Obchody / Služby / Era Poštovní… O Era Poštovní spoř -

Era Poštovní spořitelna

O obchodu Era Poštovní spořitelna

Jak Era poštovní spořitelna funguje?

Era se zaměřuje na jednoduše dostupné elektronické služby. Ty jsou snadno přístupné přes jakékoliv zařízení, ať už máte smartphone, tablet či počítač. V bance Era rádi spojují výhody online a světa kolem nás.

V Era se ovšem neomezují jen na finanční služby. Poštovní spořitelna je značkou otevřenosti a vstřícnosti k zákazníkům. Kód banky Era je 0300.

Era spoření

Co vám Era banka nabízí?

Era pro zjednodušení nabízí finanční i nefinanční služby (např. CzechPoint). U nefinančních služeb stojí za zmínku Era svět. Jedná se o místo (vlastní prostory Era), kde se setkávají tvůrčí lidé z různých oblastí a diskutují o všem, co se zrovna děje. Cílem je vznik nových myšlenek a nápadů.

Era svět nabízí mnohem více

Finanční problémy můžete řešit i o víkendu – hodně pošt má již otevřeno ve dnech pracovního volna. U Era najdete různé produkty a služby jakými jsou například cashback, smartbanking nebo obmudsman klientů. Ten se stará o zájmy klientů a dbá na dodržování pravidel, ke kterým se Era přihlásila (Kodex chování mezi bankami a klienty).

V Era můžete pravidelně využít mnoho služeb, ať už jde o pojištění, půjčky, zřízení spořícího účtu či internetové bankovnictví pro soukromou i podnikatelskou sféru.

Era bankomaty a přepážky 

Era nabízí přepážky a pobočky na každé poště ve městě. Své osobní účty můžete obsluhovat nejen na přepážkách Poštovní spořitelny, ale i na každé poště a v rozsáhlé síti bankomatů po České republice označených logem ČSOB, Era, Poštovní spořitelna. Využít můžete také bankomaty Oberbank a Sberbank označené logem Era. Era bankomaty jsou jak vkladové, tak i výběrové.

Era internetové bankovnictví

V Era k internetovému bankovnictví přistupují jednoduše a výhodně. Nabízí snadnou možnost pro klienta, jak řídit své finance z pohodlí domova a bez problémů. Pomocí internetového bankovnictví si zákazník například může založit nové produkty online, převádět transakce a další. Zřízení a provoz internetového bankovnictví je zdarma.

Jak funguje Era přihlášení do účtu?

První přihlášení je velice jednoduché, stačí mít připravené identifikační číslo a PIN, s jejichž pomocí si hned vytvoříte přístup do internetového bankovnictví. Era internetové bankovnictví je přehledné a bezpečné.

Era inovace

 • CashBack – služba umožňující vybrat hotovost přímo u pokladen. Jen za pomoci platební karty a bez poplatků.
 • Smartbanking – přehledná aplikace pro mobilní telefony a chytrá zařízení.
 • Ombudsman klientů – ochránce práv a oprávněných zájmů klientů Československé obchodní banky, a. s.

Základní produkty Era Poštovní spořitelny:

Era účet

Obchody, kde vás odměníme

O Era Poštovní spořitelna

Co je Era? Jedná se o značku Československé obchodní banky, a. s. Era je v České republice velmi rozšířená – nabízí nejširší síť obchodních míst. Přepážky Poštovní spořitelny najdete na každé poště.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Era Poštovní spořitelna.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se