Slevoking
2,4 %
Vychutnejte si půvaby střední Evropy za lepší ceny než kdy jindy. Portál Slevoking.cz vám nabízí výhodné dovolené po Česku, Slovensku, Rakousku, Maďarsku, Polsku a nově i po Itálii a Chorvatsku. Ať už chcete se svou drahou polovičkou slavit romantické výročí nebo si užít Silvestr v metropoli některého našeho souseda, Slevoking.cz vám to zařádí.

Získejte peníze zpět z každého nákupu na internetu

Příklad nákupu s Tipli

  • 10 % zpět Vyberte si obchod

    Jana objevila na Tipli svůj oblíbený obchod.

  • 320 Kč Nakupte jako obvykle

    Jana se proklikla do zvoleného obchodu a nakoupila jako vždy.

  • 32 Kč Získejte peníze zpět

    Jana obdržela část peněz zpět.

Zjistěte, jak Tipli funguje »

Co říkají lidé o Tipli

Lucia Cambalova Skvělá stránka, moc doporučuji. Vždy jsem s touto službou moc spokojena a…
Helena Kůrovcová Jdu s velkou pochvalou...peníze připsány téměř okamžitě. Připsané odměny,…

O obchodu Slevoking

Vychutnejte si půvaby střední Evropy za lepší ceny než kdy jindy. Portál Slevoking.cz vám nabízí výhodné dovolené po Česku, Slovensku, Rakousku, Maďarsku, Polsku a nově i po Itálii a Chorvatsku. Ať už chcete se svou drahou polovičkou slavit romantické výročí nebo si užít Silvestr v metropoli některého našeho souseda, Slevoking.cz vám to zařádí.

Plaťte méně, cestujte více

Na Slevoking.cz naleznete pouze ověřené pobyty za výhodné ceny. Díky Slevoking.cz si cestování může dovolit opravdu každý. Ze společnosti se postupně stal největší slevový portál zaměřený na cestování. V nabídce mají více než 700 hotelů, do kterých se můžete vydat. Ať již chcete na hory, k moři nebo do centra metropole, na Slevoking.cz si vybere svůj ideální pobyt každý.

Ubytování přes Slevoking se bát nemusíte

Zažili jste někdy hotel, na který byste nejradši zapomněli? Tak se Slevoking.cz se vám to určitě nestane, protože kvalita a pravdivé informace jsou pro ně důležité. To je i důvod, proč hotely osobně ověřují, fotí a případně nahrávají videa – stačí pouze hledat „osobně ověřeno“. Ke každému hotelu je detailní popis, včetně uvedení, co všechno máte v ceně balíčku a na co se můžete těšit. Zároveň máte k dispozici hodnocení a komentáře ostatních uživatelů, kteří v konkrétním hotelu již byli.

Slevoking.cz vám pobyt co nejvíce usnadní

K vaší objednávce dostanete tipy na výlety do okolí, což vám plánování vaší cesty značně usnadní. V případě, že máte jakýkoliv dotaz ohledně ubytování, balíčku nebo i ohledně možných zajímavostí v okolí, pak se můžete zeptat v diskuzi nebo využít LiveChatu přímo na jejich stránkách. Slevoking.cz vám také zadarmo pomůže s rezervací. A pro vaší bezpečnost nabízí cestovní pojištění s 50% slevou. Využít můžete i jejich věrnostní program, který spočívá v tom, že za každý nákup sbíráte kredity, které poté můžete použít na slevu při koupi jiného pobytu.

Podobné obchody

Recenze Slevoking

Adam Trdlička 14.08.2017

pěkné slevy :)

Články

TOP 10 tipů na relaxační pobyty

Utečte pracovním povinnostem – aspoň na pár dní. Nemusíte se rovnou vydat na 14denní dovolenou do...
2.6.2017 Zobrazit článek

Pánové, připravte se na prvního máje!

Pro ty, kdo Valentýna neuznávají kvůli jeho americkému původu, nastal čas lásky teprve teď....
27.4.2017 Zobrazit článek

Dámy, připravte se na prvního máje!

Byl pozdní večer, první máj. Večerní máj, byl lásky čas. Pokud si s každým Máchovým veršem...
26.4.2017 Zobrazit článek

Podmínky obchodu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít šetřit s Tipli Zjistěte, jak Tipli funguje