Obchody / Služby / Komerční banka O Komerční banka -

Komerční banka

O obchodu Komerční banka

Služby Komerční banky využívá 1,6 milionu klientů, KB se tak řadí mezi největší banky v České republice. Vyberte si ze 6 různých účtů nebo si půjčte 2,5 milionu korun na cokoliv. Kód banky je 0100.

Obrovský úvěr na cokoliv a bez poplatků

Málokdo nabízí neúčelové půjčky v takové výši, ale Komerční banka si to může dovolit. Až 2,5 milionu si můžete půjčit stejně snadno a rychle jako 10 000 Kč (spodní hranice půjčky).

Úroková sazba začíná na 4,9 % a splatnost si můžete zvolit mezi 1 – 8 lety. Tyto parametry dělají z půjčky od KB skvělý produkt například k dofinancování hypotečního úvěru.

Příklad půjčky od Komerční banky

 • Půjčka: 10 000 Kč
 • Doba splatnosti: 12 měsíců (klient si může vybrat, jak dlouho chce splácet)
 • Měsíční splátka: 932 Kč
 • Celkem zaplatíte: 10 276 Kč
 • Úroková sazba: 4,9 %
 • RPSN: 5,05 %

Komerční banka hypotéka

Sjednat si lze u KB klasickou i americkou hypotéku. Klasická hypotéka na bydlení vám u Komerční banky umožní financovat až 90 % ceny nemovitosti. Úroková sazba je 3,9 % p. a. Počítejte ale také s poplatky za zpracování úvěru či případně za manipulaci s údaji v katastru.

Velkou výhodou je možnost splatit za rok 25 % úvěru zdarma. Díky tomu se můžete dluhu zbavit velmi rychle. Standardní dobu splatnosti si přitom nastavíte na 5 – 30 let, takže se nemusíte bát ani vysokých splátek. Kolik bude hypotéka stát, vám pomůže spočítat hypoteční kalkulačka na stránkách banky.

Účet pro každého

Velká banka, to znamená i velký výběr. Například osobních účtů. Rozděleny jsou do 3 skupin: Pro dospělé, pro studenty a pro děti.

Účty pro dospělé

 • MŮJÚČET – základní varianta, jejíž vedení je zdarma. Zaplatíte si ale za odchozí platby po ČR nebo za výběry v zahraničí.
 • MŮJÚČET PLUS – za 39 Kč měsíčně získáte bezplatné odchozí platby i výběry z cizích bankomatů v ČR.
 • MŮJÚČET GOLD – nabídka vhodná pro cestovatele – obsahuje totiž prémiové cestovní pojištění i výběry ze zahraničních bankomatů zdarma. Stojí ale 169 Kč měsíčně.
 • TOP NABÍDKA – to nejlepší z nejlepšího. Debetní karta Visa Platinum, dva účty v cizí měně a dvě automatická pojištění. Každý měsíc za 490 Kč.

Účty pro studenty

 • STUDENTSKÝ ÚČET G2 – vedení i úhrady zcela zdarma. S balíčkem Erasmus navíc získáte ještě účet v EUR pro studijní pobyty po Evropě.

Účty pro děti

 • MŮJÚČET JUNIOR – pro děti od 6 let. Jeho vedení je zdarma. Množství služeb je omezené na základní. Z internetového bankovnictví k němu mohou přistupovat i dospělí – pro jistotu.

Jaké má Komerční banka internetové bankovnictví?

Webová aplikace pro správu financí, běžně známá jako internetbanking, se u Komerční banky jmenuje Moje banka. Zvládnete toho s ní opravdu hodně! Na jednom místě budete mít přehled o svých účtech, platebních kartách, investičních produktech a samozřejmě také úvěrových službách.

Platby po internetu jsou samozřejmostí, špičkové digitální zabezpečení také – nechybí ověření přes SMS a elektronický podpis. Perfektní vychytávka je možnost kontaktovat bankovního poradce přímo v aplikaci.

Komerční banka pobočky a bankomaty

Chcete-li banku, která má pobočky po celé republice, a bankomaty skoro na každém rohu, vyberte si Komerční banku. S více než 360 pobočkami a téměř 800 bankomaty má Komerční banka jednu z nejhustších sítí kontaktních míst v ČR. Výhodou je také to, že pobočky i bankomaty jsou rozmístěny rovnoměrně, nejen ve velkých městech.

Produkty Komerční banky

Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Poštová banka.

Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O Komerční banka

Zapomeňte na kompromisy. Půjčka velikosti hypotéky už od 4,9 %, účet přesně podle toho, co potřebujete a hustá síť poboček. Seznamte se se službami Komerční banky, oblíbené finanční společnosti fungující v ČR už od roku 1990.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Komerční banka.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se