Pro obchod Liftago právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z obchodů AliExpress, Booking.com nebo Zaslat.cz.

Slevové kupóny jako DÁREK pro nové uživatele na AliExpress

+ 10 % zpět z nákupu
   

Slevový kupon získáte při prvním nákupu na AliExpressu. více

Tisíce nabídek na ubytování na Slovensku - Booking.com

+ 4 % zpět z nákupu
   

Tatry, Košice, Bratislava? Vybírejte z tisíců možností ubytování na krásném Slovensku přes Booking.com. S Tipli cashbackem ušetříte ještě více. více

Sleva až 80 % na přepravní službu na Zaslat.cz

+ 3 % zpět z nákupu

Internetová přepravní služba Zaslat.cz je až o 80 % levnější než běžné přepravní společnosti. více

O obchodu Liftago

Otevřete si aplikaci, vyberte si licencovaného řidiče a do pár minut jste na cestě. Tak funguje nejpopulárnější aplikace na objednávání taxi služeb Liftago taxi, jejímž cílem je poskytovat lidem v České republice rychlou a levnou taxi službu.

Liftago taxi: Rychle a spolehlivě

Liftago funguje jednoduše. Po stažení a nainstalování aplikace si vytvoříte vlastní profil, spárujete ho s vaší platební kartou a poptáte jízdu. Po potvrzení výběru cíle se vám zobrazí nejbližší Liftago řidiči, kteří vám nabídnou cenu za svezení. Vy si jednoho z nich vyberete pouhým kliknutím a na mapě hned uvidíte, za jak dlouho je řidič u vás.

Levná doprava za Liftago ceny

Ceny za přepravu prostřednictvím Liftago jsou jedny z nejvýhodnějších na trhu. Jakou cenu zaplatíte za svou jízdu se dozvíte ihned po zadání cílové stanice do aplikace vašeho telefonu. Poté si vyberete řidiče, se kterým chcete jet.

Na Liftago se cena za km obvykle pohybuje okolo 20 Kč, odvíjí se však také od typu a standardu vozidla. Výhodou je, že ve špičce nemusíte připlácet nic navíc, ceny jsou stejné v 8 ráno i v 6 večer. Při placení můžete využít jak hotovostní, tak bezhotovostní platbu.

Liftago Brno a další města

Zajímá vás, kde všude se Liftagem svezete? Kromě Prahy a Brna, kde je služba samozřejmostí, můžete Liftago najít také v dalších větších městech – v Českých Budějovicích, Liberci, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem a Zlíně. Působnost služby se bude i nadále rozšiřovat, brzy tak budete moct Liftago využít třeba i ve vašem městě. V plánu jsou Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Olomouc či Pardubice.

Jaké podmínky musí splňovat Liftago řidič?

Společnost Liftago zaměstnává pouze řidiče s platnou taxi licencí, čímž se liší od konkurenčního Uberu. Liftago má nastavené funkční opatření tak, aby si ověřilo certifikovanost svých řidičů a zajistilo tím svým klientům kvalitní služby bez rizika. Po objednání taxi se vám zobrazí hned několik řidičů v okolí. Jedním kliknutím si podle fotky, ceny a typu vozu vyberete, který z nich pro vás přijede a odveze vás do cílové stanice.

Liftago kontakt

Chcete se na něco zeptat? Pro dotazy ohledně jízd, reklamací nebo chcete-li se stát novým řidičem, využijte email service@liftago.com. Několik užitečných otázek a odpovědí najdete také na Liftago.cz.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť delibarry.sk.
 • Podobny sklep Flixbus.pl mamy dla Ciebie przygotowany w Polsce.

Liftago slevové kódy, které jste zmeškali

Sleva -100 Kč na první jízdu s Liftago

31.12.2019 - Využijte slevy -100 Kč na první jízdu s Liftago. Stačí se registrovat a zadat promo kód.

Podobné obchody

O Liftago

Potřebujete rychle na schůzku nebo jen vyrážíte objevovat město? Využijte bezpečnou a levnou dopravu s taxi službou Liftago. Zajistí vám bezkonkurenčně nízké ceny, ověřené řidiče s licencí, bezkontaktní platbu a bezpečnou jízdu. A to vše rychle a jednoduše přes mobilní aplikaci.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Liftago.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.