Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 200 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Komerční banka

Komerční banka

www.kb.cz/cs
Komerční banka, známá i pod zkratkou KB, vznikla roku 1990. Od té doby poskytuje klientům služby retailového, podnikového a investičního bankovnictví. KB je přední bankovní instituce v České republice, střední i východní Evropě. Kód banky KB je 0100.

O obchodu Komerční banka

Historie Komerční banky

Komerční banka vznikla roku 1990, a to vyčleněním obchodní činnosti z bývalé Státní banky československé na území České republiky. Roku 1992 se KB stala akciovou společností a její akcie spadly pod správu Fondu národního majetku ČR, který je uvolnil do kuponové privatizace. Roku 2005 KB převzala 40 % akcií stavební spořitelny Modrá pyramida a rozšířila tak své působení i o stavební spoření.

O Komerční bance

Banka se převážně zaměřuje na poskytování drobného bankovnictví. Poskytuje služby fyzickým osobám, i podnikatelským subjektům. V Komerční bance si klientů váží, nabízí poradenské služby, jednoduché vyřízení, bezpečnost pro klienty a zakládají si na partnerství. Právě proto dle vlastních slov banky jejich služby využívá polovina velkých firem a třetina podnikatelů.

Komerční banka internetové bankovnictví a Moje banka

Online bankovnictví Komerční banky je přehledné, bezpečné a snadno přístupné. Součástí je asistence, poradenství a online pomoc. Můžete si pomocí něj sjednat schůzku s bankovním poradcem, který je klientovi přidělen při podepisování smlouvy. Komerční banka pomocí internetbankingu skvěle komunikuje s klienty, díky přehledu zpráv, dokumentů a sjednaných schůzek.

Banka kromě klasického internetového bankovnictví nabízí i vlastní mobilní aplikaci Moje banka pro zjednodušení přehledu o financích na cestách či v situacích, kdy se klient nedostane k počítači. Jedná se o přehlednou aplikaci, kde je "vše na jednom místě".

Komerční banka pobočky

Komerční banka klientům nabízí rozsáhlou síť poboček a bankomatů po ČR. Chystá-li se klient na cestu, na stránkách Komerční banky lze najít seznam poboček po České republice i v zahraničí. V případě, že se klient ocitne v situaci, kdy se bude muset co nejrychleji dostavit k nejbližší pobočce či bankomatu, stránky Komerční banky obsahují vyhledávací aplikaci, která klientovi pomůže.

Komerční banka hypotéka

Komerční banka nabízí v případě hypotéky individuální úrokovou sazbu. O detailech a sjednání úrokové sazby si s pracovníky KB klient může sjednat hovor na stránkách banky. Poté jej kontaktuje telefonní bankéř, který se s klientem dohodne na dalším postupu dle potřeb. Dále v rámci hypotéky KB nabízí získání až 90 % potřebné částky, splacení 25 % úvěru každý rok zdarma, vypořádání dědictví či koupě družstevního bytu. Komerční banka se klientovi snaží za každou cenu vyjít vstříc. To není výjimkou ani u hypotéky – na stránkách banky najdete hypoteční kalkulačku, která klientovi pomůže spočítat, která hypotéka pro něj bude nejvýhodnější.

Produkty Komerční banky

Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Poštová banka.

Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

S 4home koupíte celý domov na jednom místě

Dům jsou čtyři stěny, podlaha a strop – domov je to, čím je vyplníte. A právě to seženete na...
13.3.2018 Zobrazit článek

Milujete parfémy a líčení? Navštivte…

Děláte si občas radost nějakým parfémem nebo máte zrovna náladu na změnu rtěnky? Pak zavítejte na...
16.7.2018 Zobrazit článek

Hit léta: Tylová sukně pro každou…

I Carrie ze Sexu ve městě si jí zamilovala a vy můžete také! Nadýchaná tylová sukně dodá outfitu...
11.7.2018 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1357 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo