IVACY

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

IVACY slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 15 % na vše v obchodě IVACY

Platí do 27.10.2021

 
   

Chraňte sebe a svá data online s Ivacy VPN. Jedná se o službu, která zaručuje online soukromí a anonymitu....

O obchodu IVACY

Chraňte sebe a svá data online s Ivacy VPN. Zkratka VPN znamená „virtuální privátní síť“ a jedná se o službu, která zaručuje online soukromí a anonymitu – šifruje váš internetový provoz a chrání vaši online identitu. VPN maskuje vaši IP adresu, abyste byli neviditelní online. Nahrazuje vaši skutečnou IP adresu jednou ze zabezpečených serverů Ivacy, aby bylo možné anonymizovat vaši polohu. Chraňte všechna svá zařízení – prostřednictvím služby Ivacy VPN můžete připojit až pět zařízení současně. Jedná se také o nejrychlejší VPN pro rok 2019 podle ProPrivacy.com.

Obrázek

Platba

Při nákupu si můžete vybrat ze tří balíčků podle počtu měsíců – Ivacy VPN na jeden měsíc, na půl roku nebo na jeden rok. Předplatné můžete uhradit jedním z těchto způsobů:

 • platba online kartou,
 • PayPal,
 • BitPay,
 • pomocí dalších kryptoměn.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce na Ivacy. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v Ivacy vás odměníme až 15 % z částky vašeho nákupu.

V tomto obchodě můžete nakoupit také na Slovensku na Ivacy.sk nebo v Polsku na Ivacy.pl.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O IVACY

Chraňte sebe a svá data online s Ivacy VPN. Jedná se o službu, která zaručuje online soukromí a anonymitu. Šifruje váš internetový provoz a chrání online identitu. Nahrazuje vaši skutečnou IP adresu jednou ze zabezpečených serverů Ivacy, aby bylo možné anonymizovat vaši polohu. Chraňte všechna svá zařízení - prostřednictvím služby Ivacy VPN můžete připojit až pět zařízení současně.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 15 % zpět z ceny nákupu v obchodě IVACY?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.