Obchody / Sedačky Phase O Sedačky Phase -

Sedačky Phase

O obchodu Sedačky Phase

Rozkládací sedačky Phase

Máte doma neplánovanou návštěvu a potřebujete ji někam uložit? Rozkládací pohovky jsou mnohdy nejužitečnějším kouskem v domácnosti. Z luxusně vypadající sedačky rázem vytvoříte pohodlné místo k přespání. Rozkládací sedačky Phase si můžete vybrat v barevném provedení, v několika rozměrech i celkovém provedení.

Sedačky Phase outlet

Sedačky Phase své pohovky často zlevňuje až o 60 %. Pokud této slevy využijete, můžete si přijít na opravdu výhodnou cenu za sedačku, která obvykle stojí až několik desítek tisíc korun. Sledujte slevy na sedačky Phase a pohlídejte si tu svou.

Sedačky Phase Praha, Brno, Ostrava a další města

Přijďte si vybrat sedačku osobně do jedné z prodejen nejen v České republice, ale také na Slovensku a Polsku. Otevírací doba se u jednotlivých prodejen může lišit, proto si před návštěvou raději vždy zkontrolujte provozní dobu.

Pokud upřednostníte osobní návštěvu prodejny před nákupem na e-shopu, můžete si tím výběr značně ulehčit. Mimo to, že si sedačku prohlédnete zblízka, zkontrolujete funkčnost a materiál potahu, budete mít také jistotu, že pohovka bude opravdu ladit s nábytkem a doplňky v interiéru. Navíc se můžete přesvědčit, že sedačky Phase jsou pohodlné přesně tak, jako to od pohovky očekáváte.

Sedačky Phase - cena za jednotlivé kategorie

Obchod sedačky Phase dělí své produkty do tří kategorií - Classic, Elegance a Luxury. Jejich ceny se pohybují v rozmezí od 20 000 Kč do 200 000 Kč. Zde opravdu záleží na náročností zákazníka a jeho individuálních potřebách. Sedačky Phase vytvoří sedačku na míru, od čehož se samozřejmě odvíjí výsledná cena, která bude o něco vyšší, než u pohovky z konfekce.

Sedačky Phase a recenze spokojených zákazníků

Chcete mít opravdu jistotu dobré investice? Na webu sedaček Phase si můžete projít jednotlivé reference spokojených zákazníků, kteří si svou pohovku u společnosti koupili před vámi. Vyzdvihují nejen kvalitní provedení, ale především vstřícný a empatický přístup personálu Phase.


V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Tempo-Kondela.sk.

Podobny sklep Castorama.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Sedačky Phase slevové kódy, které jste zmeškali

Sleva 30 %

22.05.2022

Sleva 25 % na nové sedací soupravy

22.05.2022

Sedačky PHASE slevy až -60 %

30.06.2019

Obchody, kde vás odměníme

O Sedačky Phase

Sedačky Phase nejsou jen obyčejným gaučem. V obýváku vytvoří hlavní místo, na kterém si užijete pohodlí, zábavu a navíc vašemu interiéru dodá ještě větší šmrnc. Sedačky Phase skvěle zapadnou do malých domácností i větších domů s početnou rodinou.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Sedačky Phase.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se