CINEMA CITY sleva a slevové kupóny

Multikino vás ohromí nejen výběrem filmů, ale také fantastickou nabídkou Cinema City voucherů, s nimiž koupíte Cinema City vstupenky prakticky za hubičku!

V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Multikino Cinema City je zárukou kvalitního diváckého zážitku. Najdete zde filmy s českým dabingem i s titulky, IMAX a 4DX sál s pohyblivými sedadly a speciálními smyslovými efekty a dokonce i sekci pro VIP, kde si můžete vychutnat občerstvení a polohovatelné sedačky. Užijte si filmy na velkém plátně a dopřejte si jedinečný divácký zážitek!

Multikino vás ohromí nejen výběrem filmů, ale také fantastickou nabídkou Cinema City voucherů, s nimiž koupíte Cinema City vstupenky prakticky za hubičku!

Jak ušetřit v multikině Cinema City?

Koukat na velkofilm doma a ve špatné kvalitě, to není ono. Vyrazte do kina a vychutnejte si film na maximum! Ještě předtím ale zkontrolujte, zda si ho nemůžete užít za lepší cenu.

Levná pondělí pro všechny!

Každé pondělí nakoupíte Cinema City vstupenku se slevou, a to už od 139 Kč za běžnou vstupenku – cena se liší podle města, kde se multikino nachází.

Vstupte do Cinema City clubu a získáte odměnu a každou návštěvu kina

Jste nadšení diváci? Využijte toho, že se svými přáteli chodíte do kina každou chvíli a sbírejte body se Cinema City clubem. Nasbírané body můžete vyměnit za lístky do kina, popcorn nebo další výhody. Každou vstupenku máte navíc automaticky o 20 Kč levnější!

Vstupenka do kina jako dárek

Hledáte ideální dárek? Cinema City dárkové poukazy mají platnost 3 až 6 měsíců a můžete je nakoupit v libovolném množství. Čím více, tím výhodnější cenu získáte. Pokud tedy hledáte způsob, jak odměnit třeba své zaměstnance, právě jste našli ten správný způsob.

Levná neděle jako překvapení

Čas od času Cinema City vyhlásí levnou neděli, kdy vstupenka na všechny 2D filmy stojí jen 60 Kč! Tato hurá akce má však pohyblivé datum a tak nikdy nevíte, kdy přijde. Proto se vyplatí sledovat hlavní stránku multikina – a samozřejmě jeho profil tady u nás na Tipli!

Cinema City - pobočky, adresy

Cinema City má po celé České republice dohromady 13 multikin a 1 megaplex. Pokud hledáte adresu, otevírací dobu, či kontakt jedné ze Cinema City poboček, podívejte se na kompletní seznam všech Cinema City poboček.