Obchody / Nobilis Tilia O Nobilis Tilia -

Nobilis Tilia

O obchodu Nobilis Tilia

Nobilis Tilia - život v harmonii

Nobilis Tilia je značka přírodní kosmetiky a éterických olejů. V jejich prodejně, na eshopu i v partnerských pobočkách najdete široký výběr péče o pleť, tělo, vlasy i duši. Můžete vybírat i z produktů pro aromaterapii, přípravků vhodné v těhotenství i z kosmetiky pro muže či miminka a děti. Všechny produkty jsou maximálně šetrné jak k Vaší pokožce, tak k přírodě. Pokud jste zvědaví můžete se zapsat do nejrůznějších kurzů týkajících se přírodní kosmetiky.

nobilis tilia prirodni kosmetika

Doprava 

Po úspěšné registraci a uskutečnění objednávky máte na výběr z několika možnosti dopravy. Balíček můžete očekávat do 2 až 3 pracovních dnů od objednání.

Doprava po České republice:

 • Česká pošta - balíky do 1 500 Kč za 80 Kč
 • GEIS - balíky do 1 500 Kč za 100 Kč

Objednávky nad 1 500 Kč mají dopravné i poštovné ZDARMA. 

Platba

Platit za objednávku lze:

 • na dobírku v hotovosti
 • bezhotovostním převodem na účet
 • platební kartou
 • hotově nebo kartou na prodejně

Pobočky

Společnost najdete na adrese Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa a můžete ji navštívit každý pracovní den od 7:00 do 15:00. Můžete také navštívit prodejnu na adrese: Vlčí Hora 139, 407 46 Krásná Lípa. Prodejna má speciální otevírací dobu a to

 • květen - září: každý den od 10:00 do 12:00 a od 12:30 do 17:00
 • říjen - duben: od úterý do neděle od 10:00 do 12:00 a od 12:30 do 16:00

Nobilis Tilia má několik partnerských prodejen, kde nakoupíte veškerý sortiment. Jejich seznam naleznete na stránkách Nobilis Tilia.

Kontakty

V případě jakýchkoliv dotazů se nebojte obrátit na zákaznickou linku na telefonním čísle +420 412 383 421 nebo prostřednictvím emailu: nobilis@nobilis.cz. Zákaznická linka je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 15:00.

Pro více informací můžete také navštívit:

Centrum aromaterapie

Ve Vlčí Hoře můžete také navštívit centrum aromaterapie, kde můžete načerpat novou energii v přírodě. Můžete se tu také projít rozkvetlou zahradou nebo bylinkovou čajovnu. Bylinková čajovna má otvírací dobu od října do května každý den od 10:00 do 17:00.

Studio poradenství

Ať už si nevíte rady s výběrem přírodní kosmetiky nebo jejím použitím, obraťte se na studio poradenství, kde Vám rádi pomůžou. Ve studiu poradenství Nobilis Tilia si také můžete odpočinout u aromaterapie nebo přírodní kosmetiky. Termín si můžete objednat kdykoliv na telefonním čísle +420 775 283 144.

Přírodní lékárna

Přírodní lékárna Nobilis Tilia Vám nabízí široký výběr přírodní kosmetiky a éterických olejů. S výběrem Vám navíc poradí. Lékárna je otevřena od října do dubna od úterý do neděle od 10:00 do 12:00  a od 12:30 do 16:00

nobilis tilia prirodni kosmetika lekarna

Reklamace

Pokud se stane, že dané zboží chcete reklamovat je třeba vyplnit reklamační listinu a tu následně ji zaslat buď prostřednictvím 

 • emailu
 • pošty 
 • nebo osobně na adresu společnosti

O dalším průběhu reklamačního řízení budete informováni.

Věrnostní kredity

Pokud máte na eshopu Nobilis Tilia účet, obdržíte za každý nákup speciální kredity, které odpovídají 2 % z celkové částky za objednávku. Tyto body se Vám na Vašem účtu sčítají a Vy je můžete využít k dalšímu nákupu. Platnost kreditů jsou 2 roky.

Více v sekci Přírodní kosmetika | Kosmetika|

Nobilis Tilia slevové kódy, které jste zmeškali

Vánoční dárkové sady na Nobilis Tilia

27.12.2019

Novinky ze světa aromaterapie na Nobilis Tilia

21.01.2021

Obchody, kde vás odměníme

O Nobilis Tilia

Nobilis Tilia je společnost zabývající se výrobou přírodní kosmetiky a éterických olejů. Nabízejí produkty od péče o pleť, o tělo o vlasy, ale i přípravky pro nastávající maminky, muže a děti. Můžete si u nich pořídit také produkty na aromaterapii, vegan a bio produkty. Všechny výrobky jsou přírodní a maximálně šetrné k Vaší pokožce i přírodě. 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Nobilis Tilia.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se