TOMTOP

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

TOMTOP slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 3,5 % na vše v obchodě TOMTOP

Platí do 06.12.2021

 
   

TOMTOP je další z řady čínských e-shopů, který nabízí širokou škálu zboží za dostupné ceny. Naleznete zde...

O obchodu TOMTOP

TOMTOP je další z řady čínských e-shopů, který nabízí širokou škálu zboží za dostupné ceny. Naleznete zde elektroniku, mobilní telefony, tablety, příslušenství pro auto, dům i zahradu, oblečení, šperky a mnoho dalšího. Neváhejte, navštivte tento obchod a určitě neodejdete s prázdnou.

tomtop móda

Doprava a platba

Obchod nabízí několik možností dopravy individuálně podle cílové země, konkrétního produktu atd. Často bývá standardní doprava zdarma. Zboží vám dorazí zpravidla během 7-15 dní. Zaplatit můžete buď kartou nebo přes PayPal.

TOMTOP recenze

Nebojte se nakupovat na zahraničních e-shopech. Kladné recenze řady spokojených zákazníků obchodu TOMTOP mluví za vše. V případě nespokojenosti se zásilkou ji můžete jednoduše vrátit či reklamovat. Zákaznická podpora je vám dostupná v anglickém jazyce. TOMTOP.cz zatím není dostupné, ale ceny produktů se vám ukáží v českých korunách - nemusíte tedy složitě přepočítávat kurz.

TOMTOP je na sociálních sítích. Sledujte jejich Facebook nebo Instagram, objevujte novinky, akce a nechte se inspirovat.

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na TOMTOP

Vybrali jste si některý TOMTOP slevový kupon, ale nevíte si rady s jeho uplatněním? Využijte jednoduchý návod, který jsme pro vás připravili.

1. Výběr slevového kuponu

Z nabídky slevových kuponů si vyberte ten, který vás zaujal nejvíce.

2. Zkopírování slevového kódu

Zkopírujte slevový kód u kuponu, který jste zvolili. Klikněte na tlačítko „Použít kupon“ a přesměrujeme vás přímo na e-shop.

3. Zadání slevového kódu

V prvním kroku objednávky v košíku zaškrtněte „Apply a Promotion Code“, zadejte zkopírovaný kód a klikněte na tlačítko „Apply“.

tomtop slevový kód

Využijte slevové kupony na Tipli.cz

Pokud chcete ušetřit, nakupujte s Tipli. Denně pro vás vyhledáváme ty nejvýhodnější slevy a slevové kupony. Zároveň sledujeme aktuální letáky vašich oblíbených obchodů a jiné akce, které by vám mohly přijít vhod. Stejně jako vám padl do oka TOMTOP coupon, můžete objevit i další skvělé nabídky.

Recenze TOMTOP

5.0

Karel L.

13.08.2017 5.0

nákup proběhl v pohodě, určitě nakoupím znovu.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O TOMTOP

TOMTOP je další z řady čínských e-shopů, který nabízí širokou škálu zboží za dostupné ceny. Naleznete zde elektroniku, mobilní telefony, tablety, příslušenství pro auto, dům i zahradu, šperky a mnoho dalšího. Neváhejte, navštivte tento obchod a určitě neodejdete s prázdnou.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 3,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě TOMTOP?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.