Zážitek na míru pro každého

Šťastné vzpomínky nám přinášejí zážitky, ne věci. Zatímco hmotný dárek vás časem omrzí, na jedinečný zážitek budete dlouho vzpomínat.

Ať už chcete udělat radost sobě, rodině či přátelům, můžete využít služeb firmy specializující se na zážitky nebo vybírat na slevových portálech. Na věku ani pohlaví nezáleží, zážitků je v nabídce spouta pro každého – od cestování a wellness pobytů až po gastronomické a adrenalinové zážitky.

5 způsobů, jak se udržet v kondici

Plavková sezóna se blíží a tělo si žádá trochu pozornosti. Žít zdravě nemusí být vždy námaha. V...
26.4.2018 Zobrazit článek

Seznamte se s pepa.cz - pobyty pro dva…

Chcete vyrazit letos na dovolenou po Čechách? Užít si víkendový pobyt v lázních nebo se...
3.5.2018 Zobrazit článek

Chcete si užít nevšední zážitek? Vyrazte…

Majáles je tu pro ty, kteří mají rádi přírodu a zároveň také hudbu. Pokud z nějakého důvodu...
2.5.2018 Zobrazit článek

Jak vybrat jedinečný zážitek

Rádi zkoušíte nové věci? Nebo máte radši pohodu při chvílích strávených s rodinou a přáteli u dobrého jídla? Obohaťte život sobě i svým blízkým zážitkem na míru.

Sdílené zážitky upevňují vztahy a radost z nich tak máme dvojnásobnou. Poohlédněte se po zážitcích z kategorie cestování či gastronomie, které si užije celá rodina. Další možností je koupit stejný zážitek vám i vašim blízkým a zažít tak společné chvíle, o kterých si budete ještě dlouho povídat.

Zážitkové portály nabízejí adrenalinové zážitky zaměřené na jízdu závodním autem, střelbu či lekce vodních sportů, ale také relaxační a požitkářské zážitky ve formě masáží, degustačních menu či wellness pobytů. Vyberte si z nabídky specializovaných firem na zážitky Allegria či Adrop.cz, nebo nakupte na některém z portálů Hyperslevy, Lastminute.com či Slevokingzískejte část utracených peněz zpět díky cashbacku.

Darujte zážitek

Vybrat správný dárek pro člena rodiny může být pěkná dřina. Pokud chcete sehnat dárek opravdu originální, zvolte takový, který by si dotyčný sám nekoupil. Bude z něho mít určitě větší radost než z praktických věcí, které si může pořídit sám.

Při výběru zážitku pro vaše blízké se pořádně zamyslete nad tím, co mají rádi a jaké jsou jejich koníčky. Nezáleží na tom, zda sháníte dárek pro gurmána, náruživého cestovatele či dobrodruha, každý si najde to své.

Pokud si přece jen nejste jisti, čím blízkého potěšit, využijte univerzální dárkový poukaz v určité cenové hodnotě. Obdarovaný si pak vybere zážitek přesně podle svého gusta.

Odměny vám už nikdy neutečou

s doplňkem do prohlížeče

  • Přejděte a získejte odměny přímo ze stránky obchodu
  • Prohlédněte si aktuální slevy a akce
Získat doplněk Dostupné pro prohlížeč Google Chrome a Firefox

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1356 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo