Obchody, kde vás odměníme

Pro obchod StubHub právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z Knihy Dobrovský.

Exkluzivně Slevový kupon 100 Kč na Knihy Dobrovský

Platí do 31.10.2021

+ 10 % zpět z nákupu

Platí při nákupu nad 899 Kč. Slevový kupon využijte v košíku obchodu více

Má cesta za štěstím - Karel Gott na Knihy Dobrovský

Platí do 31.10.2021

+ 10 % zpět z nákupu

Unikátní autobiografie největší legendy české a československé hudební scény všech dob. Autentický obraz fascinující životní dráhy výjimečného… více

O obchodu StubHub

Každý víkend, kdy nejste na koncertě oblíbené kapely, je promarněný? Jakýkoli zápas vám uteče a hned jste nervózní, že nejste v centru dění? Nebo jen občas sháníte sem tam nějaké zpestření volných večerů? Pak je tu pro vás StubHub – portál, kde najdete vstupenky na nejrůznější akce, které byste si jen mohli přát.

StubHub vznikl v roce 2000 a neustále se snaží své služby inovovat. Roku 2016 se spojil se službou Ticketbis, a díky tomu se můžou spojit kupující a prodejci z více než 40 zemí.

stubhub koncert

Zážitky z celého světa

Proč se omezovat jen na akce u nás? Udělejte si pěkný víkend třeba v Mnichově, Varšavě nebo si zpestřete dovolenou na druhém konci světa – i tam vás StubHub dostane jedna dvě. Nejen na fotbal a koncerty, ale i do divadla či Cirque du Soleil. Neseďte doma a užijte si nepřeberný výběr akcí po celém světě. Ve službě StubHub najdete více než 10 milionů sportovních, hudebních a divadelních akcí ve více než 40 zemích.

FanProtect

Bojíte se, zda se nejedná o podvod? StubHub ručí za každou oprávněnou objednávku, takže můžete nakupovat i prodávat s naprostým klidem. Každou objednávku chrání 100% záruka a až do akce je vám k dispozici zákaznický servis. Nemusíte se tedy například bát, že se na danou akci nedostanete, protože by byl problém se vstupenkou. StubHub recenze níže mluví jasně.

Prodej vstupenek

Pokud chcete svou vstupenku prodat, jednoduše nastavíte cenu, kterou navíc můžete kdykoliv do prodání upravit. Doručení prodaných vstupenek je rychlé a bezproblémové a dostanete za ně včas zaplaceno. Navíc nemusíte řešit komunikaci s kupujícím - tu za vás vyřeší StubHub.

Nákup vstupenek

Jste-li v roli kupujícího, své vstupenky, které jste si vybrali, dostanete včas před akcí. V případě, že by z nějakého důvodu nebyly k dispozici vámi vybrané vstupenky, vám StubHub najde srovnatelné nebo dokonce lepší vstupenky, případně vám nabídne vrácení platby či připsání kreditu na budoucí objednávky. Pokud bude akce zrušena a nebude přeložena na jindy, dostanete samozřejmě celou platbu zpět.

Recenze StubHub

5.0

Michal Z.

01.08.2017 5.0

Skvělý obchod, sehnal jsem lístky na Ligu mistrů, navíc za lepší cenu než prodávali oficiálně v klubovém eshopu

O StubHub

Každý víkend, kdy nejste na koncertě oblíbené kapely, je promarněný? Jakýkoli zápas vám uteče a hned jste nervózní, že nejste v centru dění? Nebo jen občas sháníte sem tam nějaké zpestření volných večerů? Je tu pro vás StubHub – portál, kde najdete vstupenky na nejrůznější akce, které byste si jen mohli přát.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod StubHub.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.