Obchody / Služby / Fio banka O Fio banka -

Fio banka

O obchodu Fio banka

Neuvěřitelně levné a přitom kvalitní služby. Tím by se dala rychle a pravdivě shrnout nabídka Fio banky. Fio banka si to může dovolit, protože má jiné hlavní zdroje příjmů: Rozdíl mezi úroky na vkladech a z úvěrů a obchodování s cennými papíry. Spolu s nízkými provozními náklady si tak může dovolit poskytovat většinu služeb zdarma.

Obrázek

Fio účty zdarma

Nebylo by krásné, kdybyste za vedení a používání účtu nemuseli zaplatit ani korunu? Přejděte k Fio bance a tato praxe pro vás bude samozřejmost.

Všechny účty, které si lze u Fio banky otevřít, jsou zdarma:

 • Osobní účet
 • Podnikatelský účet
 • Transparentní účet
 • Spořící účet

Co myslíme účtem zdarma? Prostou skutečnost, že založení, vedení i zrušení účtu není zpoplatněno. Ale to není vše. U všech účtů jsou bez poplatků také tyto (a mnohé další) služby:

 • Internetbanking, Smartbanking
 • Neomezený počet odchozích a příchozích plateb v korunách provedený v rámci ČR
 • Veškeré trvalé příkazy, SIPO platby a inkasa
 • 10 výběrů z bankomatů Fio banky za měsíc
 • Vklad a výběr hotovosti na pobočce (od 1 000 Kč).

Fio internetbanking a smartbanking

Společnost Fio byla první finanční institucí v Česku, která nabídla internetové bankovnictví – už v roce 1998. Díky tomu patří Fio Internetbanking mezi nejpokročilejší na trhu.

O pohybu na účtu se můžete nechat informovat pomocí automatických "hlásičů". Jsou to bezplatná e-mailová upozornění (nebo placené SMS), díky nimž budete mít neustálý přehled o platbách, neprovedených transakcích, překročení různých limitů apod.

Fio Smartbanking je bezplatná aplikace pro mobilní telefony, díky které můžete kontrolovat finance a aktivně realizovat bankovní operace odkudkoliv. Bezpečnost aplikace je zajištěná šifrováním a k ověření identity lze využít i otisk prstu. Smarbanking umožňuje také zadávání plateb QR kódem.

Kde hledat Fio bankomaty a Fio banka pobočky?

Fio banka má relativně nízký počet poboček. Nacházejí se jen ve větších městech. Vyplatí se proto používat Fio internetbanking. Obdobná je situace si s Fio bankomaty. Je jich pochopitelně více než poboček, ale v současné době není síť bankomatů ještě příliš rozsáhlá. Naštěstí jsou k účtům výběry z cizích bankomatů zdarma – pětkrát za měsíc.

Investiční služby Fio banky

Kromě bankovních služeb nabízí Fio banka také řadu produktů z oblasti obchodování s cennými papíry. Obchodovat můžete s akciemi nejen v ČR, ale i v jiných zemích Evropy nebo v USA. Fio banka nabízí investování po internetu pomocí webové aplikace e-Broker a dokonce i smartphone aplikaci Smartbroker, díky které budete mít přehled o portfoliu stále na dosah ruky.

Obrázek

Komu patří Fio banka?

Jako finanční společnost vznikla Fio v roce 1993, bankovní licenci získala Fio banka v roce 2010. Fio banka je ryze česká společnost! Jejími současnými vlastníky jsou RNDr. Petr Marsa a Mgr. Romuald Kopún, kteří jsou také jedni ze zakladatelů. Každý je držitelem 50 % akcií. Fio banka kód je 2010.

Produkty Fio banky

 • půjčky
 • hypotéky
 • běžný účet
 • spořící účet
 • kreditní karty

Infolinka

Infolinka je určena pro obecné dotazy na produkty, volejte na telefonní číslo: +420 224 346 800 ve dnech Po - Pá 9:00 - 17:00 hodin. Centrála společnosti neslouží pro běžný kontakt s klienty. Řešení technických problémů klientů, dotazy na pokyny a tržní situaci zodpovídají výhradně pobočky dle příslušnosti klienta.

Sledujte Fio banku také na Facebooku nebo Youtube.

Podobnú banku mBank.sk pre vás máme pripravenú aj na Slovensku.

Szukasz podobnego banku w Polsce? Możemy Ci polecić pkobp.pl.

Obchody, kde vás odměníme

O Fio banka

Účet zdarma a bez poplatků za většinu služeb, pokročilý internetbanking a vychytaná aplikace pro chytré telefony? U Fio banky žádný problém! Navíc skvělá pozice na investičním trhu a obchod s cennými papíry přes internet.

Fio banka v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Fio banka.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se