O obchodu Primark

Obchodů s módou, za kterými bychom cestovali i stovky kilometrů moc není. Primark je ale výjimka, u kterých se i dlouhé cesty bohatě vyplatí. Proč? Primark prodává trendy originální oblečení za šíleně nízké ceny. V jejich ohromných prodejnách na vás čekají statisíce módních kousků. V Primarku si prostě vybere každý.

Co je Primark

Prodejny Primark se zaměřují hlavně na módu pro ženy, muže a děti. V sortimentu Primarku najdete ale i doplňky do domácnosti, které pořídíte za (jak jinak) velmi nízké ceny. Obchodní řetězce Primark disponují vlastními návrháři, kteří sledují módní trendy. Nabízené kolekce jsou tak trendy a in. Jednotlivé kousky ovšem pořídíte za mnohem nižší ceny než například v Česku.

Primark – módní chrám s dlouhou historií

Irský oděvní maloobchod Primark otevřel svou první pobočku v roce 1969 v irském Dublinu. Mezi českými zákazníky má Primark takřka legendární pověst. Jen málokterá návštěva Vídně nebo Drážďan se obejde bez návštěvy prodejny této irské značky. Do Primarku bývají dokonce pořádané organizované zájezdy.

Popularita Primarku tedy bude zčásti vycházet i z jeho nedostupnosti a pocitu výjimečnosti. Ale je to opravdu jediný důvod, proč je tento oděvní řetězec tak oblíbený? Není. Primark prodává sortiment, jehož velikost je unikátní. Ať už je váš styl jakýkoliv, v Primarku si přijdete na své. Řetězec je také vyhlášený svými nízkými cenami. Za pár kaček tak pořídíte kompletní outfit. Takže se vám vyplatí i samotná cesta.

Primark slevy aneb Jak nakupovat v Primarku ještě výhodněji?

Chcete ušetřit při nákupu oblečení? Tak to určitě vyzkoušejte irský obchodní řetězec Primark. Módní kousky z Primarku pořídíte za velmi nízké ceny. Pokud chcete na oblečení ušetřit ještě více, doporučujeme počkat si na sezónní výprodeje, kdy ceny padají až na bod mrazu. Pro aktuální přehled o probíhajících Primark výprodejích a slevových akcích sledujte Primark slevy.

Primark Praha - sen nebo blízká realita?

Hledáte Primark v Česku? Slyšeli jste o otevření Primark Praha? Již v roce 2017 se zdálo, že Primark otevře svou první pobočku v Praze (Centrum Chodov). To se sice nestalo, ale v únoru 2019 obchod oficiálně oznámil plánovaný vstup na český trh.

Přesné místo ani datum otevření první české pobočky prozatím není známo, jisté však je, že firma podepsala nájemní smlouvu na prostory o rozloze několik tisíc metrů čtverečních v samotném centru Prahy. I tak si ale na slavnostní otevření zřejmě ještě nějaký měsíc počkáme. Pokud tedy chcete za levnými nákupy do Primarku vyrazit už nyní, musíte se vydat za hranice a navštívit Primark Drážďany nebo Primark Vídeň.

Primark

Nejbližší obchody Primark? Drážďany nebo Vídeň

V České republice bohužel prodejna Primark stále chybí. Nejbližší obchody této značky se nachází u našich německých nebo rakouských sousedů, konkrétně se jedná o Primark Dresden a Primark Wien. Primark Drážďany ocení zejména zákazníci z Čech, zatímco Primark Vídeň přijde vhod Moravanům.

Existuje Primark e-shop?

Podobně jako Primark Praha, tak i Primark e-shop vypadá, že je na míle vzdálený. Jak přesně to bude v budoucnu s nakupováním v Primark e-shopu a tipy, jak nakoupit v Primarku online se dozvíte v Tipli magazínu.

Primark na sociálních sítích 

Sledujte Primark na Facebooku a Instagramu, kde se dozvíte vždy nejaktuálnější informace a novinky ze světa Primarku. Zapojte se do světa Primarku a sdílejte své fotografie s #Primania. 

 • V tomto eshopu můžete nakupovat také na Slovensku Primark.sk
 • V tomto eshopu můžete nakupovat také v Polsku Primark.pl

Podobné obchody

O Primark

Obchodů s módou, za kterými bychom cestovali i stovky kilometrů moc není. Primark je ale výjimka, u kterých se i dlouhé cesty bohatě vyplatí. Proč? Primark prodává trendy originální oblečení za šíleně nízké ceny. V jejich ohromných prodejnách na vás čekají statisíce módních kousků. V Primarku si prostě vybere každý.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Primark.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.