Nanu-Nana

Pro obchod Nanu-Nana právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z obchodů 4Home nebo Tescoma.

-75 Kč

4home slevový kód 75 Kč

+ 2 % zpět z nákupu

Kupon je platný při nákupu nad 1 500 Kč

AFC75

Slevový kód Tescoma 20 % na nákup

Platí do 30.09.2022

+ 3 % zpět z nákupu

Slevový kód Tescoma 20 % platí při nákupu nad 699 Kč. Nevztahuje se na akční zboží.

O obchodu Nanu-Nana

Německá společnost Nanu-Nana je na trhu od roku 1972 a v současné době působí nejen v Německu, ale také Rakousku, Polsku a České republice. V těchto zemích provozuje více než 300 prodejen. Díky dlouhodobým zkušenostem svým zákazníkům přináší široký sortiment originálního dárkového zboží.

Dárky pro ženy, muže i děti

Pokud sháníte dárek pro své blízké, ale nemáte přesně promyšlené, jaký typ zboží udělá největší radost, nevadí. V obchodě Nanu-Nana si každý jistě přijde na své a načerpá inspiraci. Seženete tu dárky pro ženy, muže i děti. Od kosmetiky a koupelových doplňků, které zřejmě potěší především dámy, přes dárkové sady nářadí či společenské hry pro muže až po hračky a vybavení do dětského pokoje pro nejmenší.

Obrázek

S Nanu-Nana si zútulníte domov

V prodejnách Nanu-Nana naleznete i širokou nabídku bytového vybavení, a to včetně nábytku, osvětlení nebo domácího textilu. Ať už toužíte někoho obdarovat, nebo si sami chcete zútulnit byt, rozhodně vás nadchne množství nabízených dekorativních předmětů – svíček, luceren, váz, sušených květin a dalších bytových doplňků. Pro většinu z nás představuje jednu z nejdůležitějších místností našeho domova kuchyň. Díky domácím potřebám, jako jsou nádobí, prostírání, kuchyňští pomocníci a také potraviny a nápoje od Nanu-Nana, v ní budete trávit čas ještě raději. Sortiment Nanu-Nana se částečně obměňuje podle ročního období, proto zde samozřejmě pořídíte i vánoční a velikonoční výzdobu.

Prodejny Nanu-Nana v českých městech

Prodejny Nanu-Nana se nacházejí především ve větších městech. Originální dárkové předměty tak můžete zakoupit například v Praze, kde je možné navštívit hned tři pobočky, a to OC Arkády Pankrác, Westfield Chodov a Centrum Černý Most. V Ostravě naleznete dvě prodejny v obchodních centrech Forum Nová Karolina a AVION Shopping Park. Další prodejny fungují v Brně (Galerie Vaňkovka), Plzni (Olympia Plzeň), Českých Budějovicích (IGY Centrum), Ústí nad Labem (OC Forum), Pardubicích (Atrium Palác Pardubice) nebo Jihlavě (Citypark Jihlava). V prodejnách vám zajistí také doplňkový dárkový sortiment, jako jsou dárkové tašky, balicí papír nebo stužky, a můžete využít i možnosti nechat si zakoupené zboží zabalit.

Nanu-Nana na webu

Oficiální e-shop Nanu-Nana funguje pouze na německých a rakouských stránkách. Zde si pro inspiraci můžete prohlédnout aktuální katalog nabízeného sortimentu. Ačkoli i pro Českou republiku vznikla webová stránka, její návštěvníci se zde dozvědí pouze informace o vzniku společnosti a obecně o poskytovaných službách. Kromě toho je zde možné firmu kontaktovat online prostřednictvím kontaktního formuláře. Webová stránka dále umožňuje vyhledání vám nejbližší prodejny zadáním města nebo PSČ. Nakoupit tedy budete muset osobně přímo v kamenné prodejně, zato si ale zboží prohlédnete naživo.

Obchody, kde vás odměníme

O Nanu-Nana

Německá značka Nanu-Nana je symbolem cenově výhodných námětů na dárky. V každé prodejně Nanu-Nana najdete nepřeberné množství vtipných a neobvyklých dárkových předmětů, rozsáhlý sortiment bytových doplňků, sezónního zboží a mnoho dalších maličkostí, které potěší. Prodejny Nanu-Nana najdete především ve větších městech jako jsou Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Plzeň, české Budějovice, Jihlava nebo Ústí nad Labem.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Nanu-Nana.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se