Praze nebo Brně.

Mader.cz kontakt

Máte nějaké otázky na dostupnost a technické problémy zboží? V případě dotazů ohledně počítačů a příslušenství, smartphonů, tiskáren volejte na telefonní číslo +420 485 113 473. Chcete-li se zeptat na domácí spotřebiče nebo spotřební elektroniku, volejte na telefonní číslo +420 484 800 850. Svůj dotaz můžete poslat také emailem na adresu eshop@mader.cz.

Nevybrali jste si v obchodě Mader? Nevadí, omrkněte všechny letáky s elektronikou a inspirujte se!

  • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Electro.pl.

Obchody, kde vás odměníme

O Mader.CZ

Žádný obchod není dost velký, aby splnil všechna vaše přání? Hledáte eshop, kde si budete moci vybrat z široké nabídky elektroniky na jednom místě? Pak vybírejte na Mader.cz! Protože hlavním cílem této společnosti je obchodovat solidně za nízké ceny a s plnou servisní podporou!

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Mader.CZ.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se