Sazka Hry

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Sazka Hry

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Sazka Hry.

To tady ještě nebylo! Tipli a Sazka vás odmění za registraci a navíc získáte podíl z případné prohry!

Odměny za registraci

Stačí když se přes tlačítko prokliknete do Sazky na registrační formulář, ten vyplníte, dokončíte kompletní registraci, vložíte alespoň 500 Kč a Tipli odměna 200 Kč je vaše. Navíc od Sazky dostanete další odměnu 300 Kč za registraci a další odměnu 1 000 Kč bonus za vklad, který můžete použít třeba ke hře a vyhrát tak balík. Navíc získáte od Tipli odměnu pokud tuto nabídku doporučíte vašim přátelům.

Rychlý návod - co udělat

👉 Proklikněte se na registrační formulář
👉 Vyplňte všechny kroky registrace
👉 Online ověřte identitu pomocí BankID
👉 Vložte alespoň 500 Kč
👉 Vklad 500 Kč vsaďte nebo protočte ve hrách

Shrnutí vašich bonusů - co dostanete

💵 Dostanete na účet Tipli 200 Kč za registraci
💵 Na účet Sazky dostanete 300 Kč za registraci
💵 Na účet Sazky dostanete 1 000 Kč jako bonus za vklad

Podíl na prohrách

V online herně je výhernost 96-97 %. Je mýtus, že vždy vyhraje kasino, opak je pravdou. Jde ale o velký objem her a proto i 3 % se mohou zdát jako hodně vysoká prohra. Z Tipli poolu Sazka proher ale můžete získat až 25,5 % zpět. Platí pro Sazka Hry a Sazka Bet. Neplatí pro Loterie a Losy.


Co je Tipli pool proher?

Každá vaše hra u Sazky se sčítá za celý měsíc dohromady. Tedy sčítají se jak prohry, tak výhry všech Tipli uživatelů kteří se prokliknou. Po skončení měsíce se celkový zůstatek poolu rozdělí podle objemu sázek mezi Tipli hráče.

Jak získat podíl na prohrách?
Stačí se prokliknout na Sazku a provést registraci. Od té doby kdykoli budete chtít na Sazce hrát, nebo si vsadit, stačí se opět prokliknout a hrát. Z dané prohry vám vzniká nárok na podíl z Tipli poolu proher. Je to snadné a můžete tuto možnost využívat až 1 rok od vaší registrace.

Kdy dostanu odměny?

Data synchronizujeme každý den. Odměnu za registraci uvidíte maximálně do 48 hodin. Podíl z Tipli poolu proher vždy do 5. dne po skončení uplynulého měsíce

Podmínky
Odměny z prohraných vkladů získá pouze uživatel, který se zaregistruje na Sazka Hry/Bet prostřednictvím přesměrování z Tipli.


O Sazka Bet a Sazka Hry

Historie Sazky sahá až do roku 1956. Jedná se tak o nejstarší sázkovou a loterijní společnost v České republice. Od roku 2009 provozuje i sázky pod názvem Sazka Bet. Sazka velmi investuje do vývoje a na online platformě je to velmi znát. Nejmodernější design, skvělá a intuitivní navigace pro uživatele, obrovské množství her, velká nabídka sázek a losů je pravý ráj pro všechny hráče.

Obrázek

Kontakt podpory hráčů: info@sazka.cz
_________________________________________________________________________________________________


Ministerstvo financí varuje: Hry jsou dostupné jen pro uživatele starší 18ti let. Účastí na hře může vzniknout závislost.

Exkluzivní spolupráce s Affilmaster

Partneři, kde vás odměníme

Sazka Hry bonus

Sazka patří mezi nejznámější české sázkové kanceláře. Získejte Sazka Hry bonus za registraci i část peněz zpět z prohry. Sázejte na oblíbené sporty, hrajte online hry a bavte se. 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Sazka Hry.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se