Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O obchodu IVACY

Chraňte sebe a svá data online s Ivacy VPN. Zkratka VPN znamená „virtuální privátní síť“ a jedná se o službu, která zaručuje online soukromí a anonymitu - šifruje váš internetový provoz a chrání vaši online identitu. VPN maskuje vaši IP adresu, aby jste byli neviditelní online. Nahrazuje vaši skutečnou IP adresu jednou ze zabezpečených serverů Ivacy, aby bylo možné anonymizovat vaši polohu. Chraňte všechna svá zařízení - prostřednictvím služby Ivacy VPN můžete připojit až 5 zařízení současně. Jedná se také o nejrychlejší VPN pro rok 2019 podle ProPrivacy.com.

ivacy vpn tablet

Platba

Předplatné můžete uhradit jedním z těchto způsobů:

 • Platba online kartou
 • PayPal
 • BitPay
 • Pomocí jiné kryptoměny

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O IVACY

Chraňte sebe a svá data online s Ivacy VPN. Zkratka VPN znamená „virtuální privátní síť“ a jedná se o službu, která zaručuje online soukromí a anonymitu - šifruje váš internetový provoz a chrání vaši online identitu. VPN maskuje vaši IP adresu, aby jste byli neviditelní online. Nahrazuje vaši skutečnou IP adresu jednou ze zabezpečených serverů Ivacy, aby bylo možné anonymizovat vaši polohu. Chraňte všechna svá zařízení - prostřednictvím služby Ivacy VPN můžete připojit až 5 zařízení současně. Jedná se také o nejrychlejší VPN pro rok 2019 podle ProPrivacy.com.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 15 % zpět z ceny nákupu v obchodě IVACY?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.