Primark

Pro obchod Primark právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z obchodů BonprixLindex nebo VUCH.

Slevový kupon 150 Kč na první nákup na Bonprix

Platí do 31.08.2022

+ 5 % zpět z nákupu

Slevový kupon 150 Kč platí na první nákup při minimální hodnotě 600 Kč.

Slevový kupon 10 % na první objednávku na Lindex

Platí do 30.09.2022

+ 4 % zpět z nákupu

Slevový kupon 10 % platí na první objednávku.

Slevový kupon 15 % na nezlevněné zboží na VUCH

Platí do 30.09.2022

+ 5 % zpět z nákupu

Slevový kupon 15 % platí na nezlevněné zboží.

O obchodu Primark

Prodejny Primark se zaměřují hlavně na módu pro ženy, muže a děti. V sortimentu Primarku najdete však i nespočet produktů do domácnosti. V rozlehlých obchodech Primark si prostě každý přijde na své. 

Obrázek

Primark – módní chrám s dlouhou historií

Irský oděvní maloobchod Primark otevřel svou první pobočku v roce 1969 v irském Dublinu. Mezi českými zákazníky má Primark takřka legendární pověst. Jen málokterá návštěva Vídně nebo Drážďan se obejde bez návštěvy prodejny této irské značky. Do Primarku bývají dokonce pořádané organizované zájezdy, což však trochu změnil rok 2021. V tomto roce byla totiž otevřena v Praze první prodejna Primark v České republice.

Primark prodává sortiment, jehož velikost je unikátní. Ať už je váš styl jakýkoliv, v Primarku si přijdete na své. Řetězec je také vyhlášený svými nízkými cenami, o kterých informuje například Primark katalog. Za pár kaček tak pořídíte kompletní outfit. Takže se vám vyplatí i samotná cesta.

Primark Praha - sen nebo realita?

Hledáte Primark v Česku? Slyšeli jste o otevření Primark Praha? Již v roce 2017 se zdálo, že Primark otevře svou první pobočku v Praze (Centrum Chodov). To se sice nestalo, ale v únoru 2019 obchod oficiálně oznámil plánovaný vstup na český trh.

Sen se stal realitou. V roce 2021 byla opravdu otevřena první pobočka Primark v České republice. Prodejnu můžete najít na Václavském náměstí. Pokud jste prodejnu ještě nenavštívili, tak se máte opravdu na co těšit. 

Nejbližší obchody Primark? Praha, Drážďany, Vídeň

V České republice můžete navštívit první prodejnu, která se nachází na Václavském náměstí v Praze. V případě, že se chystáte na výlet, dovolenou nebo třeba na vánoční trhy do zahraničí, neváhejte navštívit nejbližší prodejnu Primark v Drážďanech nebo Vídni.  

Obrázek

Primark Německo

Ačkoliv je Primark britská společnost, expanze v Německu byla velmi úspěšná a řetězec prodejen se zde rychle rozšířil. Aktuálně v Německu najdete 28 prodejen Primark. To ocení i Češi, kteří jezdí nakupovat za hranice.

Primark Drážďany - otevírací doba

Pokud se vydáte do Drážďan na nákupy, hlídejte si otevírací dobu. Obchody v Německu totiž nejsou otevřené 7 dní v týdnů, jak jsme zvyklí. Německé obchody i obchodní centra bývají v neděli zavřené. Nakoupit v Primarku v Drážďanech tedy můžete od pondělí do soboty v čase 9:30 - 20:00 hodin.

Prodejnu najdete na adrese Centrum Galerie Dresden, Prager Strasse 15, 01069 Dresden.

Primark Polsko - otevírací doba

Ačkoliv Primark ve Varšavě je trochu z ruky, abychom tam jeli cíleně jen na nákup oblečení, tato možnost se dá však využít při dovolené či výletech. V Primarku Varšava můžete nakupovat taktéž pouze od pondělí do soboty v čase 10:00 - 22:00.

Existuje Primark e-shop?

Zprovoznění Primark e-shopu vypadá, že je zatím na míle vzdálený. Jak přesně to bude v budoucnu s nakupováním v Primark e-shopu a tipy, jak nakoupit v Primarku online se dozvíte v Tipli magazínu.

Obrázek

Primark na sociálních sítích 

Sledujte Primark CZ na Facebooku a Instagramu, kde se dozvíte vždy nejaktuálnější informace a novinky ze světa Primarku. Zapojte se do světa Primarku a sdílejte své fotografie s hashtagem #Primania. 

Jak jsme již uvedli, v Primarku můžete nakupovat i v okolních zemích. Rozhodně neváhejte a navštivte Primark v Polsku (Primark.pl). Velmi očekávanou prodejnou, která by měla být otevřena koncem roku 2022 je prodejna Primark v Bratislavě (Primark.sk). Snad se jí i Slovensko dočká a vy ji budete moci někdy navštívit. 

Obchody, kde vás odměníme

O Primark

Obchodů s módou, za kterými bychom cestovali i stovky kilometrů moc není. Primark je ale výjimka, u kterých se i dlouhé cesty bohatě vyplatí. Proč? Primark prodává trendy originální oblečení za velmi nízké ceny. V jejich ohromných prodejnách na vás čekají statisíce módních kousků. Jedna z prodejen se nachází i v České republice a to přímo na Václavském náměstí. 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Primark.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se