Slevové kupóny a slevy z podobných obchodů

Slevový kupon 5 % na nákup biopotravin na CountryLife.cz

Platí do 30.09.2020

+ 5 % zpět z nákupu

Biopotraviny, zdravá výživa, ekologická drogerie, přírodní kosmetika, zdraví, zdravý životní styl - Country Life nabízí to nejlepší. Platí při… více

Produkty v akci na Zelená Země

Platí do 25.08.2020

 
   

Nákup, který se vyplatí - produkty v akci na Zelená Země. více

O obchodu PENNY

Penny Market garantuje, že 7 z 10 potravinářských výrobků z jejich nabídky je skutečně českých. Proto se můžete vždycky spolehnout na pečivo lokálních pekařů, maso a uzeniny především českých řezníků, ovoce, zeleninu a další superpotraviny místních farmářů nebo výběr piv z vašich oblíbených lokálních speciálů.

Penny Market leták: Nové akční nabídky každý týden

Šetřit v Penny můžete díky akčním nabídkám, kterých je každý den celá řada. Na Tipli najdete každý platný Penny leták online! Penny Market rozesílá letáky pravidelně dvakrát týdně do schránek všude, kde má prodejny. První leták v týdnu s názvem Pondělník platí od pondělí do středy a druhý, takzvaný Čtvrtečník, od čtvrtka do neděle. Součástí čtvrtečního letáku je i speciální nabídka Super víkend, kde zákazníci najdou produkty s akčními cenami, které však platí pouze v sobotu a v neděli.

Kromě akčních letáků Penny nepravidelně vydává i tematické katalogy specializované například na vánoční zboží nebo výprodejové šílenství. Katalog vychází vždy ve čtvrtek a platí až do středy. Velké papírové letáky už neletí, u nás naleznete všechny Penny market letáky online. Omrkněte také další letáky hypermarketů a zjistěje, jaké zboží nyní koupíte ještě výhodněji.

V akční nabídce najdete nejčastěji vyhledávané produkty jako různá česká piva, vajíčka, mléko i máslo. Penny myslí na všechny! Se slevou často nakoupíte i ryby, vepřové, kuřecí maso, nebo uzeniny a sýry. A pro zdravou imunitu připravuje obchod nabídku levného ovoce a zeleniny.

Penny karta nově i v mobilu

Nakupujete v Penny často? Zaregistrujte se do věrnostního programu a získejte Penny kartu pro levnější nákupy potravin. Nová Penny karta přináší nové možnosti. Máte obavy, že si Penny kartu zapomenete doma? Hledáte ji v peněžence pokaždé, když platíte u pokladny? Už nemusíte. Nově si můžete Penny kartu nahrát do svého chytrého telefonu prostřednictvím aplikace Penny.

Moje Penny karta přináší spoustu nových výhod. Jaké to jsou?

 • S novou kartou budete mít i nadále možnost nakupovat vaše oblíbené produkty za nižší ceny.
 • V rámci zákaznického programu Penny karta se můžete těšit na speciální věrnostní akce a soutěže.
 • Penny Market pořádá pro držitele Penny karty i soutěže o mnoho zajímavých cen.

Penny otevírací doba a kontakt

Penny má prodejny doslova na každém rohu. Zavítejte do jedné z více než 350 prodejen, kde nakoupíte sedm dní v týdnu vždy v čase od 7:00 do 20:00. Máte nějaké dotazy? Kontaktujte Penny zákaznické centrum, které je k dispozici na telefonním čísle 800 202 220 každý všední den od 8:00 do 17:00.

Penny hra je zpátky

Každý jistě někdy sbíral body za nákupy v Penny, za které si pak vybral odměnu jako jsou Penny plyšáci nebo značkové nádobí. Víte ale, co je to Penny hra? Hrát Penny hru je snadné. Stačí mít chytrý mobilní telefon s připojením k internetu. Pak v něm jen otevřete stránku pennyhra.cz, registrujete svoje telefonní číslo a potvrdíte ověřovací SMS. Následně už můžete hrát každý den o tisíce skvělých cen!

Prémiová hra pro držitele Penny karty! Zadejte v úvodu hry číslo své Penny karty a oproti základní hře hrajete navíc o poukázky na nákup v Penny v celkové hodnotě 500 000 Kč. S jedním registrovaným číslem Penny karty mohou hrát dvě telefonní čísla.

Podobné obchody

O PENNY

Nakupujte hezky česky v Penny market. Tento obchod je jedním z největších diskontních řetězců v České republice a provozuje nejširší síť prodejen ve všech regionech. V regálech najdete vždy své oblíbené produkty za stále výhodné ceny. Lokální potraviny můžete najít pod označením „česká potravina“, a takových potravin je v Penny více než 70 %. Zavítejte do jedné z více než 350 prodejen, které najdete doslova na každém rohu.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod PENNY.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.