Sony slevové kupóny a slevy

Peníze zpět slevy a kupóny na vše v obchodě Sony

Platí do 28.09.2020

 
   

Japonská společnost Sony patří mezi největší firmy na světě. Vyrábí především velké množství vysoce kvalitní elektroniky, ale i dalších... více

O obchodu Sony

Sony.cz

Vše, co z oblasti elektroniky potřebujete, najdete u značky Sony. Televize s nejnovějšími technologiemi, které jsou špičkou na trhu, mobilní telefony, fotoaparáty, autorádia nebo vše důležité, pro kvalitní poslech hudby. Při vývoji myslí pracovníci Sony především na nejnovější technologie a náročné požadavky zákazníků, které jsou pro bezproblémový provoz nezbytné.

Sony.cz podpora

Nevíte si se svým výrobkem rady nebo nefunguje tak, jak by měl? Na Sony.cz můžete využít podpory, s nejnovějšími aktualizacemi, návody k užívání a novinkami. Svůj produkt si můžete vyhledat buď přes kategorie nebo zadáním klíčového slova. V případě, že jde o technickou závadu výrobku, můžete skrze online podporu přijít na příčinu problému zadáním jedné z možností poruch.

Sony Playstation 4

Vytvořte si doma centrum zábavy se Sony Playstation 4. Nejnovější typ má 1 TB paměť, tenčí zpracování a propracovaný systém. Samozřejmostí je široká nabídka her na systému Playstation, poslech hudby nebo přehrávání filmů. Rozhodli jste se pro koupi Sony Playstation 4? V tom případě rozhodně doporučujeme pravidelně sledovat Sony slevy, které pro vás pravidelně aktualizují nabídku slevových kuponů.

Sony Xperia

Smartphony Sony Xperia oceníte pro nejnovější inovace, kvalitní fotoaparát i audio systém. Telefony Sony Xperia si můžete vybrat podle toho, co sami upřednostňujete. Potřebujete mít dlouhou výdrž baterie, často fotíte nebo převážnou většinu dne posloucháte hudbu? V nabídce najdete model přizpůsobený každému z vás například: Sony Xperia Z5, Sony Xperia XA1, Sony Xperia Z3 nebo Sony Xperia Z5 Compact.

Rozhodli jste se pro koupi nového telefonu? Sledujte Sony letáky s aktuální nabídkou.

V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Okay.sk.

Podobny sklep Electro-pl.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

O Sony

Japonská společnost Sony patří mezi největší firmy na světě. Vyrábí především velké množství vysoce kvalitní elektroniky, ale i dalších produktů, například filmů. Mezi ikonické modely, které tato firma produkuje patří například herní konzole PlayStation, mobilní telefony Sony Xperia a Sony Vegas nebo televize Sony Bravia.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o slevy a kupóny zpět z ceny nákupu v obchodě Sony?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.