Obchody, kde vás odměníme

Pro obchod Primark právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z Bonprix.

O obchodu Primark

Obchodů s módou, za kterými bychom cestovali i stovky kilometrů moc není. Primark je ale výjimka, u kterých se i dlouhé cesty bohatě vyplatí. Proč? Primark prodává trendy originální oblečení za šíleně nízké ceny. V jejich ohromných prodejnách na vás čekají statisíce módních kousků. V Primarku si prostě vybere každý.

Co je Primark

Prodejny Primark se zaměřují hlavně na módu pro ženy, muže a děti. V sortimentu Primarku najdete ale i doplňky do domácnosti, které pořídíte za (jak jinak) velmi nízké ceny. Obchodní řetězce Primark disponují vlastními návrháři, kteří sledují módní trendy. Nabízené kolekce jsou tak trendy a in. Jednotlivé kousky ovšem pořídíte za mnohem nižší ceny než například v Česku. V sortimentu najdete i módní doplňky či obuv.

Primark

Primark – módní chrám s dlouhou historií

Irský oděvní maloobchod Primark otevřel svou první pobočku v roce 1969 v irském Dublinu. Mezi českými zákazníky má Primark takřka legendární pověst. Jen málokterá návštěva Vídně nebo Drážďan se obejde bez návštěvy prodejny této irské značky. Do Primarku bývají dokonce pořádané organizované zájezdy.

Popularita Primarku tedy bude zčásti vycházet i z jeho nedostupnosti a pocitu výjimečnosti. Ale je to opravdu jediný důvod, proč je tento oděvní řetězec tak oblíbený? Není. Primark prodává sortiment, jehož velikost je unikátní. Ať už je váš styl jakýkoliv, v Primarku si přijdete na své. Řetězec je také vyhlášený svými nízkými cenami. Za pár kaček tak pořídíte kompletní outfit. Takže se vám vyplatí i samotná cesta.

Primark slevy aneb Jak nakupovat v Primarku ještě výhodněji?

Chcete ušetřit při nákupu Primark slevy.

Primark Praha - sen nebo blízká realita?

Hledáte Primark v Česku? Slyšeli jste o otevření Primark Praha? Již v roce 2017 se zdálo, že Primark otevře svou první pobočku v Praze (Centrum Chodov). To se sice nestalo, ale v únoru 2019 obchod oficiálně oznámil plánovaný vstup na český trh.

Přesné datum otevření první české pobočky v budově The Flow Building na Václavském náměstí prozatím není známo, mělo by se tak ale uskutečnit v druhé polovině roku 2020. Jisté však je, že firma podepsala nájemní smlouvu na prostory o rozloze několik tisíc metrů čtverečních v samotném centru Prahy. I tak si ale na slavnostní otevření zřejmě ještě počkáme. Pokud tedy chcete za levnými nákupy do Primarku vyrazit už nyní, musíte se vydat za hranice a navštívit Primark Drážďany nebo Primark Vídeň.

Primark Praha

Nejbližší obchody Primark? Drážďany nebo Vídeň

V České republice bohužel prodejna Primark stále chybí. Nejbližší obchody této značky se nachází u našich německých nebo rakouských sousedů, konkrétně se jedná o Primark Dresden a Primark Wien. Ve městě Drážďany Primark ocení zejména zákazníci z Čech, zatímco Primark Vídeň přijde vhod Moravanům.

Primark Německo

Ačkoliv je Primark britská společnost, expanze v Německu byla velmi úspěšná a řetězec prodejen se zde rychle rozšířil. Aktuálně v Německu najdete 28 prodejen Primark. To ocení i Češi, kteří jezdí nakupovat za hranice.

Primark Drážďany otevírací doba

Pokud se vydáte do Drážďan na nákupy, hlídejte si otevírací dobu. Obchody v Německu totiž nejsou otevřené 7 dní v týdnů, jak jsme zvyklí. Německé obchody i obchodní centra bývají v neděli zavřené. Nakoupit v Primarku v Drážďanech tedy můžete od pondělí do soboty v čase 9:30 - 20:00 hodin.

Prodejnu najdete na adrese Centrum Galerie Dresden, Prager Strasse 15, 01069 Dresden.

Primark Polsko otevírací doba

Ačkoliv Primark ve Varšavě je trochu z ruky, abychom tam jeli cíleně jen na nákup oblečení, tato možnost se dá využít při dovolené či výletech. V Primarku Varšava můžete nakupovat taktéž pouze od pondělí do soboty, a to v čase 10:00 - 22:00.

Existuje Primark e-shop?

Podobně jako Primark Praha, tak i Primark eshop cz vypadá, že je na míle vzdálený. Jak přesně to bude v budoucnu s nakupováním v Primark e-shopu a tipy, jak nakoupit v Primarku online se dozvíte v Tipli magazínu.

Primark na sociálních sítích 

Sledujte Primark CZ na Facebooku a Instagramu, kde se dozvíte vždy nejaktuálnější informace a novinky ze světa Primarku. Zapojte se do světa Primarku a sdílejte své fotografie s hashtagem #Primania. 

 • V tomto eshopu můžete nakupovat také na Slovensku Primark.sk
 • V tomto eshopu můžete nakupovat také v Polsku Primark.pl

O Primark

Obchodů s módou, za kterými bychom cestovali i stovky kilometrů moc není. Primark je ale výjimka, u kterých se i dlouhé cesty bohatě vyplatí. Proč? Primark prodává trendy originální oblečení za šíleně nízké ceny. V jejich ohromných prodejnách na vás čekají statisíce módních kousků. V Primarku si prostě vybere každý.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Primark.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.