Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 150 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Moneta

Moneta

www.moneta.cz
Moneta Money Bank je moderní finanční instituce, která drží krok s dobou. Klade důraz na digitalizaci a nabízí možnost spravovat finance odkudkoliv, kde je internetové připojení, pomocí mobilní aplikace a internetbankingu. Moneta je jednou z největších bank v Česku.

O obchodu Moneta

Historie GE Money Bank a současné Moneta Bank

V roce 1990 byla založena finanční společnost Agrobanka. O sedm let později její část koupila americká společnost Generel Electric (GE). V roce 2005 změnila banka jméno z GE Capital Bank na GE Money bank. Jedenáct let na to se GE rozhodla prodat své finanční divize. Banka vstoupila na burzu a stala se ryze českou bankou pod novým jménem MONETA Money Bank. Spolu s Money Bank odprodal koncern GE také dceřiné společnosti GE Money Auto a GE Money Leasing. Tyto společnosti pod novými jmény MONETA Auto a MONETA Leasing tvoří spolu s bankou skupinu MONETA. Současná banka je držitelem řady významných ocenění.

Co by vás mohlo zajímat o Moneta bance

Moneta Money Bank je českou bankou. Svým digitálním řešením, které patří mezi nejpokročilejší ve své oblasti, vychází vstříc moderním zákazníkům a nabízí spoustu výhodných služeb. Je ale také tradiční bankou, u níž můžete zajít na pobočku a vše potřebné probrat osobně. Kód banky Moneta je 0600.

Moneta internetové bankovnictví a mobilní aplikace

Internetové bankovnictví Monety se jmenuje Internet Banka. Nabízí možnost zařídit obrovské množství bankovních služeb online, z pohodlí domova, a to včetně možnosti sjednání produktů online. Internetové rozhraní je navrženo s důrazem na přehlednost a vysoké zabezpečení a zajišťuje maximální uživatelský komfort.

K dispozici je i bankovní aplikace pro smartphony Smart Banka. Aplikace je vysoce bezpečná a využít lze i zabezpečení biometrickými údaji. Také pomocí mobilní aplikace můžete sjednávat služby, aniž byste museli na pobočku. Aplikaci využijete i pro platby mobilním telefonem.

Tom účet

U Moneta Bank si můžete zařídit také běžný účet Tom. Jeho vedení je zcela zdarma, a to bez podmínek. Výběry z bankomatů Monety v ČR a výběry ze všech bankomatů v zahraniční jsou zdarma. Neplatíte také za tuzemské platby zadané elektronicky. Účet Tom lze založit online v mobilní aplikaci.

Síť poboček a Moneta bankomaty

Digitalizace není všechno a Moneta to dobře ví. Proto má v Česku otevřenou širokou síť poboček, kam můžete zajít, když nechcete spoléhat na internet. Abyste měli stále k dispozici hotovost, provozuje Moneta stovky bankomatů a jejich síť neustále rozšiřuje. U mnoha z nich můžete pro výběr využít bezkontaktní kartu nebo platební nálepku. Pokud pobočky nevyžadujete, nebo naopak potřebujete více kontaktních míst, mohou pro vás být jiné banky lepší.

Moneta auto

MONETA auto je jednou ze společností skupiny MONETA. Poskytuje financování ojetých i nových automobilů. Speciální řešení nabízí také pro ty, kteří chtějí kupovat automobil od známého nebo na inzerát přímo od majitele.

Produkty Moneta Bank

Hľadáte podobnú banku na Slovensku? Môžeme vám odporučiť CSOB.sk.

Podobny bank mBank.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Začtěte se s knihou z knihkupectví KOSMAS

Milujete knížky a chtěli byste je nakupovat se slevou? Představujeme knihkupectví Kosmas, kde...
21.9.2018 Zobrazit článek

Fio banka a její internetbanking -…

Fio banka je středně velká, zcela česká banka. Těžištěm její obchodní strategie je téměř úplná...
18.8.2018 Zobrazit článek

TOP 5 produktů z AliExpress #19

Máte pocit, že už jste prošmejdili každé zákoutí a AliExpress vás nemá čím překvapit? Kouzlo...
24.11.2017 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1267 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

nebo