Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 200 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Kooperativa

Kooperativa

www.koop.cz
Kooperativa, známá i pod zkratkou koop, je univerzální pojišťovna, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění pro občany, drobné firmy i velké podniky. Kooperativa je česká firma a součástí Vienna Insurance Group.

O obchodu Kooperativa

Co je Kooperativa pojišťovna?

Kooperativa, a.s., vznikla roku 1991, a je univerzální pojišťovnou nabízející finanční a pojistné služby občanům, drobným firmám i velkým podnikům. Kooperativa je česká firma se stabilním zázemím skupiny Vienna Insurance Group. V pojišťovně se zajímají o kvalitu poskytovaného produktu, který je pro ně stejně důležitý, jako porozumění každodennímu životu. Důvěru staví na rychlém a osobním řešení nejen u pojistných událostí, ale také při sjednání smluv nebo běžném kontaktu.

Kooperativa pobočky

Kooperativa jako druhá největší pojišťovací společnost má na území ČR doslova stovky poboček. Pobočky jsou dostupné o všech pracovních dnech od 8:00 - 18:00. Produkty Kooperativy lze kromě vlastních poboček uzavřít také u různých smluvních partnerů. Bude-li mít zákazník jakýkoliv dotaz ohledně poboček, může se obrátit na centrum zákaznické podpory na telefonním čísle 957 105 105 nebo na e-mail: info@koop.cz.

Kooperativa cestovní pojištění

Kooperativa nabízí velkou řadu možností pojištění. Jedním z nejvíce hledaných je cestovní pojištění. Pojišťovna nabízí jak jednorázové pojištění, tak celoroční pojištění. K jednorázovému pojištění na jednu cestu pro skupiny i jednotlivce se pojí řada výhod pro zákazníka, jako třeba travel asistent, dítě zdarma, sportovní vybavení nebo pojištění zapůjčeného vozu. Pro klienty, kteří rádi cestují je zde celoroční pojištění KOLUMBUS. Při sjednání pojištění online Kooperativa nabízí slevu až 10 %.

Kooperativa povinné ručení

Kooperativa k pojištění auta nabízí opravdu spoustu výhod a slev. Možností dosáhnout snížení ceny u Kooperativy je hned několik. Kupříkladu při jízdě bez nehod je sleva až 50 %, má-li zákazník jiné smlouvy u Kooperativy, dostane slevu až 8 %, a roční frekvence placení zajistí slevu až 8 %. Pojišťovna nabízí i flotilové pojištění, pro pojištění více vozidel. Jedná se o usnadnění administrativy a pomoc s individuálními požadavky.

Kooperativa produkty

Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Poštová banka.

Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Další poskytovatelé povinného ručení

V předchozích článcích jsme vás seznámili se čtyřmi z nejoblíbenějších poskytovatelů povinného...
24.10.2018 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1356 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo