Primark

Primark

V Primarku naleznete hlavně módu pro ženy, muže a děti. V sortimentu Primarku najdete však i nespočet produktů do domácnosti, hraček a kosmetických produktů. V současné době jsou v České republice 2 Primark kamenné prodejny a dále se Primark nachází v dalších 11 zemích. Primark.cz bohužel nemá Primark e-shop, takže pro produkty od této společnosti si musíte zajít jedině osobně do jedné z prodejen. 

Obrázek

Primark.cz si oblíbilo mnoho lidí

Mezi českými zákazníky má Primark takřka legendární pověst. Jen málokterá návštěva Vídně nebo Drážďan se dříve obešla bez návštěvy prodejny této irské značky. Do Primarku bývají dokonce pořádané organizované zájezdy, což však trochu změnil rok 2021. V tomto roce byla totiž otevřena v Praze první prodejna Primark v České republice. V září 2022 byla otevřena prodejna Primark i v Brně a díky tomu si může v Primark.cz nakupovat mnohem více lidí.

Sortiment Primark

Primark má opravdu širokou nabídku pro své zákazníky. Ať už je váš styl jakýkoliv, v Primarku si přijdete na své. Řetězec je také vyhlášený svými nízkými cenami, což jistě ocení každý nakupující, který by rád ušetřil nějaké peníze. Většina lidí si z Primarku odnáší i několik tašek nových věcí, a přitom je celý nákup nevyjde draze. V prodejnách si můžete vybírat z těchto kategorií:

 • ženy
 • muži
 • děti
 • kojenci
 • domů
 • salon

V každé kategorii se nachází ještě několik podkategorií a sami si tak můžete vybrat, zda si chcete zrovna prohlédnout mikiny, trička, legíny, obuv, doplňky, vybavení domácnosti, kosmetiku nebo jiné zboží, jež Primark nabízí. 

Primark leták

Než vyrazíte přímo do kamenné prodejny, můžete si z pohodlí domova prohlédnout akční leták Primark, v němž se nachází vždy i cena zboží. Sami se tak můžete rozhodnout, zda se vám vyplatí do obchodu pro danou věc jít / jet. V Primark letáku se můžete nechat inspirovat a poté podle něj nakupovat a také zde můžete narazit na zajímavou slevu. 

Dárková karta Primark

Pokud víte o někom, kdo má obchod Primark velice rád, můžete mu darovat dárkovou kartu. Dárkovou kartu Primark můžete zakoupit z pohodlí domova elektronicky a sami si vyberete, jaký kredit se na kartě bude nacházet. Možnost zakoupit dárkovou kartu naleznete na oficiálních stránkách Primark.cz v levém horním rohu. Vámi zakoupenou dárkovou kartu poté obdržíte na e-mail a je jen na vás, zda ji obdarovanému pošlete na e-mail nebo si ji vytisknete. 

Primark Praha, Brno

V České republice se nachází pouze 2 kamenné prodejny Primark. Vydat se můžete do jedné z nich a vybírat ze širokého sortimentu zboží pro sebe nebo nakoupit dárky pro ostatní členy rodiny / přátele. Uvidíte, že zboží z Primarku ocení jak malé děti, tak senioři. Vydat se můžete také do Primarku v zahraničí, ale výhodou od roku 2021 je, že se tento obchod nachází i v České republice a vy tak nemusíte jezdit daleko. 

ProdejnaAdresaOtevírací doba
Primark PrahaVáclavské nám. 47, 110 00 Nové MěstoPo – Ne od 09:00 do 21:00
Primark BrnoOlympia Brno, U Dálnice 777, 664 42 ModřicePo – Pá od 10:00 do 21:00, So – Ne od 09:00 do 21:00

Jakmile navštívíte kamennou prodejnu Primark, pravděpodobně vás velmi překvapí a možná i zaskočí velikost tohoto obchodu. Primark má většinou více pater a na každém z nich se nachází určitá kategorie. V tomto obchodě se tedy můžete těšit například na patro pouze s dámským / pánským nebo dětským zbožím. 

Obrázek

Primark e-shop

Spuštění Primark e-shopu by si určitě přálo mnoho lidí, ale bohužel se nic takového nekoná a v brzké době ani konat nebude. Zákazníci se tak musí spokojit alespoň s tím, že už jsou kamenné prodejny i v České republice (Primark Praha a Primark Brno), které mohou navštívit na 2 místech a nemusí jezdit do zahraničí. 

Primark vrácení zboží

Abyste mohli vrátit v Primarku zakoupené zboží, musíte přijít na kamennou prodejnu do 28 dnů od zakoupení produktu a společně se zbožím si přinést i doklad o zaplacení. Zboží nesmí být opotřebované nebo použité a musí mít všechny původní etikety. Peníze vám budou za zboží vráceny stejným způsobem, jakým jste za něj zaplatili. V případě, že jste za zboží platili kartou, musíte ji mít u sebe a musíte být také držitelem této karty. V opačném případě vám bude nabídnuta výměna. V Primarku nelze uplatnit vrácení zboží na šperky, kosmetiku a spodní prádlo. 

Primark reklamace

V případě reklamace je to v Primarku velmi jednoduché, protože s sebou nemusíte mít ani doklad o zaplacení a pokud se zjistí výrobní vada, budou vám vráceny veškeré peníze za produkt nebo vám bude nabídnuta výměna zboží. Peníze vám budou vráceny stejným způsobem, kterým jste za zboží zaplatili. 

Primark kontakt

Primark.cz můžete sledovat na Facebooku a Instagramu, kde se dozvíte vždy nejaktuálnější informace a novinky ze světa Primarku. Pokud byste měli nějaký dotaz ke zboží nebo byste se chtěli na cokoliv zeptat, můžete napsat na e-mail: pomoc.cz@help.primark.com. Ze zákaznického servisu se vám budou snažit odpovědět co nejdříve.

Kdy bude otevřen Primark v Praze?

Dne 17.6. v roce 2021 byl otevřen Primark v Praze.

Jak ušetřit v obchodě Primark?

V obchodě Primark můžete ušetřit tak, že se ještě před nákupem podíváte na aktuální leták Primark. Díky tomu, že se v Primarku nachází velké množství zboží za skvělé ceny, šetříte peníze už tím, že v tomto obchodě nakupujete. Má totiž výrazně nižší ceny, než mají ostatní obchody.

Co je to Primark?

Primark je obchod, který zákazníkům nabízí módní oblečení, doplňky do domácnosti, hračky, obuv a mnoho dalších kousků za příznivé ceny.

Obchody, kde vás odměníme

O Primark

Obchod Primark prodává trendy originální oblečení za velmi nízké ceny a nejen to. V jejich ohromných prodejnách na vás čekají statisíce módních kousků, doplňků do domácnosti, hračky, obuv a jiné kousky z nichž si mohou vybírat ženy, muži i děti. Díky široké nabídce a nízkým cenám se Primark řadí mezi hojně navštěvované a velmi oblíbené obchody. V České republice se v současnosti nachází 2 prodejny Primark, ale naleznete je i v zahraničí. 

Primark v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Primark.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se