O obchodu Jamall

Jamall je obchodní dům se širokou nabídkou nábytku pro vaši domácnost. Společnost na českém trhu působí již od 90 let 20 století a postupně vybudovala nejrozsáhlejší prodejní síť nábytku v Čechách. Kromě prodejen Jamall dodávají výrobky kvalitních evropských výrobců nábytku i do svých partnerských prodejen.

Proč právě Jamall?

Prodejní síť Jamall spolupracuje s největšími evropskými výrobci nábytku. Podporuje sortiment českých výrobců nábytku. Nabízí vám výhodné finanční služby, splátkový prodej, bezhotovostní platby. V prodejnách Jamall si můžete nechat zrealizovat 3D plán kuchyně, obývacího pokoje, dětského pokoje i ložnice podle vašich přání. Stejně jako Jamall, i IDEA Nábytek nabízí výhodné zboží do vaší domácnosti za skvělé ceny!

V čem je nábytek Jamall výhodný?

Pokud si nejste jisti velikostí vaší domácnosti, Jamall nabízí zaměření prostor. Když nakoupíte nad 12 tisíc Kč, máte dopravu zboží až domů zdarma! Pokud se vám líbí zboží, které nemůžete na vaši nejbližší pobočce sehnat, Jamall vám ho zdarma doručí z jiné pobočky. Nelamte si hlavu s montáží nábytku a nechte to na Jamall zaměstnancích. Nábytek už máte a potřebujete si to doma zůtulnit? Nebo jste si právě koupili novou postel a chybí vám matrace? Koukněte se na obchod Jysk a nakupujte stejně výhodně jako v Jamall.

Navštivte některou z Jamall prodejen

Jamall provozuje největší síť prodejen nábytku v České republice již více než 20 let. V současné době se pyšní celkem 26 prodejnami. Navštivte například prodejnu Jamall Pardubice, nebo Jamall Liberec a využijte parkování zdarma. Nové vybavení do vaší domácnosti můžete pořídit již nyní až s 45% slevou! Podívejte se na e-shop obchodu Jamall a vyberte si z výhodné a široké nabídky obývacích stěn, postelí nebo ložnic.


Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť SCONTO nábytok

Podobný eshop Agata pre vás máme pripravený aj na Slovensku.

Jamall slevové kódy, které jste zmeškali

Doprava zdarma nad 12 000 Kč z Jamall

31.03.2021

Slevy až -40 % na Jamall

30.06.2019

Obchody, kde vás odměníme

O Jamall

Vybavte si byt či dům s nábytkem Jamall a využívejte slev a výhod jaké obchod nabízí. V České republice můžete nakupovat ve 26 prodejnách. Prodejny jsou běžně otevřeny každý všední den o 9:00 - 17:00. Některé pobočky mají otevřeno i o víkendu vždy v čase od 9:00 - 12:00. Vyberte si z široké nabídky obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů, koupelen, kuchyní a dalšího sortimentu, který Jamall nabízí.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Jamall.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se