Obchody / Služby / Modra pyramida O Modra pyramida -

Modra pyramida

O obchodu Modra pyramida

Modrá pyramida

Celý názvem se společnost jmenuje Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s. Majitelem Modré pyramidy (tedy 100% akcionářem) je Komerční banka, a.s., která je součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Původně se Modrá pyramida specializovala na produkty související s financováním bydlení. Postupně se ale její portfolio rozšířilo také na pojištění, investice a obecné bankovní služby.

Modrá pyramida pobočky

Zákazníci Modré pyramidy, včetně budoucích, mohou využít širokou síť poboček a finančních poradců, které společnost v Česku má. Najdete je po celé České republice, nebo se s nimi můžete spojit telefonicky či emailem.

Modrá pyramida stavební spoření

Spořit s Modrou pyramidou můžete pomocí několika produktům. U Moudrého stavebního spoření je jedno, jestli peníze použijete na bydlení nebo třeba na studium pro své děti. Díky výhodnému zhodnocení a státní podpoře je to univerzální řešení.

Pro děti a dospívající jsou určena spoření Mopísek či Mopy Junior. A zkrátka nepřijde ani starší generace, pro kterou je připraveno specializované Spoření třetího věku.

Modrá pyramida hypotéka

Potřebujete-li půjčit hodně peněz, je jedním z řešení hypoteční úvěr. Modrá pyramida nabízí dva produkty v této oblasti. Hypoúvěr vám pomůže s financemi nad 200 000 a splácet ho můžete až 30 let. Konkrétní podobu splátek a fixace vám poskytne hypoteční kalkulačka na webu společnosti. Druhým řešením je Hypoteční úvěr od Komerční banky. Ten využijete, pokud chcete například konsolidovat či refinancovat již stávající hypotéky.

Povinné ručení od Modré pyramidy

Mezi pojišťovacími službami, které společnost nabízí, najdete i povinné ručení. Sjednat ho můžete ve 4 variantách limitů: 35/35, 70/70, 150/150 a 200/200. V ceně pojištění auta je zahrnuta asistenční služba i právní poradenství. Mezi možnými připojištěními najdete například pojištění skel či zavazadel, nebo úrazové pojištění osob ve vozidle.

Produkty Modré pyramidy:

 • Hľadáte podobnú společnosť na Slovensku? Môžeme vám odporučiť koba.sk.
 • Podobny bank ideabank.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O Modra pyramida

Modrá pyramida je specialista na finanční poradenství. Jde o moderní a dynamickou společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi – na českém trhu je už 25 let. K tradičním produktům z oblasti stavebního spoření a financování bydlení nabízí i řadu pojištění a bankovních řešení.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Modra pyramida.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se