Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

UniCredit Bank slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 200 Kč na vše v obchodě UniCredit Bank

Platí do 05.08.2021

 
   

Unicredit bank je nadnárodní banka s celoevropským působením. Svou činnost v České republice zahájila v roce 2007, a od té doby ...

O obchodu UniCredit Bank

Začátky UniCredit Bank

UniCredit Bank zahájila činnost na tuzemském trhu roku 2007. Její vznik se pojí se sloučením dvou úspěšných bankovních domů HVB Bank a Živnostenské banky. Od roku 2013 v České republice a na Slovensku poskytuje bankovní produkty a služby pod jednotlivým obchodním názvem UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Služby UniCredit Bank

Banka nabízí komplexní, spolehlivé a precizní produkty a služby, které patří mezi ty nejlepší v dané oblasti. Široká škála kvalitních finančních produktů pro firemní zákazníky, privátní a retailovou klientelu je velkou předností UniCredit Bank. V bance ke každému klientovi přistupují individuálně a připravují pro něj smysluplná a efektivní řešení. O tom svědčí osobní bankéři, kteří jsou proaktivní s dostatkem kompetencí. Vztah banky je založen na vzájemné důvěře a diskrétnosti. Klienti mají. mimo jiné, možnost využívat nabídku služeb pro financování projektů ze strukturálních fondů EU. UniCredit Bank je součástí skupiny UniCredit, která působí v 17 zemích Evropy. UniCredit je jedna nejodolnějších bank v Evropě, dle kapitálových ukazatelů. Kód banky UniCredit Bank je 2700.

UniCredit online banking - My UniCredit

Online banking je moderní, bezpečný a efektivní způsob řízení financí prostřednictvím internetu, který je dostupný 24 hodin, 7 dní v týdnu. Zabezpečení internetového bankovnictví My UniCredit je prověřené v rámci celé skupiny, a využívá nejmodernější způsoby. Podmínkou pro poskytnutí online bankingu je běžný účet v UniCredit Bank.

UniCredit leasing

UniCredit Leasing CZ, a. s. je univerzální společností nebankovního financování skupiny UniCredit. Nabízí profesionální poradenství, řešení pro financování v oblasti finančního, zpětného a operativního leasingu. Samozřejmostí je i nabídka kompletního pojištění pro financovaný předmět. Finanční řešení a poradenství UniCredit Bank se řídí podle potřeb firem, podnikatelů i soukromých osob.

Produkty UniCredit

Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Poštová banka.

Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

UniCredit Bank slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupón na dárek zdarma

31.01.2021 - Slevový kupón na dárek zdarma lze uplatnit, když zadáte slevový kupon v objednávce. Nový klient,…

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze UniCredit Bank

5.0

Martina H.

27.03.2020 5.0

Odměna za založení účtu byla bez problému vyplacena. Kontakt a péče ze strany banky v pořádku. Spokojenost.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O UniCredit Bank

Unicredit bank je nadnárodní banka s celoevropským působením. Svou činnost v České republice zahájila v roce 2007, a od té doby poskytuje finanční služby fyzickým osobám i podnikatelským subjektům.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Odměnu získáte za založení U konta.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 200  zpět z ceny nákupu v obchodě UniCredit Bank?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.