O obchodu Uber

Čekání na taxi dostalo díky aplikaci Uber úplně nový význam. Dnes si už nevybírá taxikář cestujícího, ale cestující taxikáře. Je to snadné. Stačí otevřít appku na vašem smartphonu, vyhledat na mapě nejbližší řidiče a podle ceny, typu auta a recenzí si vyberete a objednáte svůj odvoz. Vše zvládnete do minuty.

Jak funguje Uber

Ať už máte nějaké zařizování v centru, nebo prozkoumáváte nové město, s Uberem je to snadné. K založení svého účtu potřebujete jen emailovou adresu a telefonní číslo. Jízdu si můžete objednat z webového prohlížeče nebo z aplikace Uber. Aplikaci si stáhnete jednoduše z App Storu nebo Google Play.

V aplikaci pak jen stačí zadat svůj cíl a potvrdit místo vyzvednutí. Do pár chvil vám Uber najde řidiče v okolí. Jeho jízdu k vám můžete sledovat na mapě. Až se bude blížit, čekejte na něj na zadaném místě vyzvednutí. I platba je hračka. Platíte buď před cestou kartou z účtu nebo u řidiče v hotovosti. Po jízdě můžete v aplikaci ohodnotit jízdu a poslat řidiči pochvalu nebo spropitné.

Uber cena: Jak se počítá jízdné?

Ceny se počítají na základě doby jízdy a ujeté vzdálenosti. K nim jsou přičítány různé příplatky, mýta naúčtovaná během jízdy, případné storno poplatky nebo poplatky za čekání a rezervační poplatky. V některých městech se jízdné počítá před jízdou a v jiných až po jízdě. Jak to funguje?

Fixní jízdné

Fixní jízdné znamená, že se ještě před objednáním dozvíte přesnou částku, kterou za jízdu zaplatíte. Toto jízdné zahrnuje mimo jiné:

 • základní sazbu
 • sazby za odhadovaný čas a délku trasy
 • příplatky za aktuální poptávku v té části města, odkud objednávku posíláte

Jízdné počítané po jízdě

V některých městech se jízdné neurčuje předem. Místo toho zaplatíte buď minimální jízdné, nebo jízdné podle doby a délky jízdy – do něj už bude započítané základní jízdné, rezervační poplatek, příplatky, mýta i další poplatky jako třeba dynamické příplatky, které jsou účtovány v oblastech s vysokou poptávkou. Jízdné se může lišit podle místa, vybraného auta a dalších faktorů.

V Praze je standardní cena za kilometr 9,90 Kč a za jednu minutu zaplatíte 3 Kč. Počítat je však třeba také s příplatky ve špičce.

Uber – taxi nové generace

Uber je nejen rychlý a cenově dostupný způsob dopravy, ale také skvělý způsob, jak být svým vlastním šéfem a vydělat si. Podmínky k řízení s Uberem splňuje většina lidí. Zjistěte, co všechno potřebujete pro řízení v Praze a zapojte se do komunity Uber i vy.

Cestování po Česku – Uber Praha, Uber Brno

Největší výhodou Uberu je jeho cena, která je v Praze poloviční ve srovnání s běžnou taxislužbou. Velkým bonusem je i to, že si můžete sami vybrat řidiče, na základě hodnocení ostatních uživatelů, a auto – od těch nízkonákladových až po luxusní. V České republice řidiči Uber jezdí také v Brně a možná se jich časem dočkáme i v dalších městech.

Uber Eats na Uber.com

Doručovací platforma Uber Eats se přesunula na Uber.com. Objednejte si dovoz jídla ze stovek restaurací po celé Praze. Jak používat Uber Eats?

 1. Stáhněte si do mobilu aplikaci Uber Eats na Google Play nebo App Store.
 2. Nastavte si doručovací adresu a vyberte si z nabídky restaurací.
 3. Objednejte si jídlo a nechte si ho dovézt.

Za jídlo zaplatíte přes aplikaci kartou. Zobrazená cena je včetně poplatku za doručení. 

Pokud máte dotaz ohledně Uber Eats, potřebný kontakt najdete na Uber.com nebo přímo ve své aplikaci přejděte do sekce Nápověda a přečtěte si zde odpovědi na nejčastější dotazy.

Jaký je na Uber kontakt?

Máte s něčím problém? Veškeré potřebné informace snadno najdete na stránce Uber.com nebo v mobilní aplikaci Uber. Stačí přejít do Nápovědy, kde najdete odpovědi na všechny vaše zvídavé dotazy.

 • Podobný eshop BlaBlaCar pro Vás máme připravený i na Slovensku.
 • Podobný obchod najdete i v Polsku, podívejte se na Holiday Cars.

Uber slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kód Uber 100 Kč na jízdu s taxi UBER

08.12.2023

Slevový kupon na první jízdu zdarma na Uber

30.01.2021

Obchody, kde vás odměníme

O Uber

Sdílená ekonomika pomalu dobývá svět. Skvělým příkladem je alternativní taxislužba Uber, která dokazuje, že kombinace sdílené ekonomiky a moderních technologií přináší úspěchy. Zajímá vás, jak Uber funguje a proč se cestování s Uberem vyplatí?

Uber v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Uber.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se