Slevy a slevové kupóny pro vás

Platí do 30.04.2020

Slevový kupon 5 % na nákup biopotravin na CountryLife.cz

 

Biopotraviny, zdravá výživa, ekologická drogerie, přírodní kosmetika, zdraví, zdravý… Zobrazit více

Country Life

30.04.2020

O obchodu Country Life

S Country Life recepty ke zdraví

BIO potraviny , oleje, luštěniny, ořechy, sirupy, rostlinná mléka, mouka či sušené ovoce – nemusíte být vegetarián nebo milovník RAW stravy , abyste si na těchto lahůdkách pochutnali s vědomím, že pro své tělo děláte to nejlepší. Inspirujte se v kuchyni pro ještě lahodnější pokrmy s praktickými Country Life recepty na sladkosti, polévky i hlavní chody.

Připravit si můžete exotické datlové muffiny, ovocné nanuky nebo si zkuste upéct třeba tradičního velikonočního beránka.

Biopotraviny a Country Life sortiment

Mezi zdravou stravu si můžete zařadit téměř všechny potraviny, na které jste zvyklí. V sortimentu Country Life najdete obiloviny, luštěniny, oleje, bezlepkové pečivo nebo i netradiční pokrmy v podobě mořských řas. Nebojte se vyzkoušet něco nového a udělejte pro své zdraví maximum. Před nákupem si prohlédněte Country Life leták , pro přehled akčních cen a nového zboží v nabídce.

Navštivte Country Life prodejny a Country Life eshop

Různě po celé České republice můžete navštívit také prodejny Country Life s čerstvým pečivem, potravinovými doplňky, vitamíny, masem, ovocem a zeleninou a spoustou dalších potravin. Pokud preferujete přírodní kosmetiku, i v tomto případě budete spokojeni. Ekologická drogerie je u Country Life samozřejmostí.

Mimo prodejny Country Life Praha můžete navštívit prodejnu v Ostravě nebo dvě vzorkové prodejny. A pokud si potrpíte na rychlost a jednoduchost, nakupte si přes eshop Country Life.

Zdravý oběd? Zkuste Country Life restaurace

Veganské pokrmy si můžete dopřát v jedné z Country Life restaurací nebo rychlého občerstvení. V nabídce najdete teplé i studené pokrmy, které si vychutnáte v příjemném prostředí. Kde takovou Country Life restauraci najdete? Tři se nachází v Praze, z toho jedna pobočka s rychlým občerstvením.


V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na BioCare.sk.

Podobny sklep Straganzdrowia.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Country Life slevové kódy, které jste zmeškali

Podobné obchody

Recenze Country Life

5.0

Adél P.

21.07.2017 5.0

Veškeré produkty bio! Nejvíce spokojená jsem s jejich přírodní kosmetikou, ale nakupuji pravidelně i potraviny.

O své zdraví musíme pečovat, co to jen jde! A kde jinde začít, než u kvalitních potravin? S CountryLife.cz vám to půjde levou zadní – internetový obchod vám nabízí nepřeberné množství surovin v biokvalitě, kosmetických přípravků i ekologické drogerie. Pečujte o sebe a svou rodinu i zevnitř a žijte v souladu s přírodou.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.