Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 150 Kč.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

PENNY

PENNY

www.penny.cz
Nakupujte hezky česky v Penny market. Tento obchod je jedním z největších diskontních řetězců v České republice a provozuje nejširší síť prodejen ve všech regionech. V regálech najdete vždy své oblíbené produkty za stále výhodné ceny. Lokální potraviny můžete najít pod označením „česká potravina“, a takových potravin je v Penny více než 70 %. Zavítejte do jedné z více než 350 prodejen, které najdete doslova na každém rohu.

O obchodu PENNY

Penny Market garantuje, že 7 z 10 potravinářských výrobků z jejich nabídky je skutečně českých. Proto se můžete vždycky spolehnout na pečivo lokálních pekařů, maso a uzeniny především českých řezníků, ovoce, zeleninu a další superpotraviny místních farmářů nebo výběr piv z vašich oblíbených lokálních speciálů.

Penny Market leták: Nové akční nabídky každý týden

Šetřit v Penny můžete díky akčním nabídkám, kterých je každý den celá řada. Všechny platné Penny Market letáky u nás najdete na jednom místě! Penny Market rozesílá letáky pravidelně dvakrát týdně do schránek všude, kde má prodejny. První leták v týdnu s názvem Pondělník platí od pondělí do středy a druhý, takzvaný Čtvrtečník, od čtvrtka do neděle. Součástí čtvrtečního letáku je i speciální nabídka Super víkend, kde zákazníci najdou produkty s akčními cenami, které však platí pouze v sobotu a v neděli.

Kromě akčních letáků Penny nepravidelně vydává i tematické katalogy specializované například na vánoční zboží nebo výprodejové šílenství. Katalog vychází vždy ve čtvrtek a platí až do středy. Velké papírové letáky už neletí, u nás naleznete všechny Penny market letáky online. Omrkněte také další letáky hypermarketů a zjistěje, jaké zboží nyní koupíte ještě výhodněji.

Penny karta nově i v mobilu

Nakupujete v Penny často? Zaregistrujte se do věrnostního programu a získejte Penny kartu pro levnější nákupy potravin. Nová Penny karta přináší nové možnosti. Máte obavy, že si Penny kartu zapomenete doma? Hledáte ji v peněžence pokaždé, když platíte u pokladny? Už nemusíte. Nově si můžete Penny kartu nahrát do svého chytrého telefonu prostřednictvím aplikace Penny.

Moje Penny karta přináší spoustu nových výhod. Jaké to jsou?

 • S novou kartou budete mít i nadále možnost nakupovat vaše oblíbené produkty za nižší ceny.
 • V rámci zákaznického programu Penny karta se můžete těšit na speciální věrnostní akce a soutěže.
 • Penny Market pořádá pro držitele Penny karty i soutěže o mnoho zajímavých cen.

Penny otevírací doba a kontakt

Penny má prodejny doslova na každém rohu. Zavítejte do jedné z více než 350 prodejen, kde nakoupíte sedm dní v týdnu vždy v čase od 7:00 do 20:00. Máte nějaké dotazy? Kontaktujte Penny zákaznické centrum, které je k dispozici na telefonním čísle 800 202 220 každý všední den od 8:00 do 17:00.

Penny hra je zpátky

Každý jistě někdy sbíral body za nákupy v Penny, za které si pak vybral odměnu jako jsou Penny plyšáci nebo značkové nádobí. Seznámili jste se už ale s novou Penny hrou? Hrát Penny hru je snadné. Stačí mít chytrý mobilní telefon s připojením k internetu. Pak v něm jen otevřete stránku pennyhra.cz, registrujete svoje telefonní číslo a potvrdíte ověřovací SMS. Následně už můžete hrát každý den o tisíce skvělých cen!

Prémiová hra pro držitele Penny karty! Zadejte v úvodu hry číslo své Penny karty a oproti základní hře hrajete navíc o poukázky na nákup v Penny v celkové hodnotě 500 000 Kč. S jedním registrovaným číslem Penny karty mohou hrát dvě telefonní čísla.

Podobné obchody

Články

Nové akční letáky #44. týden:…

Kde nakoupíte tento týden své oblíbené produkty? Přinášíme odpověď. Nakupte v Lidlu čistící...
31.10.2018 Zobrazit článek

Nové akční letáky #43. týden: Poctivé…

Rádi nakupujete v akcích? I tento týden přinášíme to nejzajímavější z českých letáků. Kde koupíte...
24.10.2018 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1280 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

nebo