Obchody / Služby / Kooperativa O Kooperativa -

Kooperativa

O obchodu Kooperativa

Co je Kooperativa pojišťovna?

Kooperativa, a.s., vznikla roku 1991, a je univerzální pojišťovnou nabízející finanční a pojistné služby občanům, drobným firmám i velkým podnikům. Kooperativa je česká firma se stabilním zázemím skupiny Vienna Insurance Group. V pojišťovně se zajímají o kvalitu poskytovaného produktu, který je pro ně stejně důležitý, jako porozumění každodennímu životu. Důvěru staví na rychlém a osobním řešení nejen u pojistných událostí, ale také při sjednání smluv nebo běžném kontaktu.

Kooperativa pobočky

Kooperativa jako druhá největší pojišťovací společnost má na území ČR doslova stovky poboček. Pobočky jsou dostupné o všech pracovních dnech od 8:00 - 18:00. Produkty Kooperativy lze kromě vlastních poboček uzavřít také u různých smluvních partnerů. Bude-li mít zákazník jakýkoliv dotaz ohledně poboček, může se obrátit na centrum zákaznické podpory na telefonním čísle 957 105 105 nebo na e-mail: info@koop.cz.

Kooperativa cestovní pojištění

Kooperativa nabízí velkou řadu možností pojištění. Jedním z nejvíce hledaných je cestovní pojištění. Pojišťovna nabízí jak jednorázové pojištění, tak celoroční pojištění. K jednorázovému pojištění na jednu cestu pro skupiny i jednotlivce se pojí řada výhod pro zákazníka, jako třeba travel asistent, dítě zdarma, sportovní vybavení nebo pojištění zapůjčeného vozu. Pro klienty, kteří rádi cestují je zde celoroční pojištění KOLUMBUS. Při sjednání pojištění online Kooperativa nabízí slevu až 10 %.

Kooperativa povinné ručení

Kooperativa k pojištění auta nabízí opravdu spoustu výhod a slev. Možností dosáhnout snížení ceny u Kooperativy je hned několik. Kupříkladu při jízdě bez nehod je sleva až 50 %, má-li zákazník jiné smlouvy u Kooperativy, dostane slevu až 8 %, a roční frekvence placení zajistí slevu až 8 %. Pojišťovna nabízí i flotilové pojištění, pro pojištění více vozidel. Jedná se o usnadnění administrativy a pomoc s individuálními požadavky.

Kooperativa produkty

Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Poštová banka.

Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O Kooperativa

Kooperativa, známá i pod zkratkou koop, je univerzální pojišťovna, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění pro občany, drobné firmy i velké podniky. Kooperativa je česká firma a součástí Vienna Insurance Group.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Kooperativa.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se