Voyo kupon

Voyo kupon

Internetový video portál Voyo.cz nabízí více než 2 000 filmových a seriálových titulů od světoznámých filmových studií. Díky tomuto portálu můžete sledovat televizi online a nezáleží na tom, kde právě jste. Využijte Voyo kupon, zakupte si předplatné levněji a sledujte online televizi z jakéhokoliv chytrého zařízení. Na tomto video portálu si můžete pustit filmy, seriály, pohádky pro děti, živé vysílání, zprávy a mnoho dalšího.

Slevový kód Voyo

Vyzkoušejte Voyo na 7 dní zdarma

 
 

Zaregistrujte se a vyzkoušejte Voyo na týden zdarma.

Mobilní aplikace Voyo: Sledujte oblíbené pořady kdekoli a kdykoli

 
 

Stáhněte si aplikaci Voyo a sledujte seriály a filmy kdekoli a kdykoli.

Jak získat slevový kupon Voyo

Pokud byste rádi získali slevu při nákupu Voyo předplatné, sledujte pravidelně stránky obchodu a možná narazíte na zajímavou slevu. Slevové kupony a kódy naleznete také v horní části profilu obchodu na Tipli. Čas od času se také kupon objeví na sociálních sítích tohoto video portálu, kde se mohou sledující zúčastnit také různých akcí nebo soutěží.

Voyo kupon můžete pořídit také jako dárek. Darujte Voyo kupon na předplatné a udělejte radost těm, kteří rádi sledují tento internetový video portál. Voyo kupony lze vybírat i na Alze, kde máte na výběr z několika variant předplatného.

Jak uplatnit Voyo kupon

V případě, že byste rádi uplatnili kupon a získali slevu na celou objednávku, postupujte podle tohoto návodu. Nejprve si vyberte na Tipli kupon Voyo, který byste rádi uplatnili a poté klikněte na symbol nůžek. Tím zkopírujete slevový kód. Následně klikněte na "Použít kupon" a tím se dostanete přímo na stránky této online televize. Ve chvíli, kdy se budete registrovat, tak na stejné stránce naleznete také odstavec "Máte kupón?" a pod tímto nadpisem naleznete kolonku s nápisem "Uplatnit kupón". Do této kolonky kupon vložte. Díky kuponu ušetříte hezkou sumu peněz.

Obrázek

Pokud vám nepůjde kupon uplatnit, zkontrolujte, že jste jej opsali správně. Další možnou chybou může být to, že jeho platnost již vypršela, a proto vám nepůjde uplatnit. Některé slevy lze využít pouze na vybrané produkty a v případě nefunkčního kuponu Voyo je potřeba se podívat, zda jste zvolili správné produkty.

Voyo

Předplaťte si Voyo a sledujte neomezené množství filmů a seriálů bez reklam a omezení. Internetový portál Voyo.cz vám nabízí možnost sledovat televizi online a vaše oblíbené programy kdekoli a kdykoli bez reklam a z jakéhokoliv zařízení. Na platformě je více než 2 000 českých filmů a seriálů. Pestrá je i škála pořadů TV Nova, z nichž ty nejúspěšnější nabízí tato online televize dokonce dříve než na televizní obrazovce. Mimo jiné je možné zde najít mnoho exkluzivních filmů a seriálů, a to nejen zahraničních, ale také od mladých českých tvůrců. Voyo potěší i sportovní fanoušky, kteří mohou sledovat exkluzivní sportovní přenosy a pro děti je zde široká nabídka dětských filmů a seriálů. Navíc vše s českým dabingem.

Obrázek

Jak ušetřit při nakupování předplatného na Voyo

Při nakupování na tomto portálu můžete ušetřit tím způsobem, že jej nejprve vyzkoušíte na 7 dní zdarma. Díky Voyo zdarma můžete sledovat například Vyšehrad film Voyo, Voyo Ulice, Iveta Voyo nebo Voyo Ordinace a mnoho dalších pořadů zcela zdarma. Předplatné si lze zakoupit až po této zkušební době. Dále můžete ušetřit tak, že při nákupu předplatného využijete Voyo kupon a ušetříte část peněz.

Na Voyu můžete sledovat seriály, filmy, sport a mnoho dalšího

Jakmile vyzkoušíte tuto Voyo TV na 7 dní zdarma nebo si pořídíte předplatné, určitě se budete mít na co koukat. Tato online televize Nova Voyo je pro všechny věkové kategorie, a proto si zde vybere úplně každý. Naleznete zde vaše oblíbené seriály nebo filmy a můžete si je pustit i zpětně. Dále se zde nachází online živé sportovní přenosy, záznamy sportovních přenosů, pohádky pro děti nebo soutěžní pořady. Některý obsah je navíc pro předplatitele dostupný o několik dní dříve, než se dostane do klasické TV. Příkladem může být Voyo Survivor nebo Voyo Love Island. 

Na portálu lze vybírat z těchto kategorií:

 • Prima filmy plus seriály
 • České filmy
 • Voyo | Originál
 • Nejlepší komedie
 • Turecké telenovely
 • Animované filmy
 • Filmy podle skutečných událostí
 • Filmy na Halloween
 • Vánoční filmy a pohádky
Obrázek

Proč si pořídit Voyo předplatné

S touto internetovou televizí mohou diváci sledovat své oblíbené pořady, aniž by museli čekat na určitou dobu nebo datum v televizi. Voyo program obsahuje všechny oblíbené pořady, filmy nebo Voyo seriály a u některých je možnost se podívat na nové díly až o 7 dní dříve, než bude jejich oficiální premiéra v televizi.

Voyo cena na měsíc není vysoká a pokud byste si chtěli zakoupit předplatné, jednoduše klikněte na "Voyo registrace" a vyplňte všechny údaje. Dále si vyberte, zda chcete online televizi na 7 dní na zkoušku nebo si rovnou koupíte předplatné. V případě, že byste se rozhodli pro nákup předplatného, nezapomeňte využít kupon nebo kód. Tato online televize je dostupná také na Slovensku jako Voyo sk nebo Voyo Markiza.

Jakmile se příště vrátíte na tyto stránky, jednoduše přejděte ke kolonce Voyo přihlášení a poté naleznete ve svém osobním účtu všechny filmy, seriály, pořady a vše ostatní, co je dostupné pouze pro předplatitele této služby. Aplikaci si můžete také stáhnout do jakéhokoliv chytrého zařízení. Skvělou zprávou je to, že tuto online televizi lze sledovat až na 5 zařízeních. V jednu chvíli lze však používat pouze na 2. Tento video portál je možné sledovat i v zahraničí. 

Voyo technické potíže

K využívání služeb této online televize je potřeba mít nainstalovanou aplikaci Voyo a aktualizovaný software / firmware. Dále je potřeba mít aplikaci určenou pro Smart TV. V případě, že budete mít s touto online televizí problémy, zkontrolujte nejprve vaše připojení k internetu. Poté proveďte restart TV a internetového připojení. Pokud to nepomůže, zkuste aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat. V případě, že by váš internet fungoval správně, zkuste se odhlásit a znovu přihlásit. Při přetrvávání potíží kontaktuje Voyo Nova v kontaktním formuláři.

Voyo aplikace

Pokud byste si chtěli stáhnout aplikaci Voyo, můžete ji stáhnout buď na Google Play nebo na Apple Store. Aplikace funguje na televizi, počítači, iPhonu, iPadu nebo tabletu a mobilu Android. Aplikaci si může stáhnout úplně každý zcela zdarma.

Voyo zdarma

Voyo zdarma na 7 dní je pro všechny, kteří by si rádi tuto službu vyzkoušeli. Díky tomuto zkušebnímu balíčku můžete sledovat stejný obsah, jako když byste si koupili předplatné. Jediné kanály, které vám nepůjdou jsou: Nova Sport 1, Nova Sport 2, sportovní přenosy VoyoSpecial a tituly Voyo Originál. Pro zkušební balíček je potřeba Voyo aktivace, kterou provedete buď přihlášením do svého účtu nebo novou registrací a vytvořením osobního účtu. S online televizí zdarma si můžete prohlédnout bohatý program Voyo a podívat se třeba na seriál Král Šumavy Voyo.

Kde koupit Voyo kupon?

Kupon můžete zakoupit na voyo.nova.cz/darek. Dále je možné jej pořídit v pobočkách Tipsport a Chance, v prodejnách Billa a Penny, v provozovnách Geco a v partnerské síti společnosti Givery.

Jak ušetřit peníze při nakupování na Voyo?

Vyzkoušejte Voyo na 7 dní zdarma a poté si zakupte předplatné s Voyo kuponem. Díky kuponu získáte slevu a ušetříte peníze.

Kde koupit kupon na Voyo?

Navštivte tento video portál a sjeďte na hlavní stránce úplně dolů. Poté klikněte na "Dárkové kupony" a vyberte si ten, který vás zaujal nejvíce.

Obchody, kde vás odměníme

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Voyo.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se