Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 200 Kč.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Fio banka

Fio banka

www.fio.cz
Fio Banka je ryze českou, rychle se rozrůstající bankou. Její předností je minimum bankovních poplatků a pokročilý internetbanking spolu s bankovní aplikací pro mobilní telefony. Fio Banka je také významným hráčem na poli obchodování s cennými papíry, a to včetně obchodování přes internet.

O obchodu Fio banka

Jakou má za sebou Fio banka historii?

V roce 1993 založili finanční skupinu Fio, zaměřenou na obchodování s cennými papíry. Krátce na to rozšířila své služby o družstevní záložnu. Společnost se rozrůstala, expandovala do zahraničí a mimo jiné nabídla jako první v ČR internetbanking. Bankovní licenci získala Fio banka v roce 2010 a začala nabízet i běžné bankovní služby. Kód banky Fio je 2010.

Současnými vlastníky společnosti jsou RNDr. Petr Marsa a Mgr. Romuald Kopún, kteří patří mezi zakladatele. Každý je držitelem 50 % akcií.

Fio Banka a obchodní strategie bez poplatků

Fio banka cílí na udržitelný růst firmy při zachování mírného zisku. Těžištěm finančního zisku z bankovních služeb je rozdíl mezi úroky vyplacenými na vkladech a úroky z úvěrů. Banka navíc udržuje velmi nízké provozní náklady. Druhým pilířem zisků je obchodování s cennými papíry na českých i zahraničních trzích. Fio banka má tedy dva hlavní zdroje výnosů a není pod tlakem akcionářů ze zahraničí. Díky tomu poskytuje bankovní služby zdarma. Absence poplatků jí mezi ostatními bankami zaručuje vysokou konkurenceschopnost.

Fio internetbanking a smartbanking

Společnost Fio byla první finanční institucí v Česku, která nabídla internetové bankovnictví – už v roce 1998. Fio Internetbanking patří mezi nejpokročilejší ve své oblasti a je neustále inovován a aktualizován, aby poskytoval nejvyšší uživatelský komfort. Můžete pohodlně sledovat dění na účtu nebo sjednávat produkty online.

Fio Smartbanking je bezplatná aplikace pro mobilní telefony, díky které můžete kontrolovat finance a aktivně realizovat bankovní operace odkudkoliv. Bezpečnost aplikace je zajištěná šifrováním a k ověření identity lze využít i otisk prstu. Smarbanking umožňuje také zadávání plateb QR kódem.

Fio bankomaty a Fio banka pobočky

Snaha držet nízké provozní náklady sice umožňuje poskytovat řadu služeb bezplatně, promítá se ale mimo jiné v počtu bankomatů a poboček. Fio banka nabízí relativně nízký počet poboček. Kdo na pobočku potřebuje, má tu možnost, najdete je ale jen ve větších městech.

Situace je obdobná s Fio bankomaty. Je jich pochopitelně více než poboček, ale v současné době není síť Fio bankomatů ještě příliš rozsáhlá. Počet bezplatných výběrů z bankomatů je i v rámci Fio banky omezen.

Fio účty

Předností této banky je vedení osobního účtu Fio bezplatně. Mimo vedení je zdarma i založení a zrušení. Navíc si můžete osobní účet otevřít online a bez papírování, a to dokonce v 15 různých měnách (CZK, EUR, USD, GBP, a další). Zdarma jsou u Fio banky také další účty.

Investiční služby Fio banky

Kromě bankovních služeb nabízí Fio banka také řadu produktů z oblasti obchodování s cennými papíry. Obchodovat můžete s akciemi nejen v ČR, ale i v jiných zemích Evropy nebo v USA. Fio banka nabízí investování po internetu pomocí webové aplikace e-Broker a dokonce i smartphone aplikaci Smartbroker, díky které budete mít přehled o portfoliu stále na dosah ruky.

Produkty Fio banky

 • půjčky
 • hypotéky
 • běžný účet
 • spořící účet
 • kreditní karty

Podobnú banku mBank.sk pre vás máme pripravenú aj na Slovensku.

Szukasz podobnego banku w Polsce? Możemy Ci polecić pkobp.pl.

Podobné obchody

Články

Dámský svět módy? Trendovo je to pravé!

Vítejte ve světě dámské módy! Buďte trendy a kupte si na sebe nové, originální kousky. Trendovo...
23.5.2018 Zobrazit článek

Tipy z Číny #8

Opět tu máme úterý a s ním pravidelnou dávku Tipů z Číny. Žádný výjimečný produkt nám neunikne!...
21.3.2017 Zobrazit článek

TOP 5 produktů z AliExpress #5

AliExpress nákupy z Číny nás prostě neomrzí! Kde jinde najdete tolik praktických a stylových...
6.6.2017 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1356 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo