Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 150 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Primark

Primark

www.primark.com/en-us/homepage
Obchodů s módou, za kterými bychom cestovali i stovky kilometrů moc není. Primark je ale výjimka, u kterých se i dlouhé cesty bohatě vyplatí. Proč? Primark prodává trendy originální oblečení za šíleně nízké ceny. V jejich ohromných prodejnách na vás čekají statisíce módních kousků. V Primarku si prostě vybere každý.

O obchodu Primark

Obchodů s módou, za kterými bychom cestovali i stovky kilometrů moc není. Primark je ale výjimka, u kterých se i dlouhé cesty bohatě vyplatí. Proč? Primark prodává trendy originální oblečení za šíleně nízké ceny. V jejich ohromných prodejnách na vás čekají statisíce módních kousků. V Primarku si prostě vybere každý.

Co je Primark

Prodejny Primark se zaměřují hlavně na módu pro ženy, muže a děti. V sortimentu Primarku najdete ale i doplňky do domácnosti, které pořídíte za (jak jinak) velmi nízké ceny. Obchodní řetězce Primark disponují vlastními návrháři, kteří sledují módní trendy. Nabízené kolekce jsou tak trendy a in. Jednotlivé kousky ovšem pořídíte za mnohem nižší ceny než například v Česku.

Primark – módní chrám s dlouhou historií

Irský oděvní maloobchod Primark otevřel svou první pobočku v roce 1969 v irském Dublinu. Mezi českými zákazníky má Primark takřka legendární pověst. Jen málokterá návštěva Vídně nebo Drážďan se obejde bez návštěvy prodejny této irské značky. Do Primarku bývají dokonce pořádané organizované zájezdy.

Popularita Primarku tedy bude zčásti vycházet i z jeho nedostupnosti a pocitu výjimečnosti. Ale je to opravdu jediný důvod, proč je tento oděvní řetězec tak oblíbený? Není. Primark prodává sortiment, jehož velikost je unikátní. Ať už je váš styl jakýkoliv, v Primarku si přijdete na své. Řetězec je také vyhlášený svými nízkými cenami. Za pár kaček tak pořídíte kompletní outfit. Takže se vám vyplatí i samotná cesta.

Primark slevy aneb Jak nakupovat v Primarku ještě výhodněji?

Chcete ušetřit při nákupu oblečení? Tak to určitě vyzkoušejte irský obchodní řetězec Primark. Módní kousky z Primarku pořídíte za velmi nízké ceny. Pokud chcete na oblečení ušetřit ještě více, doporučujeme počkat si na sezónní výprodeje, kdy ceny padají až na bod mrazu. Pro aktuální přehled o probíhajících Primark výprodejích a slevových akcích sledujte Primark slevy.

Primark Praha - sen nebo blízká realita?

Hledáte Primark v Česku? Slyšeli jste o otevření Primark Praha? Musíme vás bohužel zklamat. V roce 2017 se zdálo, že Primark otevře svou první pobočku v Praze (Centrum Chodov). To se ale nestalo a otevření pobočky Primark Praha se zatím neplánuje. Pokud chcete na nákupy do Primarku, musíte za hranice. Za levnými nákupy vyražte do Primark Drážďany nebo Primark Vídeň.

Nejbližší obchody Primark? Drážďany nebo Vídeň

V České republice bohužel prodejna Primark stále chybí. Nejbližší obchody této značky se nachází u našich německých nebo rakouských sousedů, konkrétně se jedná o Primark Dresden a Primark Wien. Primark Drážďany ocení zejména zákazníci z Čech, zatímco Primark Vídeň přijde vhod Moravanům.

Existuje Primark e-shop?

Podobně jako Primark Praha, tak i Primark e-shop vypadá, že je na míle vzdálený. Jak přesně to bude v budoucnu s nakupováním v Primark e-shopu a tipy, jak nakoupit v Primarku online se dozvíte v Tipli magazínu.

Podobné obchody

Články

Flavdrops: Nejlepší značky + tip, kde…

Flavdrops - sladidlo bez kalorií! Ano, žádné kalorie, tuky, ani cukry, za to skvělá chuť. Co jsou...
24.1.2018 Zobrazit článek

Nové akční letáky #47. týden: Vejce v…

Nakupujte potraviny výhodně. Pročtěte si Tipli letáky a vyberte si z nejlepších cenových nabídek....
22.11.2018 Zobrazit článek

Obujte si funkční a pohodlné Crocs boty

Sháníte boty, které jsou měkké, vzdušné, pohodlné a snadno omyvatelné? Vsaďte na Crocs boty! Jsou...
30.7.2018 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1344 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo