Nanu-Nana

Nanu-Nana

Německá společnost Nanu-Nana přináší svým zákazníkům široký sortiment originálního dárkového zboží a také pestrý výběr doplňků a dekorací do domácnosti. Zakoupit můžete například svíčky, svícny, bytový textil, vázy, nádobí nebo sezónní dekorace. Seženete zde krásné a originální dárky pro dospělé i děti. V současné době působí firma nejen v České republice a Německu, ale také Rakousku a Polsku.

Dárky pro ženy, muže i děti

V obchodě Nanu-Nana si každý jistě přijde na své a načerpá inspiraci. Seženete zde dárky pro ženy, muže i děti. Od kosmetiky a koupelových doplňků, které pravděpodobně potěší především dámy, přes dárkové sady nářadí či společenské hry pro muže, až po hračky a vybavení do dětského pokoje pro ty nejmenší.

Obrázek

S Nanu-Nana si zútulníte domov

V prodejnách Nanu-Nana naleznete i širokou nabídku bytového vybavení, a to včetně nábytku, osvětlení nebo domácího textilu. Ať už toužíte někoho obdarovat, nebo si sami chcete zútulnit byt, rozhodně vás nadchne množství nabízených dekorativních předmětů – svíček, luceren, váz, sušených květin a dalších bytových doplňků. Pro většinu z nás představuje jednu z nejdůležitějších místností našeho domova kuchyň. Díky domácím potřebám, jako je například nádobí, prostírání, kuchyňští pomocníci a také potraviny a nápoje od Nanu-Nana, v ní budete trávit čas ještě raději. Sortiment Nanu-Nana se částečně obměňuje podle ročního období, proto zde samozřejmě pořídíte i vánoční, velikonoční či podzimní výzdobu.

Obrázek

Nanu-Nana Praha, Brno, Ostrava a další města

Prodejny Nanu-Nana se nacházejí především ve větších městech. Originální dárkové předměty tak můžete zakoupit například v Praze, kde je možné navštívit hned několik poboček, a to například OC Arkády Pankrác, Westfield Chodov nebo Centrum Černý Most. V Ostravě naleznete prodejny v obchodních centrech Forum Nová Karolina a AVION Shopping Park. Další prodejny fungují v Brně (Galerie Vaňkovka), Plzni (Olympia Plzeň), Českých Budějovicích (IGY Centrum), Ústí nad Labem (OC Forum), Pardubicích (Atrium Palác Pardubice) nebo Jihlavě (Citypark Jihlava). 

V prodejnách vám zajistí také doplňkový dárkový sortiment, jako jsou dárkové tašky, balicí papír nebo stužky. Můžete využít i možnosti nechat si zakoupené zboží zabalit. Nanu-Nana otevírací doba je velmi příznivá. V mnoha obchodech mají otevřeno až do večera, a to i o víkendu. Navštívit můžete například tyto pobočky.

Nanu-Nana prodejnyAdresaOtevírací doba
Nanu-Nana Praha Pankrác

Arkády Pankrác Praha, Na Pankráci 1727/86, 140 00 Praha 4

po–ne: 9:00–21:00
Nanu-Nana Praha Chodov

Centrum Chodov, Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4

po–ne: 9:00–21:00
Nanu-Nana Praha Černý Most

Centrum Černý Most, Chlumecká 765/6, 195 00 Praha

po–ne: 9:00–21:00
Nanu-Nana Brno

Galerie Vaňkovka, Ve Vaňkovce 1, 602 00 Brno

po–so: 9:00–21:00

ne: 10:00–20:00

Nanu-Nana Ostrava

Forum Nová Karolina, Jantarová 3344/4, 702 00 Ostrava 

po–ne: 9:00–21:00
Nanu-Nana Hradec Králové

Brněnská 1825/23A, 500 09 Hradec Králové

po–ne: 9:00–21:00
Nanu-Nana PardubiceAtrium Palác, Masarykovo náměstí 2799, 530 02 Pardubicepo–ne: 9:00–21:00
Nanu-Nana Jihlava

City-Park Jihlava, Hradební 1, 586 01 Jihlava

po–ne: 9:00–21:00
Nanu-Nana Plzeň

Centrum Olympia, Písecká 972/1, 326 00 Plzeň 8-Černice

po–ne: 9:00–21:00
Nanu-Nana České Budějovice

IGY Centrum, Pražská 1247/24, 370 04 České Budějovice

po–ne: 9:00–21:00

Nanu-Nana e-shop

Oficiální Nanu-Nana e-shop funguje pouze na německých a rakouských stránkách. Zde si pro inspiraci můžete prohlédnout aktuální katalog nabízeného sortimentu. Ačkoli i pro Českou republiku vznikla webová stránka, její návštěvníci se zde dozvědí pouze informace o vzniku společnosti a obecně o poskytovaných službách. Kromě toho je zde možné firmu kontaktovat online prostřednictvím kontaktního formuláře. Také se zde dozvíte informace o volných pracovních místech v prodejnách Nanu-Nana. Webová stránka dále umožňuje vyhledání vám nejbližší prodejny zadáním města nebo PSČ. V České republice je tedy možné nakoupit pouze v kamenných prodejnách.

Kde je Nanu-Nana?

Prodejny Nanu-Nana se nachází v Praze, v Brně, Ostravě, Hradci Králové, Pardubicích, Jihlavě, Plzni a v Českých Budějovicích. Přesné adresy jednotlivých prodejen naleznete v popisu obchodu na Tipli.

Jak ušetřit s Nanu-Nana?

Jakmile vejdete do prodejny Nanu-Nana, dívejte se po výrazně označených cenovkách, díky kterým si můžete všimnout zboží ve slevě a ušetřit tak nějaké peníze při nakupování.

Co dělat, když nejste spokojeni s výrobkem od Nanu-Nana?

Jestliže nebudete spokojeni se zakoupeným výrobkem z toho obchodu, můžete jej vrátit nebo reklamovat na kterékoliv prodejně Nanu-Nana v ČR. Nezapomeňte si s sebou vzít doklad o koupi. 

Obchody, kde vás odměníme

O Nanu-Nana

V každé prodejně Nanu-Nana najdete nepřeberné množství vtipných a neobvyklých dárkových předmětů, rozsáhlý sortiment bytových doplňků, sezónního zboží a mnoho dalších maličkostí, které potěší. Prodejny Nanu-Nana najdete především ve větších městech jako jsou Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Plzeň, České Budějovice, Jihlava nebo Ústí nad Labem.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Nanu-Nana.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se