EXIMtours

Pro obchod EXIMtours právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z Čedok.

O obchodu EXIMtours

Chcete konečně taky jednou vytáhnout paty z domu? Slyšíte volání dálek, které vás vábí neúnavně k dovolené, ale nemáte chuť se o nic starat? Nejraději byste se jen nechali odnést na pláž a relaxovali na ní po celý den? EXIMtours.cz vám tohle umožní – na pláž vás asi nedonesou, ale rozhodně vás budou na rukou nosit, kamkoli se s nimi rozhodnete vydat.

Obrázek

Máte chuť na pobytový zájezd na exotické Madeiře? Nebo to pro vás není dost daleko od české společnosti a chcete se vydat až na daleký Zanzibar, do Kostariky nebo na Bali? Láká vás spíše po troškách ochutnávat Evropu v průběhu eurovíkendu? Nebo chcete do hloubky poznat exotické krajiny, jako je například Keňa, Mauricius či Vietnam? Volba je na vás, o zbytek se postará EXIMtours!

Nákup dovolené na EXIMtours

Na stránkách EXIMtours si můžete vybírat vaši vysněnou dovolenou podle několika kritérii, ať už se jedná o destinaci, ubytování, termíny odletu a příletu, možnosti dopravy či počtu cestujících. Vybírat také můžete podle toho, jestli sháníte zájezdy last minute, či naopak first minute, poznávací zájezdy, nebo pobytové zájezdy a spoustu dalších.

Vybraný zájezd poté můžete uhradit bankovním převodem, kartou online, hotově nebo kartou na pobočkách EXIM tours nebo prostřednictvím Benefit a.s., Benefit Plus, Sodexo, Edenred, Up.

EXIMtours pobočky

EXIMtours má po celé České republice desítky poboček, ve kterých se můžete zastavit a nabídku zájezdů si prohlédnout nebo vybraný zájezd už pouze zaplatit. Níže jsou vypsány některé z největších poboček.

 • Praha Chodov Palace: Babákova 2390/2, Praha 11, 148 00,
 • Praha Homepark Zličín: Skandinávská 15a, Praha 5, 155 00,
 • Brno OC Galerie Vaňkovka: Ve Vaňkovce 1, Brno, 602 00.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce na EXIMtours. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě EXIMtours vás odměníme až 2,5 % z částky vašeho nákupu.

Obchody, kde vás odměníme

O EXIMtours

Chcete konečně taky jednou vytáhnout paty z domu? Slyšíte volání dálek, které vás vábí neúnavně k dovolené, ale nemáte chuť se o nic starat? Nejraději byste se jen nechali odnést na pláž a relaxovali na ní po celý den? EXIMtours.cz vám tohle umožní – na pláž vás asi nedonesou, ale rozhodně vás budou na rukou nosit, kamkoli se s nimi rozhodnete vydat.

EXIMtours v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod EXIMtours.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se