O obchodu Eurolines

Dálkový autobusový dopravce Eurolines nabízí spojení do více než 20 evropských zemí a téměř 150 měst. Jedná se jak o nejoblíbenější destinace, tak i o ty méně tradiční. Přijdete si na své, ať už chcete vidět Amsterdam, Londýn, Berlín, Budapešť, Paříž nebo méně navštěvované destinace jako je Minsk, Vilnius, Bělehrad či Bukurešť. Do cíle vás Eurolines dopraví z Prahy, Brna, Plzně, Hradce Králové nebo Ústí nad Labem.

Proč cestovat s Eurolines autobusy?

V autobusech Euroline vás čeká pohodlí, které ocení každý cestovatel. Nejenže můžete po celou dobu cesty surfovat na internetu, ale díky zásuvkám se ani nemusíte bát, že by se vaše elektronické zařízení vybilo.

Chcete si od elektroniky při cestování na chvíli odpočinout? Pak oceníte širokou nabídku denního tisku a časopisů. Cestovat můžete s 1 příručním a 2 cestovními zavazadly. Sportovci ocení i přepravu kola na vybraných trasách. Samozřejmostí je i klimatizace, toaleta a polohovatelná sedadla.

Kde koupit jízdenku?

Už jste si vybrali cílovou destinaci? Jízdenku na Eurolines bus si můžete koupit několika způsoby. Je jen na vás, kterou možnost nákupu si zvolíte:

1. Nákup online

Cestujte a nakupujte jízdenky odkudkoliv 24 hodin denně. Společně s jízdenkou je možné zakoupit také cestovní pojištění Mondial Assistance. Platit můžete debetní nebo kreditní kartou (Visa, MasterCard). Jízdenku obdržíte v Pdf na email - můžete si ji vytisknout nebo uložit ve svém mobilu či tabletu.

2. Kanceláře Eurolines v ČR i v Evropě

Chcete si zakoupit jízdenku přímo v kanceláři společnosti? Na Eurolines.eu najdete kompletní seznam všech poboček v celé Evropě. Tady je přehled těch, které najdete v České republice:

 • Eurolines Praha: ÚAN Florenc, nová odbavovací hala, pokladny č. 12 - 14, Křižíkova 2110 / 2b, 186 00 Praha 8; Otevírací doba: Pondělí až neděle od 07:00 do 18:30, v sobotu od 07:00 do 16:00.
 • Eurolines Brno: ÚAN Zvonařka, Opuštěná 4, 602 00 Brno; Otevírací doba: Denně od 09:00 do 12:30 a od 13:00 do 17:00.

Vytvořte si účet Eurolines

Cestujete často? Usnadněte se nákup jízdenek a vytvořte si účet Eurolines. Stačí vyplnit profil a zadat preference cest - objednávka dalších jízdenek bude snazší a rychlejší. Těšit se můžete také na zajímavé nabídky, které budou odpovídat vašim požadavkům. Co dál vám účet nabízí?

 • zaregistrujte si svého oblíbeného spolucestujícího
 • zadejte předvolbu (například oblíbených destinací, míst odjezdu)
 • uložte si a upravujte vaše osobní údaje, kdykoliv budete potřebovat

Stáhněte si mobilní aplikaci

Objednávejte jízdenky odkudkoliv ze svého chytrého telefonu díky nové mobilní aplikaci Eurolines, která je dostupná v App Store i na Google Play. Aplikace prozatím bohužel není dostupná v češtině. K dispozici je zatím angličtina, francouzština, němčina, španělština, polština, holandština a portugalština. Díky mobilní aplikaci můžete kdykoliv:

 • zobrazit destinace a časy odjezdů i příjezdů po celé Evropě
 • po zadání preferencí zakoupit vybranou jízdenku jen na pár kliknutí
 • najít přesné místo odjezdu a příjezdu
 • uložit si vaše jízdenky a při odbavení je zobrazit řidiči
 • prohlédnout si svou cestovní historii
 • podívat se na často kladené otázky
 • využívat další výhody

Eurolines: Cestujte pohodlně a výhodně

Díky opravdu bohaté nabídce slev máte evropské metropole na dosah ruky za pár korun. Jízdenky Eurolines mají výhodnější děti, studenti i senioři. Ovšem i ti, kteří nezískají věkovou slevu mají možnost ušetřit. Využít můžete promo tarif, díky kterému jsou první místa cenově zvýhodněná. A kdyby vám to bylo málo, tak můžete získat skupinové slevy nebo ušetřit díky akci 02 Extra výhody.

Levnější Eurolines jízdenky díky cashbacku

Ojedinělým způsobem, jak při cestování s Eurolines ušetřit je služba cashback. Nakupte přes náš Tipli portál a získejte část peněz z hodnoty objednávky zpět. Konkrétně za nákup u Eurolines vás odměníme až 2,5% cashbackem. Nezapomeňte zkombinovat s cashbackem také veškeré slevy a užijte si cestování za pár korun!

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Flixbus.
 • Tipli to międzynarodowy klub rabatowy. W Polsce mamy podobny sklep Flixbus.

Recenze Eurolines

Petr S.

12.08.2017 5.0

Autobusy Eurolines jezdím pravidelně, cesty to jsou opravdu pohodlné. Velmi doporučuji koupit jízdenku co nejvíc dopředu, pak je nejvýhodnější.

Obchody, kde vás odměníme

O Eurolines

Je libo dovolená u moře ve Španělsku nebo v Itálii? Nebo byste raději viděli mlýny a tulipány v Holandsku? A co trochu té pohodičky s dobrým vínem ve Francii? Jediné, co vám zbývá zařídit pro splnění vašeho cestovatelského snu, je zajištění dopravy. A s tím vám pomůže Eurolines. Jejich autobusy vás přepraví pohodlně a bezpečně po celé Evropě.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Eurolines.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se