Obchody / Služby / Moneta O Moneta -

Moneta

O obchodu Moneta

Moneta Money Bank je českou bankou. Svým digitálním řešením, které patří mezi nejpokročilejší ve své oblasti, vychází vstříc moderním zákazníkům a nabízí spoustu výhodných služeb. Je ale také tradiční bankou, u níž můžete zajít na pobočku a vše potřebné probrat osobně. Kód banky Moneta je 0600.

Historie Moneta Money Bank

V roce 1990 byla založena finanční společnost Agrobanka. O sedm let později její část koupila americká společnost Generel Electric (GE). V roce 2005 změnila banka jméno z GE Capital Bank na GE Money bank. Jedenáct let na to se GE rozhodla prodat své finanční divize. Banka vstoupila na burzu a stala se ryze českou bankou pod novým jménem MONETA Money Bank. Spolu s Money Bank odprodal koncern GE také dceřiné společnosti GE Money Auto a GE Money Leasing. Tyto společnosti pod novými jmény MONETA Auto a MONETA Leasing tvoří spolu s bankou skupinu MONETA. Současná banka MONETA je držitelem řady významných ocenění.

Obrázek

Moneta internetové bankovnictví a mobilní aplikace

Internetové bankovnictví Monety se jmenuje Internet Banka. Nabízí možnost zařídit obrovské množství bankovních služeb online, z pohodlí domova, a to včetně možnosti sjednání produktů online. Internetové rozhraní je navrženo s důrazem na přehlednost a vysoké zabezpečení a zajišťuje maximální uživatelský komfort.

K dispozici je i bankovní aplikace pro smartphony Smart Banka. Aplikace je vysoce bezpečná a využít lze i zabezpečení biometrickými údaji. Také pomocí mobilní aplikace můžete sjednávat služby, aniž byste museli na pobočku. Aplikaci využijete i pro platby mobilním telefonem.

Tom účet

U Moneta Bank si můžete zařídit také běžný účet Tom. Jeho vedení je zcela zdarma, a to bez podmínek. Výběry z bankomatů Monety v ČR a výběry ze všech bankomatů v zahraniční jsou zdarma. Neplatíte také za tuzemské platby zadané elektronicky. Účet Tom lze založit online v mobilní aplikaci.

Síť poboček a Moneta bankomaty

Digitalizace není všechno a Moneta to dobře ví. Proto má v Česku otevřenou širokou síť poboček, kam můžete zajít, když nechcete spoléhat na internet. Abyste měli stále k dispozici hotovost, provozuje Moneta stovky bankomatů a jejich síť neustále rozšiřuje. U mnoha z nich můžete pro výběr využít bezkontaktní kartu nebo platební nálepku.

Obrázek

Moneta auto

MONETA auto je jednou ze společností skupiny MONETA. Poskytuje financování ojetých i nových automobilů. Speciální řešení nabízí také pro ty, kteří chtějí kupovat automobil od známého, nebo na inzerát přímo od majitele.

Produkty Moneta Bank

Moneta Money Bank nabízí svým zákazníkům všechny tyto níže vypsané služby:

Hľadáte podobnú banku na Slovensku? Môžeme vám odporučiť CSOB.sk. Podobny bank mBank.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O Moneta

Moneta Money Bank je moderní finanční instituce, která drží krok s dobou. Klade důraz na digitalizaci a nabízí možnost spravovat finance odkudkoliv, kde je internetové připojení, pomocí mobilní aplikace a internetbankingu. Moneta je jednou z největších bank v Česku.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Moneta.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se