Obrázek Obrázek

Zážitky

Neodkládejte své sny! Jízda ve Ferrari? Tandemový seskok padákem nebo výlet na jachtě? Nečekejte, až jednou... žijte svůj život tady a teď!

Články, které by vás mohly zajímat

Sport, který vám vyplaví adrenalin. Kam za ním?

Sport, který vám vyplaví adrenalin. Kam za ním?

V minulosti lidé vyplavovali adrenalin například pří rytířských soubojích nebo když museli ulovit...
28.9.2019Zobrazit článek
Nápady na perfektní víkendové podzimní výlety

Nápady na perfektní víkendové podzimní výlety

Podzim je období jako stvořené na výlety a krátké dovolené. Krásnou procházku stihnete během...
28.8.2019Zobrazit článek
Kde si pořádně užijete poslední dny prázdnin

Kde si pořádně užijete poslední dny prázdnin

Léto opět uteklo jako voda a prázdniny se pomalu blíží ke konci. Ještě stále ale zbývá pár...
23.8.2019Zobrazit článek
Kam na letní dovolenou s dětmi doma v ČR?

Kam na letní dovolenou s dětmi doma v ČR?

Proč jezdit do ciziny, když je hezky i doma! Jak ale vybrat dovolenou, která by se líbila i dětem...
1.8.2019Zobrazit článek

Neodkládejte své sny! Jízda ve Ferrari? Tandemový seskok padákem nebo výlet na jachtě? Nečekejte, až jednou... žijte svůj život tady a teď!

Zážitek na míru pro každého

Šťastné vzpomínky nám přinášejí zážitky, ne věci. Zatímco hmotný dárek vás časem omrzí, na jedinečný zážitek budete dlouho vzpomínat.

Ať už chcete udělat radost sobě, rodině či přátelům, můžete využít služeb firmy specializující se na zážitky nebo vybírat na slevových portálech. Na věku ani pohlaví nezáleží, zážitků je v nabídce spouta pro každého – od cestování a wellness pobytů až po gastronomické a adrenalinové zážitky.

Jak vybrat jedinečný zážitek

Rádi zkoušíte nové věci? Nebo máte radši pohodu při chvílích strávených s rodinou a přáteli u dobrého jídla? Obohaťte život sobě i svým blízkým zážitkem na míru.

Sdílené zážitky upevňují vztahy a radost z nich tak máme dvojnásobnou. Poohlédněte se po zážitcích z kategorie cestování či gastronomie, které si užije celá rodina. Další možností je koupit stejný zážitek vám i vašim blízkým a zažít tak společné chvíle, o kterých si budete ještě dlouho povídat.

Zážitkové portály nabízejí adrenalinové zážitky zaměřené na jízdu závodním autem, střelbu či lekce vodních sportů, ale také relaxační a požitkářské zážitky ve formě masáží, degustačních menu či wellness pobytů. Vyberte si z nabídky specializovaných firem na zážitky Allegria či Adrop.cz, nebo nakupte na některém z portálů Hyperslevy, Lastminute.com či Slevokingzískejte část utracených peněz zpět díky cashbacku.

Darujte zážitek

Vybrat správný dárek pro člena rodiny může být pěkná dřina. Pokud chcete sehnat dárek opravdu originální, zvolte takový, který by si dotyčný sám nekoupil. Bude z něho mít určitě větší radost než z praktických věcí, které si může pořídit sám. Pro inspiraci jsme vybrali zajímavé tipy na originální zážitky pro ženy a adrenalinové i netradiční zážitky pro muže.

Při výběru zážitku pro vaše blízké se pořádně zamyslete nad tím, co mají rádi a jaké jsou jejich koníčky. Nezáleží na tom, zda sháníte dárek pro gurmána, náruživého cestovatele či dobrodruha, každý si najde to své.

Pokud si přece jen nejste jisti, čím blízkého potěšit, využijte univerzální dárkový poukaz v určité cenové hodnotě. Obdarovaný si pak vybere zážitek přesně podle svého gusta.

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.