epojištění.cz - havarijní pojištění

epojištění.cz - havarijní pojištění

5.0 (1x)

epojištění.cz - havarijní pojištění slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 325 Kč na vše v obchodě epojištění.cz - havarijní pojištění

Platí do 19.10.2021

 
   

Doplňte vaše povinné ručení o havarijní pojištění. V případě vámi způsobené dopravní nehody vám pak pojišťovna uhradí nejen...

O obchodu epojištění.cz - havarijní pojištění

Doplňte vaše povinné ručení o havarijní pojištění. V případě vámi způsobené dopravní nehody vám pak pojišťovna uhradí nejen škodu na vámi nabouraném vozidle, ale také na tom vašem. Havarijní pojištění navíc kryje i další rizika. Kromě havárie jsou to také odcizení, živel a vandalismus. S ePojisteni.cz můžete získat to nejvýhodnější pojištění na trhu. Všechna pojištění si můžete porovnat a vybrané nakonec sjednat online.

epojisteni.cz - havarijní pojištění klíče od auta

Spočítejte si, kolik budete platit

Ceny u jednotlivých pojišťoven se velmi liší. Každá z nich také  u havarijního pojištění nabízí různé varianty pojištění rizik. Zjistěte, jaké havarijní pojištění pro vás bude ideální. Zdarma si můžete spočítat výši vašeho pojištění přímo na stránkách ePojisteni.cz. Stačí vyplnit údaje o vás, o vašem vozidle (typ vozidla, značka, stáří atd.) a za pár minut zjistíte, kolik můžete ušetřit.

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky, můžete ePojištění jednoduše kontaktovat, a to buď telefonicky na čísle +420 840 888 444 (Po-Pá od 9:00 do 19:30, So-Ne od 14:00 do 18:00) nebo prostřednictvím e-mailu na adrese info@epojisteni.cz.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze epojištění.cz - havarijní pojištění

5.0

Jaroslava V.

24.05.2021 5.0

vše v pořádku

O epojištění.cz - havarijní pojištění

Doplňte vaše povinné ručení o havarijní pojištění. V případě vámi způsobené dopravní nehody vám pak pojišťovna uhradí nejen škodu na nabouraném vozidle druhé strany, ale také na tom vašem. Havarijní pojištění navíc kryje i další rizika. Kromě havárie jsou to také odcizení, poškození živly a vandalismus. S ePojisteni.cz můžete získat to nejvýhodnější pojištění na trhu. Všechna pojištění si můžete porovnat a vybrané nakonec sjednat online.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 325  zpět z ceny nákupu v obchodě epojištění.cz - havarijní pojištění?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.