Eurolines
3 %
Je libo dovolená u moře ve Španělsku nebo Itálii? Nebo byste radši viděli mlýny a tulipány v Holandsku? A co trochu té pohodičky s vínkem ve Francii? Jediné, co vám zbývá zařídit pro splnění vašeho cestovatelského snu je zajištění dopravy. A s tím vám pomůže Eurolines, jejich autobusy vás přepraví pohodlně a bezpečně po Evropě.

Získejte peníze zpět z každého nákupu na internetu

Příklad nákupu s Tipli

  • 10 % zpět Vyberte si obchod

    Jana objevila na Tipli svůj oblíbený obchod.

  • 320 Kč Nakupte jako obvykle

    Jana se proklikla do zvoleného obchodu a nakoupila jako vždy.

  • 32 Kč Získejte peníze zpět

    Jana obdržela část peněz zpět.

Zjistěte, jak Tipli funguje »

Co říkají lidé o Tipli

Lucia Cambalova Skvělá stránka, moc doporučuji. Vždy jsem s touto službou moc spokojena a…
Helena Kůrovcová Jdu s velkou pochvalou...peníze připsány téměř okamžitě. Připsané odměny,…

O obchodu Eurolines

Je libo dovolená u moře ve Španělsku nebo Itálii? Nebo byste radši viděli mlýny a tulipány v Holandsku? A co trochu té pohodičky s vínkem ve Francii? Jediné, co vám zbývá zařídit pro splnění vašeho cestovatelského snu je zajištění dopravy. A s tím vám pomůže Eurolines, jejich autobusy vás přepraví pohodlně a bezpečně po Evropě.

S Eurolines se dostanete po celé Evropě.

Dálkový autobusový dopravce Eurolines nabízí spojení do více než 20 evropských zemí a téměř 150 měst. Jedná se jak o nejoblíbenější destinace, tak i o ty méně tradiční. Přijdete si na své, ať už chcete vidět Amsterdam, Londýn, Berlín, Budapešť, Paříž nebo méně navštěvované destinace jako je Minsk, Vilnius, Bělehrad či Bukurešť. Do cíle vás Eurolines dopraví z Prahy, Brna, Plzně, Hradce Králové nebo Ústí nad Labem.

Proč cestovat autobusy Eurolines?

V autobusech Euroline vás čeká pohodlí, které ocení každý cestovatel. Nejenže můžete po celou dobu cesty surfovat na internetu, ale díky zásuvkám se ani nemusíte bát, že by se vaše elektronické zařízení vybilo. Chcete si od elektroniky na chvíli odpočinout? Pak oceníte širokou nabídku denního tisku a časopisů. Cestovat můžete s 1 příručním a 2 cestovními zavazadly. Sportovci ocení i přepravu kola na vybraných trasách. Samozřejmostí je i klimatizace, toaleta a polohovatelná sedadla.

Cestujte pohodlně a výhodně

Díky opravdu bohaté nabídce slev máte evropské metropole na dosah ruky. Jízdenky Eurolines mají výhodnější děti, studenti i senioři. Ovšem i ti, kteří nezískají věkovou slevu mají možnost ušetřit. Jedná se o promo tarif, díky kterému jsou první místa cenově zvýhodněná. A kdyby vám to bylo málo, tak můžete získat skupinové slevy nebo ušetřit díky akci 02 Extra výhody. Nezapomeňte veškeré slevy zkombinovat s cashbackem!

Podobné obchody

Recenze Eurolines

Petr Svoboda 12.08.2017

Autobusy Eurolines jezdím pravidelně, cesty to jsou opravdu pohodlné. Velmi doporučuji koupit jízdenku co nejvíc dopředu, pak je nejvýhodnější.

Články

BonPrix poštovné zdarma: Jak ho získat?

Poštovné je nutné zlo – zvlášť, když si necháte posílat nějakou drobnost za pár stovek, na níž...
16.8.2017 Zobrazit článek

AliExpress návod: 4. díl - Jak se vyhnout podvodníkům…

Internetový obchod AliExpress si oblíbily miliony uživatelů po celém světě – nejen kvůli dopravě...
30.1.2017 Zobrazit článek

Vše, co potřebujete vědět o nákupu na eBay

Chcete si užívat neomezený výběr, fantastické ceny i dopravu zdarma, ale čínské e-shopy vám moc...
25.3.2017 Zobrazit článek

Podmínky obchodu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít šetřit s Tipli Zjistěte, jak Tipli funguje