Flying Tiger

Pro obchod Flying Tiger právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z 4Home.

-75 Kč

4home slevový kód 75 Kč

+ 2 % zpět z nákupu

Kupon je platný při nákupu nad 1 500 Kč

AFC75

O obchodu Flying Tiger

Dánský řetězec Flying Tiger je zárukou zajímavého nákupu nejen praktických věcí do domácnosti, ale také různých dobrot a hraček. Z obchodu nikdy neodejdete s prázdnou. I když zrovna nic nepotřebujete, jejich produkty vás dostanou. Najdete tu totiž vše, na co si vzpomenete, i mnohem víc. Doteď jste ani netušili, že něco takového potřebujete (nebo že to vůbec existuje), a najednou se přistihnete u pokladny s plnou taškou. Osobitý styl, trendy design, kvalitní zpracování a nízká cena, to je prostě neodolatelná kombinace!

flying tiger obchod

Široký sortiment pro každého

V tomto stylovém dánském obchodě najdete všechno možné i nemožné od papírnictví, DIY a výtvarnických potřeb, věcí na party, přes zboží pro vaše mazlíčky, hračky a sportovní vybavení až po drobnou elektroniku, jako jsou sluchátka nebo nabíječky. Koupíte zde ale také bytové doplňky a dekorace, sluneční brýle, kosmetické pomůcky a různé praktické vychytávky nejen na cesty i kuchyňské náčiní a nádoby. U pokladny na vás navíc čekají dánské potraviny, a to především jejich sladkosti.

Flying Tiger hlídá nejen trendy, ale také svátky a jiné zvláštní příležitosti. Nakoupit zde můžete kostým na Halloween, vánoční ozdoby, zamilované dárky k Valentýnu i velikonoční dekorace. Jakékoliv sezonní či tematické zboží hledáte, najdete zde.

Kde můžu navštívit Flying Tiger obchod?

Najdete je nejen po celé České republice, ale také v zahraničí. Flying Tiger má pobočky rozmístěné napříč celou Evropou. U nás je samozřejmostí pobočka Flying Tiger Praha, Brno, Ostrava a spousta menších měst. Na prodejnách najdete kromě praktických Flying Tiger slevy, neuteče už vám jediná akce a šance ušetřit!

Flying Tiger prodejny

V České republice má obchod hned 15 prodejen, z nichž bezmála polovina se nachází v Praze. Další Flying Tiger pobočky najdete například v Brně, Ostravě, Plzni nebo Ústí nad Labem. Otevírací doba se obvykle pohybuje v rozmezí 9:00 až 20:00 nebo 21:00. Menší prodejny však zavírají už v 19:00. Flying Tiger e-shop bohužel není k dispozici, navštivte tedy pobočku, kterou máte nejblíže. Níže jsme pro vás vypsali některé z nich.

 • Flying Tiger Praha - Adresa: Václavské náměstí 13, 110 00 Praha 1, otevírací doba: Po-Ne od 9:00 do 20:00
 • Flying Tiger Praha - OC Nový Smíchov - Adresa: Plzeňská 8, 150 00 Praha 5, otevírací doba: Po-Ne od 9:00 do 21:00
 • Flying Tiger Praha - Westfield Chodov - Adresa: Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4, otevírací doba: Po-Ne od 9:00 do 21:00
 • Flying Tiger Brno - Adresa: Dornych 404/4, 602 00 Brno, otevírací doba: Po-Ne od 9:00 do 20:00
 • Flying Tiger Ostrava - Forum Nová Karolina - Adresa: Jantarová 4, 702 00 Ostrava, otevírací doba: Po-Ne od 9:00 do 21:00
 • Flying Tiger Plzeň - OC OlympiaAdresa: Písecká 1, 326 00 Plzeň, otevírací doba: Po-Ne od 9:00 do 21:00
 • Flying Tiger Karlovy Vary - Adresa: T. G. Masaryka 623/12, 360 01 Karlovy Vary, otevírací doba: Po-Pá od 9:00 do 20:00, So-Ne od 9:00 do 18:00
 • Flying Tiger Ústí nad Labem - Adresa: Mírové náměstí 27, 400 01 Ústí nad Labem, otevírací doba: Po-So od 9:00 do 19:00
flying tiger obchod

Kdy a kde Flying Tiger vznikl?

Historie společnosti sahá až do roku 1988, kdy zakladatel Lennart Lajboschitz se svou ženou Suz otevřeli svůj první kamenný obchod v okolí Kodaně. Jmenoval se Zebra a nabízel deštníky, sluneční brýle, ponožky a přebytečné zboží. První obchod s názvem Tiger byl otevřen v Kodani v roce 1995. Nyní se jedná o rozmanitý maloobchodní koncept s 990 obchody na 3 kontinentech a ve 30 zemích. Společnost zaměstnává přes 6 000 lidí.

Obchody, kde vás odměníme

O Flying Tiger

Flying Tiger je zárukou zajímavého nákupu nejen praktických věcí do domácnosti, ale také různých dobrot a hraček. Dánský řetězec se od ostatních odlišuje vychytávkami a designovými výrobky určenými k trávení volných chvilek pohromadě.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Flying Tiger.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se